Özdeğer ve Kendine Güven Subliminal Telkinler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bunları kendiniz mi yapıyorsunuz yoksa merak ettim yani özel olarak bişeyler yapabilme imkanı varmı çünkü bazı muzik tarzları herkeze uymaz eger varsa bi ricam olcak sizden üstad

yenibirhayat

Kayıtlı Üye
Dostum çok ama çok teşekkür ediyorum. Bir şey sormak istiyorum sterio karışıklık versiyonu yoktu dosyada neden acaba?

babylon

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci
Neden hepsı aynı dinledim 6 sessız iki onlarda aynı geri kalanlarda kulaklıkla yazıyor dinliyorum değişik birşey yok anlayamadım.

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Neden hepsı aynı dinledim 6 sessız iki onlarda aynı geri kalanlarda kulaklıkla yazıyor dinliyorum değişik birşey yok anlayamadım.

Bunlar telkin içerikli mp3 lerdir.Bulunduğunuz her ortamda dinleyebilmeniz açısından çeşitli şekillerde kayıt edilmiştir.İçeriklerinde bulunan telkinler aynıdır.Size uygun olanı hangisiyse siz onu dinleyebilirsiniz.

kristen

Kayıtlı Üye
Ben indirdim ancak rar dosyası olarak gözüküyor ve açılmıyor!! yardımcı olur musunuz lütfen????

Voy

Kayıtlı Üye
Rar dosyasını rar programıyla açacaksınız ,winrar yoksa bilgisyarınızda indirip açabilirsiniz.

kristen

Kayıtlı Üye
winrar'ı indirdikten sonra mp3 olarak çalışıcak mı? emin misiniz? fotoğrafla ilgili bi proğram olarak biliyorum çünkü

Voy

Kayıtlı Üye
winrar'ı indirdikten sonra mp3 olarak çalışıcak mı? emin misiniz? fotoğrafla ilgili bi proğram olarak biliyorum çünkü

Hayır değildir sıkıştırılmış dosyaları açmak için olan bir programdır.Rar uzantılı dosyaları açar.Resim olanlar jpg. gif. gibi dosyalardır.

gulberk

Kayıtlı Üye
Ailuros, bu seriden başka telkin varsa paylaşırmısınız lütfen;uzun süredir dinliyorum ve çok etkili olduklarını düşünüyorum..Teşekkürler..

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Şu an elimde yok ama yakında bende hazırlamaya başlayacağım.Hazırladıkça sitede paylaşacağım.

nirvtti

Kayıtlı Üye
bu subliminal telkinleri müzikten ayırabileceğimiz bir program bilen var mı

zenithmx

Kayıtlı Üye
Özdeğer Link'i ni bastan atabilirmisiniz acaba ? Rica etsem

2. nci sayfada mevcut güncellenmiş linkler var. indirebilirsiniz.

Linklerin çalışmadığını gördüğünüz bir başlıkta lütfen mesajların devamını okuyun mutlaka bunu sizden önce farkedenler olacağını unutmayın.

zilem

Kayıtlı Üye
Yalnız bir şey sormak istiyorum. Bunlar sadece müzik değil mi? Yani sözsüz. Çünkü benim indirdiklerim öyle.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
subliminal müzüklerdir. bilciniz müziği duyarken altına subliminal olarak kaydelmiş konuşmayı bilinçaltınız duyar.

despinaoktav

Kayıtlı Üye
Bunları dinlerken ve sonrasında baş ve boyun ağrısı başlaması normal midir?

minormemo

Kayıtlı Üye
Hangisini kullansam ya. Klasik, sesiz bir ton mp3 var. Hangisi en uygunudur acaba?

e_mir

Kayıtlı Üye
Merhabalar bu telkinler mp3 içinde kayıtlı mı yanlış anlamadıysam. Yani biz sadece dinleyeceğiz değil mi?

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Linkin yenilenmesi mümkün değildir.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...