Ölümcül Demon Deneyimim.9.Ruh Paimon.

oscars

Kayıtlı Üye
niye böyle bir yalan atsın ki durduk yere?

neden -korktum gönder bunu... der iken

-sana diz çöktüreceğim desin kine?

karşınızda 1e1 opresyon yapmış bir varlık varken siz böyle değişken davranabilir miydiniz?

sevgili illuminati88 o medyum ablanın psikolojisiyle oynamadığına emin olmalı bence.. ki mantık boşlukları dolsun..

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Arkadaştan ses soluk yok, ne oldu acaba? Gelişme var mı, merak ettim.

elif_@

Kayıtlı Üye
az önceki yazdıklarım için özür dilerim.ama korkucağınızı bilerek neden onlarla uğraşıyorsunuz ki.anlamadım.uğraşmayın bence.başınızı ağrıtmayın derim.

cemal30

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bir sorum olacak...demon diyorsunuz ifrit diyorsunuz bunlarla mücadele hiçbir şekilde yapılmazmı yani korunma şekillerini bilirsek(gerek kendimizi gerek mekanımızı) ve gerekli dualarla bir demon yada ifriti yakamazmıyız...

Ehl-i Keyf

Kayıtlı Üye
olayi anlatan illuminati88 bizati arkadasimdir ve anlattiklari dogru. Ilk sahitlerdenim.

axrax

Kayıtlı Üye
neden -korktum gönder bunu... der iken

-sana diz çöktüreceğim desin kine?

karşınızda 1e1 opresyon yapmış bir varlık varken siz böyle değişken davranabilir miydiniz?

sevgili illuminati88 o medyum ablanın psikolojisiyle oynamadığına emin olmalı bence.. ki mantık boşlukları dolsun..
bence o zamanki yaptığı hareketleri normal bir ruh haliyle değerlendirmememiz gerekiyor bazı mantıksızlıklar olduğunu kabul ediyorum ama eğer doğruysa o ruh haliyle mantıksız davranmış olabilir
gizlihis biraz şahit olduğun olayları anlatırmısın bizimde kafamızda bazı şeyler netleşse

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
Onu Çağırmakla Hayatının Hatasını Yaptın ...

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Uzun zamandır böylesine heyecanlı bir şey okumamıştım :D :D
Ama sizin açınızdan kötü bir deneyim olmuş umarım geri göndermeyi başarırsınız :)

İllumaniti88

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar çok büyük bir gelişme oldu.Fakat şuanda enerjim olmadığı için yazamıyorum bile.

Bir kaç tehlikeli olay gerçekleşti.Onları size anlatıp yardım isteyeceğim.

XTO

Kayıtlı Üye
İş
Yönetici
merhaba illumaniti88
öncelikle bu konuda sayısız deneyimim olduğunu belirtmek istiyorum
ancak ben ne böle birşey duydum nede yaşadım
derin bir boyut , bilinmeyen çok şey var ancak bu kadarına inanmak zor
inan onlardan en vasıfsızı bile seni yılarca hayattan hiç bir zevk almadan yaşamana neden oalbilir ( eger o vasıfsızdan daha vasıfsızsan )
bahsettiğin gibi bir varlığın sizlerle iletişime ğeçecegini düşünmüyorum
kendinde olduğunu söylediğin o farklı enerjinin ne olduğununda bi önemi yok

eger niyetin varsa görüş o arkadaşlada ben geleyim beraber görelim
son söylediğimde sonuna kadar ciddiyim

theblacksun

Banlı Kullanıcı
bu arkadaşı forumdan biliyorum, ağustos ayında da demon davetleriyle uğraşıyordu zaten yalan söyleyeceğini zannetmiyorum

husam87

Kayıtlı Üye
kardeşim sen bana göre saplantılısın asla bir cin bir insana zarar veremez o kadar şu alem insanlar için ve ümmetimiz olan hz. Muhammet s.a.s yüzü suyu hürmetine yaratılmış ki kötü cin ne yapabilir...

Marissa

Kayıtlı Üye
kardeşim sen bana göre saplantılısın asla bir cin bir insana zarar veremez o kadar şu alem insanlar için ve ümmetimiz olan hz. Muhammet s.a.s yüzü suyu hürmetine yaratılmış ki kötü cin ne yapabilir...

Bir konuda bilginiz yoksa fikrinizde olmasın lütfen.... Burada durduk yere zarar veren değil, çağırılan bir varlıktan söz ediliyor.

Father

Kayıtlı Üye
sayin illumaniti,yazinizi okudum fakat ,ben sahsen bu kelimelerle birakin kudretlisini , herhangi bir demonun bile gelecegini zannetmiyorum.Bence Paimon size kendisini basarisiz denemelerinizle rahatsiz etmemeniz icin bir uyari yapmis.Zaten size zarar vermek isteseydi sayet,bunun sizin gucunuzle alakasi olmazdi ,hatta ve hatta burada mesaj yaziyor dahi olmazdiniz.Bunlar benim dusuncelerim,tabii olayin gercekten yasanmis oldugu varsayimina dayanarak yaziyorum bunlari

adige_prens

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar çok büyük bir gelişme oldu.Fakat şuanda enerjim olmadığı için yazamıyorum bile.

Bir kaç tehlikeli olay gerçekleşti.Onları size anlatıp yardım isteyeceğim.

Arkadaşım ne olduğunu söylersen seviniriz.Takipteyiz ama bi gelişme yok 1 haftadır ??