Öbür dünyadaki insanlardan sesler duyuyorum bazen..

• Konbuyu başlatan Üye silindi 62166
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 62166

Arkadaşlar sizi korkutmak istemem ama bazen odamdayken uyurken ismimle biri çağırıyor... Ne olduğunu tam bilmiyorum bir kadın sesi bazı zamanlar aldırış etmiyordum.
birgün bir rüya gördüm evimizin içinde ruhlar vardı... Bunlar havada uçuyordu yanıma geliyorlardı.. Sonra korktum rüyadan uyandım...
Acaba bunlar nedir? Birgün evimde oturmuş dini kitapları okuyordum. bir tane yaşlı bir adam sesi duydum bırak be evladım dedi.. sonra kitabı kapattım..
Sanki herşey oyun gibi. Bazen diyorum meleklerde olabilir. Arkadaşlar ben bir felsefeci hintli bir dahinin belgeselini izledim...
Adamın adı juddi krisnamurti diyorki dünyadaki herşey hafızadan oluşmuştur. diyor.. Yani bazen yaşadığımız dejavular gerçek yansımalar.
Japonya prensesinin 2012 ile ilgili videosunu izledim... Reankarneden bahsediyor. ve diyorki bilmediği 3 yada 4 dil öğrenmiş hiç çalışmadan bir anda yansımışlar.
dünya dışı uygarlıkların başı ile görüştüğünü iddia ediyor... belgeseli izlemek isteyen arkadaşlar you tube japonya prensesi 2012 yazın çıkar.
bir sürü geçmiş yaşamı olduğundan söz ediyor... Kadın baya ciddi ciddi konuşuyor.. neyse arkadaşlar çok fazla yazmayım aslında başımdan bir sürü meta fizik olaylar geçti Ben sadece bir kısmını yazdım... iyi geceler..

Berliner

Kayıtlı Üye
Ne öbür dünyası kardeşim Evliyamısın sen de onların seslerini duyasın :)
Açık ve net bir şekilde seninle oyun oynuyorlar işte. :)

Furking

Kayıtlı Üye
"Ruhlar" diye bir kavram yoktur. Ruh tektir. Imtihan sisteminde pozitif anlamda hareketi sağlayan, ilahi bilgidir.

Zihin çok fazla gevezedir ve boş kuruntuları sever. Bu tür olayları öncesinde cinni varlıklara bağlardım ama son zamanlar sadece basit birer zihin oyunu olduğunu söyleyebilirim.
Kim bilir, yarın belki de farklı bir bakış açısıyla yorumlarız..

Tavsiyem, irade gücünü arttırmak ve odak noktanı farklı bir yere çekmek.
Ne zaman ki "Kuran'ı anlamaya" odaklandım, o zamandan beri böyle şeylerle karşılaşmıyorum.

Ü

Üye silindi 62166

Belkide zihnimizin oynadığı oyunlar olabilir.. haklısınız..

Syringavulgaris

Kayıtlı Üye
Bu gibi sesleri bende duyardım fısıltılar çığlıklar ve ismimim söylenmesi ama benim bilinçsiz ve korunmadan yaptığım bir davetin sonucuydu bunlar, ölmüş insanların sesleri olduğunu düşünmüyorum

Zeng

Kayıtlı Üye
Benim inandığım sisteme göre ruhlar var hatta eşyalar bitkiler bile ruha sahipler. Bir de eskiler dermis ki her yer sahiplidir. Yani yasadigimiz yasamadigimiz her yerde orayı sahiplenen ruhlar varmış. Şaman kızıldereli kültürleri bu yüzden ki doğadan ihtiyacından fazlasını almaz, bir ağaç keseceği zaman özür diler ve teşekkür ederler hatta cadılar da doğadan aldıkları için doğaya hediye bırakırlar.
Duyulan sesler zihnin oyunu da olabilir böyle konularla ilgilenmeye başlayınca insan vesvese yapmaya basliyor farkinda olmadan. Ya da evinizdeki ruhları bi şekilde rahatsız da etmiş olabilir ve ya da sizinle iletişime geçebilmeleri için açık bi kapıda bırakmış olabilirsiniz. Ada cayi uzerlik otu tutsuleriyle evin enerjisini dengelemeyi deneyebilirsiniz

Ü

Üye silindi 55028

Allah için zaman yok.Planladığı bir şeyi ,bir anda silebiliyor ve hepsi aynı anda oluyor.Bu bizim hayal kurmamız gibi oluyor.Bir çöp adam yolda yürüyüp bir çukura düşebiliyor.Gözlerimizi açıp tekrar hayal kurduğumuzda çöp adamı kurtarabiliyoruz.Anlatmak istediğim Allah için zaman olmaması da böyle bir şey.Bende de böyle bir olay oldu.Uykum yoktu gece oturuyordum.Aklımdan geçenler hakkında kendimle hararetli sohbetler yapıyordum.İlk olarak saat kaç diye soruyordum.Cevabı evetse ona kendi düşündüğümü söylüyordum.Saati söylemiyorsa kendi düşüncemin tersini söylüyordum.Çünkü saati söylemiyordu.Bu konuşmalarda birisine ben ne tanrıyım ne de şeytan dedim.Araştırdığımda bu kişinin Amerikalı bir siyahi sanatçı olduğu ve bu adamın benim aklımdan geçenleri çiftlikte 5 yaşında duyduğu ve bir daha eskisi olmadığıydı.Anlatmak istediğim bence 100 yıl geri ve ileri olarak zihnimizde bağlantı kuruyoruz.

sin valor

Kayıtlı Üye
(...) bazen odamdayken uyurken ismimle biri çağırıyor... Ne olduğunu tam bilmiyorum bir kadın sesi bazı zamanlar aldırış etmiyordum.
birgün bir rüya gördüm evimizin içinde ruhlar vardı... Bunlar havada uçuyordu yanıma geliyorlardı.. Sonra korktum rüyadan uyandım...
Acaba bunlar nedir? Birgün evimde oturmuş dini kitapları okuyordum. bir tane yaşlı bir adam sesi duydum bırak be evladım dedi.. (...)

duruişiti deyip geçmek isterdim, çoğu böyle olmuş seninkinin, zaten anlam veremediğiniz barışmalar konuşmalar şeklinde seyreder fakat seni bi işiten de var, bir gün herkesten sakladığın bir gerçeği sana seslenirse artık işgillenebilirsin

Ü

Üye silindi 62166

Allah için zaman yok.Planladığı bir şeyi ,bir anda silebiliyor ve hepsi aynı anda oluyor.Bu bizim hayal kurmamız gibi oluyor.Bir çöp adam yolda yürüyüp bir çukura düşebiliyor.Gözlerimizi açıp tekrar hayal kurduğumuzda çöp adamı kurtarabiliyoruz.Anlatmak istediğim Allah için zaman olmaması da böyle bir şey.Bende de böyle bir olay oldu.Uykum yoktu gece oturuyordum.Aklımdan geçenler hakkında kendimle hararetli sohbetler yapıyordum.İlk olarak saat kaç diye soruyordum.Cevabı evetse ona kendi düşündüğümü söylüyordum.Saati söylemiyorsa kendi düşüncemin tersini söylüyordum.Çünkü saati söylemiyordu.Bu konuşmalarda birisine ben ne tanrıyım ne de şeytan dedim.Araştırdığımda bu kişinin Amerikalı bir siyahi sanatçı olduğu ve bu adamın benim aklımdan geçenleri çiftlikte 5 yaşında duyduğu ve bir daha eskisi olmadığıydı.Anlatmak istediğim bence 100 yıl geri ve ileri olarak zihnimizde bağlantı kuruyoruz.

biraz karışık bir şey uyurken ruhların yanıma geldiğini gördüm yaklaşık 1 buçuk sene önce ailem dışarı çıkmıştı...
Bana adımla seslendiler bir erkek sesi birde kadın sesi vardı. Şunu şöyle yap bunu böyle yap falan diyorlardı...
Korktum baya neyse belki halisinasyonda görmüş olabilirim insan zihni muamma ne olup bittiğini anlayamıyor...

turarmy

Kayıtlı Üye
Sanki biraz kafanız karışmış gibi geldi bana.zihninizde olan yada gerçek mi değil mi belli olmayan kuruntuları çözmek yerine içinizde ki saf ruhu,bilinçi bulmaya odaklanmalısınız.

Ü

Üye silindi 55028

Dört kilometre çapta bir daire içinde insanların zihni birbiriyle ilişki kurabiliyor diye okumuştum.İki sene önce psikolojide düşüncenin oluşmasının sebebinin sorunu çözmek olduğu söyleniyordu.Duyduğunuz sesler ,sesin altındaki sesler.Çevremizde insanlar ve varlıklar var.Ölümden sonra yani ameliyatta kalbi duranların anlattıkları hikayeler forumda var.Bazıları ölü kaldığı sürede işkence gördükleri bazıları ise bir kadın sesi duyduğunu söylüyordu.Demek istediğim öldüğümüzde gerçek ortama geri dönüyoruz.Düşüncenin oluşmasına dönersek, kafamızda halüsinasyon olmayan bir resim veya durumu özetleyen resim çıktığında, o resmin çıkmasını tetikleyen düşünce nerde?Elimizi yıkamamız ve havluya kurulamamız aklımızdan geçmiyor.Peki bunları nasıl otomatik yapıyoruz?Anlatmak istediğim herkes bunu yaşıyor sadece düşünme hızı yavaşlamalı ve her düşünce ve hissin bizim olmadığını anlamamız lazım.Egoyu şişiren düşünceler yaşamak için gerekiyor.Ego olmadan ölünce anlatılan hikayelerdeki gibi ne su ne yemek isteriz.

fox07

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sizi korkutmak istemem ama bazen odamdayken uyurken ismimle biri çağırıyor... Ne olduğunu tam bilmiyorum bir kadın sesi bazı zamanlar aldırış etmiyordum.
Acaba bunlar nedir? Birgün evimde oturmuş dini kitapları okuyordum. bir tane yaşlı bir adam sesi duydum bırak be evladım dedi.. sonra kitabı kapattım..
Sanki herşey oyun gibi. Bazen diyorum meleklerde olabilir. Arkadaşlar ben bir felsefeci hintli bir dahinin belgeselini izledim...
Adamın adı juddi krisnamurti diyorki dünyadaki herşey hafızadan oluşmuştur. diyor.. Yani bazen yaşadığımız dejavular gerçek yansımalar.
Japonya prensesinin 2012 ile ilgili videosunu izledim... Reankarneden bahsediyor. ve diyorki bilmediği 3 yada 4 dil öğrenmiş hiç çalışmadan bir anda yansımışlar.
dünya dışı uygarlıkların başı ile görüştüğünü iddia ediyor... belgeseli izlemek isteyen arkadaşlar you tube japonya prensesi 2012 yazın çıkar.
bir sürü geçmiş yaşamı olduğundan söz ediyor... Kadın baya ciddi ciddi konuşuyor.. neyse arkadaşlar çok fazla yazmayım aslında başımdan bir sürü meta fizik olaylar geçti Ben sadece bir kısmını yazdım... iyi geceler..

Aynı Japon prensesi 2012'de kıyamet kopacağını da iddia ediyordu youtube'taki bir videosunda. Her denilenin de peşinden gitmemek lazım. Biraz sorgulayıcı olmakta fayda var.

Ü

Üye silindi 62166

Sanki biraz kafanız karışmış gibi geldi bana.zihninizde olan yada gerçek mi değil mi belli olmayan kuruntuları çözmek yerine içinizde ki saf ruhu,bilinçi bulmaya odaklanmalısınız.
Çok değilde arada bazen bir kadın sesi duyuyorum... İnsan ruhu gerçekten çözülemeyen bir şey.. Belkide yeteneklerimiz nedeniyle
de duyuyor olabiliriz...