Odamda bu kağıdı buldum

TukenmeyenGeceler

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar konu doğru yerde mi bilmiyorum inşallah yanlış yapmamışımdır. Bu sabah odamın tepesinde duran elektrik IMG_20190327_165113.jpgkapağını açmak geldi içimden nedense. Açtım ve içinden karamala gibi harfler gibi kodlamalar gibi küçücük kağıda yazılmış şeyler buldum. Bu kağıt kat kat peçeteye sarılıp oraya sıkıştırılmış. Korktum açıkçası bu nedir ne değildir bilen var mı?

neroderler

Kayıtlı Üye
Dostum bunlar rastgele karalanmış şeyler hiçbir anlamı yok gördüğüm kadarıyla. Samimiyetine güvenerek cevap yazdım, ben şahsi olarak onun ordan çıktığınada pek inanmadım açıkçası.

xax2

Kayıtlı Üye
Havascılar anlar bundan . Hiç kimseye bişey soramadıysan çevrende bi hoca dahi yoksa sirkeli suya bas içinde beklet aksrsuya at . Havas ilmini pek kötüye kullanmazlar yani kullanılıyor ama kullanan pek yok . İşi bilen havascılarda bu tür ufak karalamalae yapmazlar . Biraz amatör işi ama amatör diyip geçmemek lazım belli olmaz yani iyi forumlar

TukenmeyenGeceler

Kayıtlı Üye
Dostum bunlar rastgele karalanmış şeyler hiçbir anlamı yok gördüğüm kadarıyla. Samimiyetine güvenerek cevap yazdım, ben şahsi olarak onun ordan çıktığınada pek inanmadım açıkçası.
Havas ile uğraşan bir abi kehf suresinden ayet yazılmış gibi duruyor dedi. İnanmaya bilirsiniz hocam ben olsam ben de inanmazdım saçma karalamalar falan yapılmış gibi duruyor. Sırf önlem almak için bu forum dahil 4 yere sordum korkudan kimseyi trollemek gibi amacım yok ? yarın ev sahibine soracağız bakalım belki onun yaptığı birşeydir.. Arkasında içilecek yikanilacak 7 gün falan yazıyor.

TukenmeyenGeceler

Kayıtlı Üye
Havascılar anlar bundan . Hiç kimseye bişey soramadıysan çevrende bi hoca dahi yoksa sirkeli suya bas içinde beklet aksrsuya at . Havas ilmini pek kötüye kullanmazlar yani kullanılıyor ama kullanan pek yok . İşi bilen havascılarda bu tür ufak karalamalae yapmazlar . Biraz amatör işi ama amatör diyip geçmemek lazım belli olmaz yani iyi forumlar
Havascilar da anlamadı hocam.. Sadece bir kişi Kehf suresinden bir ayet gibi duruyor dedi. Şuan yaşadığımız evin sahiplerinin arası iyi değildi boşanmak üzerelerdi onların işi olduğunu düşünüyorum yarın soracağız bakalım.