Nohutla yapılan döndürme büyüsü

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Tarafımca denenmiştir. Tesiri büyüktür.

Abdestli bir şekilde 41 adet nohutun her birine ayrı ayrı ihlas suresi okunur. Daha sonra tava veya tencereye alınıp (su veya başka bir şey konulmayacak) ateşe alınır. Nohutlar kavrulurken size dönmesini istediğiniz kişinin adını zikredin, sürekli onu düşünüp nohutlar iyice kavruluncaya kadar adını sayıklayın. İşlem bitince nohutu uygulama yaptığınız kişi size dönene kadar saklayın.

Deneyimim: Uygulamayı yaptıktan sonra bir hafta içinde bana döndü. Ve ilerleyen zamanlarda "ne oldu da döndün bana,beni neden bıraktın" gibi sorular sorduğumda bana verdiği cevap "Bilmiyorum bir an herşeyden yanımdakilerden tiksindim,aklımdan çıkmıyordun" oldu. Umarım tesirini görürsünüz. İyi forumlar

Sadraz

Kayıtlı Üye
Anne adi felan soylemiyor muyuz? Sadece kizin adi mi?

augury

Kayıtlı Üye
Sanki eksik olan bir şeyler varmış gibi.. Aklıma takılan; dönene kadar nohutları saklıyoruz fakat döndüğü zaman onları ne yapıyoruz?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Tarafımca denenmiştir. Tesiri büyüktür.

Abdestli bir şekilde 41 adet nohutun her birine ayrı ayrı ihlas suresi okunur. Daha sonra tava veya tencereye alınıp (su veya başka bir şey konulmayacak) ateşe alınır. Nohutlar kavrulurken size dönmesini istediğiniz kişinin adını zikredin, sürekli onu düşünüp nohutlar iyice kavruluncaya kadar adını sayıklayın. İşlem bitince nohutu uygulama yaptığınız kişi size dönene kadar saklayın.

Deneyimim: Uygulamayı yaptıktan sonra bir hafta içinde bana döndü. Ve ilerleyen zamanlarda "ne oldu da döndün bana,beni neden bıraktın" gibi sorular sorduğumda bana verdiği cevap "Bilmiyorum bir an herşeyden yanımdakilerden tiksindim,aklımdan çıkmıyordun" oldu. Umarım tesirini görürsünüz. İyi forumlar
İyi güzel dönmüş gelmiş,Allah herkesi mutlu mesut etsinde...Benim işte büyüde hazmedemediğim kabul edemediğim şey şu:Yanındakilerden tiksinipte gelmiş.Yanındakilerin günahı ne?Bir taraf düzelirken diğer taraf bozuluyor.

vanhelsing1984

Kayıtlı Üye
Aranızda oğlunu ya da kızını ateşte kurban eden, falcı, büyücü, muskacı, medyum, ruh çağıran ya da ölülerin ruhlarına danışan kimse olmasın. Çünkü RAB bunları yapanlardan tiksinir. Tanrınız RAB, bu iğrenç töreleri yüzünden bu ulusları önünüzden kovacaktır. Tanrınız RAB'bin önünde yetkin olun.”

RAB'bin, “Yeruşalim'de bulunacağım” dediği RAB'bin Tapınağı'nda sunaklar kurdu. [SUP]5 [/SUP]Tapınağın iki avlusunda gök cisimlerine tapmak için sunaklar yaptırdı.[SUP]6 [/SUP]Oğlunu ateşte kurban etti; falcılık ve büyücülük yaptı. Medyumlara, ruh çağıranlara danıştı. RAB'bin gözünde çok kötülük yaparak O'nu öfkelendirdi.

[SUP]4 [/SUP] ‘Kim cincilere, ruh çağıranlara danışır, bana ihanet ederse, ona öfkeyle bakacak, halkımın arasından atacağım. [SUP]7 [/SUP]Kendinizi bana adayın, kutsal olun. Tanrınız RAB benim. [SUP]8 [/SUP]Kurallarıma uyacak, onları yerine getireceksiniz. Sizi kutsal kılan RAB benim.

Cincilere, ruh çağıranlara yönelmeyin. Onlara danışmayın, kirlenirsiniz. Tanrınız RAB benim.

Ü

Üye silindi 38107

Ve buradaki herkesin müslüman olmadığını da unutmayacağız.

vanhelsing1984

Kayıtlı Üye
ben burdaki amacım müslüman yada hristiyan yada musevi olsun bu tür büyü uygulamalarının yapılmaması gerektiğini anlatmaktı sadece bizim kitabımız incilde değil müslüman kardeşlerin kuran ı kerim dede yazar

esen kalın

aşk1

Banlı Kullanıcı
yazısını yollamışta yollamış üşenmemişte arkadaş :D

kadirrrr

Kayıtlı Üye
Uygulama eksik değil aynen kendi yaptığım gibi eksiksiz yazdım. Saat olarak gündüz saatlerinde yaptım. Anne adını kullanacağınız bir yer yok arkadaşlar, yazdığım gibi nohutlar kavrulurken kişinin ismini söyleyin sürekli yeterli olacaktır.
Forumda "büyü haramdır,yasaktır,zararlıdır" tarzı yazılar görmekten bıktım,herkes sizinle aynı düşüncede değil lütfen yapana saygı duyun ve uyarmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum zaten büyüyle uğraşmayan insanın işi olmaz bu bölümde.

Benim uyguladığım kişinin yanında biri vardı, başka birisinin uyguladığının yanında,kalbinde kimse olmayabilir. Zaten bu uygulama geri döndürme uygulaması,yani benim olanı geri döndürüyorum gibi düşün

Mylob

Kayıtlı Üye
Ben bu uygulamayi yaptim, olacagina inaniyorum. Ismini zikrederken arada farkli dusuncelere de kaydi aklim, tekrarlamak gerekli midir?

bundy

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı müslüman olmayan biri yapabilir mi?

ruban

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı tavsiye etmiyorum sabun büyüsüne benzer bir özeligi var sevdiğin değer verdiğin insana zarar vermek ve onun çok zayıf düşürmek istemiyor sanız yapmayın derim ve uygulama eksik

Lilaa

Kayıtlı Üye
Merhaba kadir. Acaba uygulama etkisi hala suruyor mu ? Ve geri donunce nohutlari ne yaptiniz.?

Lilyan8

Kayıtlı Üye
ben bunu yillar önce yapmistim sonrasinda nohutlari koyu yesil bir cam siseye koyup dolabimin icinde karanlik bir yerde saklamistim. hic bir etkisini görmemistim. belki de yanlis yaptim bilemiyorum.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Yanlış biliyorsun pilav üstü kuru yapman lazım,etsiz olması lazım ve abdestli olman lazım,2 soğan kırmak lazım,yanında ayran olursa büyünün olma şansı artar.

Öncelikle sure yada dua okuyarak büyü yapmak nasıl bir kafadır?
zaten büyü yapmak yasaklanmış,bunu dua ile yapmak??

Hadi allahın bir açığını buldun,allahın akıl edemediği bir boşluk buldun ve onu kullandın,özgür iradeye müdehale eden bir büyü yapmak gibi bir ihtimal yok.
Büyü ile yapmayı bırak lucifer yapamamış,bazı yerlerde tanrının bile özgür iradeyi kontrol edemeyeceği yazar,sen ne kadar kolay bir şekilde yapmışsın bunu.

Aşk büyüsü,aşk duası,evlendirme büyüsü,evlendirme duası,ot duası tok duası diye konu açıp forumu kirletmeyin artık,ne zaman foruma girsem böyle saçma sapan konular görüp saniyesinde mabetten çıkıyorum,modlar niye bu konuda hiç bir şey yapmıyor onu da anlamış değilim.

AJA

Elit Üye
Yanlış biliyorsun pilav üstü kuru yapman lazım,etsiz olması lazım ve abdestli olman lazım,2 soğan kırmak lazım,yanında ayran olursa büyünün olma şansı artar.

Öncelikle sure yada dua okuyarak büyü yapmak nasıl bir kafadır?
zaten büyü yapmak yasaklanmış,bunu dua ile yapmak?? Sanırım siz ya sitenin içeriğini ya büyünün yapılış şekillerini anlayamamışsınız.

Hadi allahın bir açığını buldun,allahın akıl edemediği bir boşluk buldun ve onu kullandın,özgür iradeye müdehale eden bir büyü yapmak gibi bir ihtimal yok.
Büyü ile yapmayı bırak lucifer yapamamış,bazı yerlerde tanrının bile özgür iradeyi kontrol edemeyeceği yazar,sen ne kadar kolay bir şekilde yapmışsın bunu.

Aşk büyüsü,aşk duası,evlendirme büyüsü,evlendirme duası,ot duası tok duası diye konu açıp forumu kirletmeyin artık,ne zaman foruma girsem böyle saçma sapan konular görüp saniyesinde mabetten çıkıyorum,modlar niye bu konuda hiç bir şey yapmıyor onu da anlamış değilim.

Evet büyüler otla tokla yapılır.Havas ekolüde ayetlerle yapar büyüleri ve bazılarıda. Bunda hem fikir olalım önce.Bunun dışında sıkıntımız nedir ? :)