Nohut büyüsü

brb

Kayıtlı Üye
Kimi diyo kisik ateste kavur kimi diyor suyla pisir

41 tane Nohut her birine ihlas okunacak ve kavrulana kadar matlub ismi zikredilecek deniliyor

simdi biri diyo külleri sakla gelene kadar
digeri diyo ates tabiati ise matlub atese at su ise akar su

bilen üstat yorum atabilirmi?

Asyandiamonds

Kayıtlı Üye
Ben bu büyüyü denedim ve tuttu yani istediğimi elde ettim 3 hafta sonra dolunayda gömdüm öyle yapabilirsiniz

Fcde

Kayıtlı Üye
Birini çok seviyorum onu elde etmiştim fakat kıskançligimdan dolayı onun güveni ni sevgisini kaybettim dini nikâhımız vardı ve bozdu ben acı çekiyorum lutfen yardımcı olurmusunuz onu geri istiyorum hemde büyük bi tutkuyla ne yapabilirim

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
benim annem babam için yapmıştı işe yaramadı :D

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Birini çok seviyorum onu elde etmiştim fakat kıskançligimdan dolayı onun güveni ni sevgisini kaybettim dini nikâhımız vardı ve bozdu ben acı çekiyorum lutfen yardımcı olurmusunuz onu geri istiyorum hemde büyük bi tutkuyla ne yapabilirim
Ben aşk büyülerine denedikten sonra tekrar yapılmasına karşıyım. Hani bi insanla beraber olmuşsunuz denemişsiniz ama olmamış bence zorlamamak lazım ben her zaman insanların ruh ikizinin olduklarına inanırım eğer o sizin ruh ikiziniz olmuş olsaydı zaten barışırdınız. Onunla karşılıklı konuş bence, kendini düzelteceğini söyle eğer hala da seni istemiyorsa sevmiyordur ilerde evlendiğin de çocuklarınız olduğunda böyle bir sorunla karşılaşırsan şuankinden daha fazla acı çekersin o yüzden zorlamayın sizi sevenle birlikte olun. İki insan birbirlerini seviyorlarsa ona şans tanımaktan kaçınmaz, hatalarını düzeltmesini ister bırakıp gidemez seven kişi. Baktın umut var tekrar güvenmesini beklemelisin duygularını hissettiğin acıyı onunla paylaşmalısın sana o yardımcı olabilir.

cihanarmgn

Kayıtlı Üye
İş
işletmeci
Sadece büyü bozan birisi olarak bu yaptığınız İhlas suresinin hadimini görevlendirip, kişiye dönmesini sağlamak. Büyü müdür? Evet insan iradesine etki ettiğiniz için büyüdür. Ne için olursa olsun, kim için olursa olsun birine veya birilerine aşk, bağlanma, sevgi veya muhabbet için yapılacak her türlü ve bu tarz uygulama büyü sınıfına girer. Belki şuanda yaptığınız çok büyük bir günah olmayabilir, lakin ileride büyük günahlara yol açacak yolu sağlayabilir.

Tavsiyem kalpten dua edip, işinizin sonucunu Allah'a bırakmanızdır. Kısacası teslim ol ve huzur bul felsefesi.

Katıldığım tek yorum bu konudaki. Büyü işine bulaşmak size bir şey kazandırmaz. Kısa vadeli bir yatırım gibi düşünün. Acısı ileride çıkan türden.

hasan06

Kayıtlı Üye
büyü yapan ve bozan olarak her kişi büyü yapamaz yapsa bozamaz enerji gerekir ve o tılsımın hadimini çağrmanız gerekir ( bir fatiha okurum gider derseniz şimdiden size geçmiş olsun )

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
O büyü tutmaz boyle bir buyu yok buyuyu insanlara ogreten Harut ve Marut isminde iki melektir o zamanlarda Kuran inmemisti yani Allah'ın ayetleri ile buyu yapılmaz kim diyorsa yalan soylemektedir.Kuran buyu yapmak icin degil insanlarin hidayete ermesi icin inmistir.

rucbarmy222

Kayıtlı Üye
Ben nohut büyüsüne duyduğum kadarıyla inanmıyorum, birisi açıklayabilir mi?