Nedir bu mavi kan ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 58480
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 58480

Yahudilerin tırnağı olamayacak adamlar burada ahkam kesiyor.

Kuran ahkam kesiyor. En az bir kere okuduysan Kuranın bir yönü ile tamamen israiloğullarını ifşa etmek için inmiş olabileceğinden bile şüphelenebilirsin.

Alt alta yazsam gözün yorulur okumaktan.

Şu yahudileri aşağlamaktan vazgeçin artık

Hayır yahudiler değil, siyonistler onlar. Burada bir düzeltme yapalım şimdi. Siyonistleri kastediyorum ben. Yahudi zaten kafasını dışarı çıkarıp dışarıdan bakamayacağı bir sisteme hapsedildiği için eli mecbur siyonizme alet oluyor. Güneydoğuda doğup dağa çıkan çocuklar gibi.

Kısacası dünyada neler olup bittiğini anlamak için siyonistlerin neler çevirdiğini ve motivasyonlarının neler olduğunu anlamak gerek. Hepsi bu.

Bu arada mavi kan var. Herkeste de karışık var artık. Düşmüş Kartala bu konuda katılıyorum. Yahudiler son 200 yılda güçlendiler. Ondan önce diyar diyar sürgüne uğratıldılar ve yeryüzündeki diğer ırklarla zaten iyice bir karmalandılar. Kimliklerini gizlemek zorunda kaldılar çünkü.

Şu an ise saf mavi kan yani üstün ırk yeniden yapılandırılıyor. KArışık kanı damıtacaklar. Dünyaya bir detox uygulayacaklar bu yüzden. Buna armegedon da diyebilirsiniz. Bunun merhale-i kübra olarak bizde de bir karşılığı var. Oluk oluk kan akacak denir hadislerde. Zaten gıda terörü ve emilgatörlü yiyecekler bu yüzden var. Florur bu yüzden var. Kola bu yüzden var. Hepsi doğurganlık yaşını 40 tan 25 lere indirmek icin. Bu çok uzun bir konu ve akşam eve yorgun gelip spor haberleri izlerken kafa yorulacak bir konu da degil.

Mavi kan ve kırmızı kandan melezler olabilir mi? Bunlar tahminimce nötralize bir ırk olacaktır.
Buna ne dersin ey konu sahibi?

Sevgili Aisling, senden en az 5 tane alıntı yapacaktım konu zenginleşsin diye ama işte hep bir iş çıktı.

Tek bir fikri, ana hattı parçalama, parçalara ayırma, insanlığıda fikirler aracılığı ile bölme yetkisi.
Tek gerçeği yozlaştırma yetkisi.

Buna tamamen 100 de 100 katılıyorum.
Sadece tek bir örnek vereyim.

Bir yahudi :

Freud ! Çok severim. Saygı duyarım. Ama öğretileri tamamen köreltmeye yöneliktir.

İnsan davranışlarını analiz ederken bunu 2 katmanda yapar sadece. 1. Temel ihtiyaçlar, korunma güdüsü vs. 2. Üreme dürtüsü. yani sex.

Hakkini verelik bunu da iyi yapar !

Hepsi bu. 2 çakracık ! Kök çakra ve Cinsel çakra. Sadece bunu aşıladı. Ama kadim bilgelikte yukarıya doğru 5 çakra daha var. Yani 5 temel bilinç tabakası daha var. Şimdi onları tamamen yok saydı klasik batının soğuk ve acımasız, sağduyusuz tamellerini modernizm adı altında atmaya başladı.

Bilim ve felsefenin neredeyse tüm aktörleri arkaplanda fikir birliği yapmış siyonist yahudilerdir.

Ü

Üye silindi 58480

Rahmetli Aytunc Altindal Freud`un ogretilerine hic dikkat bile cevrilmemesi gerektigini soyler. Cunku zekasini dar alanda isletmis ve kozmik bilinc ve diger bilinc tabakalarina tamamen kapali kalmistir.

Ofline bir bilim adamidir. Yahudi oldugu icin ve iyi bir destekci oldugu icin de finansal olarak kopurtulmustur.

Ü

Üye silindi 58480

Bunun gibi çok fazla bilim hatta felsefe insanı sahneye sürülmüştür ve hakilatı birbirine tezat teşkil edecek önermelerle parçalara bölerek okul ve üniversite müfredatlarında zihinleri parçalanmış bireyler yetiştirmek hedeflemişlerdir.

Halbuki beyin İmparatorluk gibi tek bir epifizden yönetilmesi gereken bir organdır. Sır budur. Tekliktir.

Ama müfredata baktığınızda beyni küçük derebeylikler ve kontluklar gibi şekillendiren bir eğitim sistemi ile karşılaşıyorsunuz. Sistemin ust aklini anlamayan, anlamak için kafa yoracak argümanların bile kavram kargaşasına dönüştürüldüğü bir düzen var ve bu tamamen kasıtlı olarak bulandırılmıştır.

İki parçayı birleştirmek için bile gereken nöron bağlantısı kalmamış insanlarda. Bunu yiyeceklerle, subliminallerle, filozoflarla, filmlerle, dizilerle yaptilar.

Tevrata bakan bir insan siyonistlerin bununla yetinmeyeceklerini çok iyi görür. Onlar yeryüzünün insan tanrıları olarak ta sahaya çıkacaklar. İnsanların beyinlerini kilit altına almaları bu yüzden. Onları tanrı olarak görecek kadar ahmaklaşabilir miyiz ? Tarihte bu hep olmuş. İnsan beynini yöneten, insanın tanrısı olur. Bit coin gelince ve beyne çipler takılmaya başlanınca sistemin nasıl geri dondrülemez olduğunu da anlayacağız.

Tmm Isa yeryuzune icecek. Cunku kozmik bir zaruri ihtiyac olusacak. Ama once bir nesil komple heba olacak. Hakedenler.

İbisu

Kayıtlı Üye
Bunun gibi çok fazla bilim hatta felsefe insanı sahneye sürülmüştür ve hakilatı birbirine tezat teşkil edecek önermelerle parçalara bölerek okul ve üniversite müfredatlarında zihinleri parçalanmış bireyler yetiştirmek hedeflemişlerdir.

Halbuki beyin İmparatorluk gibi tek bir epifizden yönetilmesi gereken bir organdır. Sır budur. Tekliktir.

Ama müfredata baktığınızda beyni küçük derebeylikler ve kontluklar gibi şekillendiren bir eğitim sistemi ile karşılaşıyorsunuz. Sistemin ust aklini anlamayan, anlamak için kafa yoracak argümanların bile kavram kargaşasına dönüştürüldüğü bir düzen var ve bu tamamen kasıtlı olarak bulandırılmıştır.

İki parçayı birleştirmek için bile gereken nöron bağlantısı kalmamış insanlarda. Bunu yiyeceklerle, subliminallerle, filozoflarla, filmlerle, dizilerle yaptilar.

Tevrata bakan bir insan siyonistlerin bununla yetinmeyeceklerini çok iyi görür. Onlar yeryüzünün insan tanrıları olarak ta sahaya çıkacaklar. İnsanların beyinlerini kilit altına almaları bu yüzden. Onları tanrı olarak görecek kadar ahmaklaşabilir miyiz ? Tarihte bu hep olmuş. İnsan beynini yöneten, insanın tanrısı olur. Bit coin gelince ve beyne çipler takılmaya başlanınca sistemin nasıl geri dondrülemez olduğunu da anlayacağız.

Tmm Isa yeryuzune icecek. Cunku kozmik bir zaruri ihtiyac olusacak. Ama once bir nesil komple heba olacak. Hakedenler.
dennise sen parti kur bence hz muhammed sav peygamber olmasaydı rte peygamber olurdu diyecek kadar insanlar varsa şuan size de Allah olmasaydı denize tapardık derler herhalde

Ü

Üye silindi 58480

Anlattigim seyler bana o kadar basit geliyor ki.
PArcalari birlestirince o kadar net meydana cikiyor ki hersey.

Sadece biraz fazla okuyorum. Ama iste ne yazik ki tarihe not birakip cekilicez kenara yapacak bisey yok : ))

Sacma sacma konusma ibisu :D

Ü

Üye silindi 58480

Ops alinti koyamadim yukarisi icin : )))
Sacma sacma konusma ibisu :D

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Kök çakra dünya ile bağımız o bağ ölçüsünde dünya nimetlerinden faydalanıyoruz.Davul sesi bu çakrayı aktive ediyor. Tabi konu çok detaylı ve ölçüyü de kaçırmamak gerek. İşi abartırsak astığı astık külhanbeyi olup maddiyata taparız. Kısa yazayım diyorum ama bu sefer çok net olmayacak açık her kapıdan saracaklar bana. Uzun yazmak ta zor geldi ☺️
Ayak tabanlarından dünya yıldızı denen Çakralar var bunlar köklerimiz kiminde iplik iplik kiminde sağlam kazık şeklinde kiminde yok gibi. Bunları davul sesi besliyor tabi bizde uzayıp kalınlaştıklarını imaje edersek faydası olur. Bu kökler ne kadar kalın olursa dünyanın merkezinden o kadar çok besleniriz. Davul sesi bizi çalışmaya teşvik eder ayrıca bize maddi imkanlar sağlayacak insanlarla tanışmamızın ortamını oluşturur.Güney doğu düğünlerine bakın davulla halay çeker kilolarca altın takılır para saçılır ama et çok tüketilir yan etki olarak bu et tüketimi de başka şeyleri tetikliyor neyse o kalsın o yüzden ölçüyü kaçırmamak lazım. Sonra düğün biter dışarda dünyalık peşine düşülür bu bir döngü, bilinçaltı davul sesi ve para ile bağ kurar. Sizi davullu eğlencelerden vaz geçirmez. Bunu bu şekilde bırakırsanız alttan üç çakra ile sınırlı kalırsınız o yüzden 7.çakra ile döngüye sokmalısınız.8.çakramız ruh yıldızı, dünya yıldızından gelen kırmızı enerji bedeni besleyip burdan evrene dağılmalı, evrenden gelen mavi enerji bedeni besleyip el ve ayaklardan toprağa geçmeli. Davut yıldızını bu şekilde tamamlamalıyız. Sivri uçlar kalpte buluşmalı.

Ü

Üye silindi 58480

Davul dediniz de birkaç sene önce Bulgaristan`a turizm bakanlığından mehter takımı yollanmıştı bir etkinlik için.

Hayatımda ilk kez profesyonel mehteri canli dinledim. Allahımmmm anlatamam :

Önce o davulların o ürpertici ve heybetli tok sesleri ile yapılan girizgah yok mu o_O ? Vallahi orduların mehter marşı eşliğinde kollektif kök çakra açarak savaşa tam arzu olusmasini da bu açıklıyor olsa gerek.

Marş, davulun uyarıcı ve azametli patlaması ile başlarken sanki en alt çakradan bir uyarılma da üst çakralara doğru devam ediyor gibi oluyor.Değişik enstrümanlar sırası ile devreye girerek, sert davul sesinden, tinsel bir hissiyat oluşturan ezgilere kadar sanki evrile evrile yükseliyor. Ritim boğaz çakrasına gelecek kadar zenginleştiğinde de sanki koro tezahür eden bir enerji gibi dile geliyor. Başka bir ilim bu. Sıralanımda altın oran olsa gerek.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Davul sesi enerjiyi yükseltiyor yorgunken dinlenince, @dennise seni avrupa ülkesinde hayal etmiştim almanya olabilir emin değilim, yolculuk mu var?
Şaman davulunu bu kadar sevmemin nedeni belki de kök çakramın sorunlu olması..

Ü

Üye silindi 58480

xD
Surekli tasiniyorum ki.
Yarin Pomanya turum var. Sonra Belgrad.
Sonra yine istanbul.

Almanyayi frekans olarak tutturdun mya. Halam ve iki enistem orda yasiyor. Yolum dustukce berline gidiyorum.

İbisu

Kayıtlı Üye
Davul dediniz de birkaç sene önce Bulgaristan`a turizm bakanlığından mehter takımı yollanmıştı bir etkinlik için.

Hayatımda ilk kez profesyonel mehteri canli dinledim. Allahımmmm anlatamam :

Önce o davulların o ürpertici ve heybetli tok sesleri ile yapılan girizgah yok mu o_O ? Vallahi orduların mehter marşı eşliğinde kollektif kök çakra açarak savaşa tam arzu olusmasini da bu açıklıyor olsa gerek.

Marş, davulun uyarıcı ve azametli patlaması ile başlarken sanki en alt çakradan bir uyarılma da üst çakralara doğru devam ediyor gibi oluyor.Değişik enstrümanlar sırası ile devreye girerek, sert davul sesinden, tinsel bir hissiyat oluşturan ezgilere kadar sanki evrile evrile yükseliyor. Ritim boğaz çakrasına gelecek kadar zenginleştiğinde de sanki koro tezahür eden bir enerji gibi dile geliyor. Başka bir ilim bu. Sıralanımda altın oran olsa gerek.
dennise peki bayrak şeyine ne diyorsun kırmızı bayrak kırmızı kanı mavi bayrak mavi kanı beyaz renk de galaktik gücü mü temsil ediyor

İbisu

Kayıtlı Üye
xD
Surekli tasiniyorum ki.
Yarin Pomanya turum var. Sonra Belgrad.
Sonra yine istanbul.

Almanyayi frekans olarak tutturdun mya. Halam ve iki enistem orda yasiyor. Yolum dustukce berline gidiyorum.
sen mehdi olmalısın aynı zamanda efsanelerde geçen gezgin savaşçı özelliğini de taşıyorsun

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Kök çakra dünya ile bağımız o bağ ölçüsünde dünya nimetlerinden faydalanıyoruz.Davul sesi bu çakrayı aktive ediyor. Tabi konu çok detaylı ve ölçüyü de kaçırmamak gerek. İşi abartırsak astığı astık külhanbeyi olup maddiyata taparız. Kısa yazayım diyorum ama bu sefer çok net olmayacak açık her kapıdan saracaklar bana. Uzun yazmak ta zor geldi ☺️
Ayak tabanlarından dünya yıldızı denen Çakralar var bunlar köklerimiz kiminde iplik iplik kiminde sağlam kazık şeklinde kiminde yok gibi. Bunları davul sesi besliyor tabi bizde uzayıp kalınlaştıklarını imaje edersek faydası olur. Bu kökler ne kadar kalın olursa dünyanın merkezinden o kadar çok besleniriz. Davul sesi bizi çalışmaya teşvik eder ayrıca bize maddi imkanlar sağlayacak insanlarla tanışmamızın ortamını oluşturur.Güney doğu düğünlerine bakın davulla halay çeker kilolarca altın takılır para saçılır ama et çok tüketilir yan etki olarak bu et tüketimi de başka şeyleri tetikliyor neyse o kalsın o yüzden ölçüyü kaçırmamak lazım. Sonra düğün biter dışarda dünyalık peşine düşülür bu bir döngü, bilinçaltı davul sesi ve para ile bağ kurar. Sizi davullu eğlencelerden vaz geçirmez. Bunu bu şekilde bırakırsanız alttan üç çakra ile sınırlı kalırsınız o yüzden 7.çakra ile döngüye sokmalısınız.8.çakramız ruh yıldızı, dünya yıldızından gelen kırmızı enerji bedeni besleyip burdan evrene dağılmalı, evrenden gelen mavi enerji bedeni besleyip el ve ayaklardan toprağa geçmeli. Davut yıldızını bu şekilde tamamlamalıyız. Sivri uçlar kalpte buluşmalı.
Bilgilendirme için teşkkürler.
Yalnız davulcular, halay çeken zümre hepsi aç Türkiye de. : ) Davul sesi düğün değil de o sefahatin dibini vurup aklı bir süreliğine kiraya verecek kıvama getiren her türlü eğlence ortamıdır.? Meyhaneler, dansözler gözlerinizin önüne çarşaf gibi bir sürü görüntü serilmiştir şimdiye...
Nitekim adrenalin salgılanırken akıl bir süreliğine ifsad olur, muhakeme güçleşir. O arada hangi ortamdaysan, kim seni nasıl katekulleye getirdiyse artık ...
***​
İfrat tavrı, aklı putlaştırır; tefrit tavrı, aklı devre dışı bırakır; itidal tavrı ise değerinin hakkını teslim etmektir.
Para kazanmak ve kaybetmemek için itidalli ortamlarda bulunmak en doğrusu sanıyorum.

Ü

Üye silindi 58480

yok bulgaristanda o

Ibisu seni lokasyonumdan sorumlu kalem mudurum yaptim. : D

sen mehdi olmalısın aynı zamanda efsanelerde geçen gezgin savaşçı özelliğini de taşıyorsun

Boyle diye diye hem bana, hem etraf ile olan iliskilerime zarar geliyor bak haberin olsun . )

dennise peki bayrak şeyine ne diyorsun kırmızı bayrak kırmızı kanı mavi bayrak mavi kanı beyaz renk de galaktik gücü mü temsil ediyor

Su an bildigin ulke bayraklarin neredeyse tamamina yakini 1, ve 2, dunya savasindan sonra imparatorluklarin parcalanmasi ve uluslarin bagimsizligini ilan etmeleri ile olustu. Yani :

Kirmizi renk ; bagimsizlik yolunda verilen canlari akitilan kanlari temsil eder hemen her bayrakta. Kutsamadir. Anmadir. Bizdeki kirmizi da sehitleri temsil eder.

Mavi renk = mavi kan iddiasi biraz zorlama olur. Ama cakra frekansina gore iletisim ve kenetlenmedir. Ulusalciliktir.
Beyaz renk saflik-arilik sembolu uzerinden okunabilir. Ulkelerin kurulusundaki en dogal gayeyi temsil eder daha cok.

Simdi bazi bayraklar sonradan semboller de almistir. Onlari da artik sembolu koyanla sembolun anlami soylenen kisi bilir. Sembolik iletisim vardir. MEsela belli semboller once ogrenilir. Sonra o semboller bir sekilde belirmeye baslayinca gizli mesajlar aliniz. Ezoterik orgutler bir sonraki asamaya hep sembol okumlari uzerinden gecerler.

İbisu

Kayıtlı Üye
Ibisu seni lokasyonumdan sorumlu kalem mudurum yaptim. : D

Boyle diye diye hem bana, hem etraf ile olan iliskilerime zarar geliyor bak haberin olsun . )

Su an bildigin ulke bayraklarin neredeyse tamamina yakini 1, ve 2, dunya savasindan sonra imparatorluklarin parcalanmasi ve uluslarin bagimsizligini ilan etmeleri ile olustu. Yani :

Kirmizi renk ; bagimsizlik yolunda verilen canlari akitilan kanlari temsil eder hemen her bayrakta. Kutsamadir. Anmadir. Bizdeki kirmizi da sehitleri temsil eder.

Mavi renk = mavi kan iddiasi biraz zorlama olur. Ama cakra frekansina gore iletisim ve kenetlenmedir. Ulusalciliktir.
Beyaz renk saflik-arilik sembolu uzerinden okunabilir. Ulkelerin kurulusundaki en dogal gayeyi temsil eder daha cok.

Simdi bazi bayraklar sonradan semboller de almistir. Onlari da artik sembolu koyanla sembolun anlami soylenen kisi bilir. Sembolik iletisim vardir. MEsela belli semboller once ogrenilir. Sonra o semboller bir sekilde belirmeye baslayinca gizli mesajlar aliniz. Ezoterik orgutler bir sonraki asamaya hep sembol okumlari uzerinden gecerler.
beyaz saflık arılıksa ingilitere amerikanın bayrağı ne oluyor özür dilerim yazarken sanki hata yaptığımı da hissetmiştim aslında pişman olsam mı olmasam mı emin olamadım da özür dilerim gerçekten