neden kahve falı bakamıyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

melezez

Kayıtlı Üye
yaklaşık 1 haftadır deniyorum ama bi şey görmüyorum saçma sapan şeyler görüyorum ve doğal olarak bişeyle bağlantı kuramıyorum. acaba neden bakamıyorum ve bakabilmek için ne yapmalıyım . benim için cidden önemli lüüüüütfeeen yardımcı olun teşekkürler

melezez

Kayıtlı Üye
hayır bakamıyodum yeni başladım işte ama olmuyor

Keira

Moderator
Bakım yapmak geleceği görmek herkese bahşedilen bir yetenek değildir.

freaky

Kayıtlı Üye
Daha çok baktıkça yavaş yavaş yerine oturur. Ilk başladığımda bende saçma sapan şekiller görüyordum. Düzenli bakarsanız yavaş yavaş yerine oturur diye düşünüyorum. Ben bunun yanında 3. Göz içinde uğraş verdim hislerle alakalı olduğu için kahve falı.

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Ben eskiden hiç bakamazdım. Baksamda kovboy şapkalı uzaylı filan görüyordum. O derece kötüydüm yani:)) Ama şimdi bakabilmeye başladım. Bence olay istemekte bir de hissiyatı geliştirmekte. Sevgi ve ışıkla kalın :Angel_anim:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
yaklaşık 1 haftadır deniyorum ama bi şey görmüyorum saçma sapan şeyler görüyorum ve doğal olarak bişeyle bağlantı kuramıyorum. acaba neden bakamıyorum ve bakabilmek için ne yapmalıyım . benim için cidden önemli lüüüüütfeeen yardımcı olun teşekkürler
Telvedeki şekillerden bir şeyler çıkarmaksa kastınız bu konuda yazılıp çizilen kitaplar var.
Gerçekten fal bakmak ve kahveyi araç olarak kullanmak istiyorsanız bu öğrenebileceğiniz bir şey değil ne yazık ki.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
hayır bakamıyodum yeni başladım işte ama olmuyor

Yeni başladıysanız biraz sabırlı olmanız gerekmezmi?Sonuçta hissiyat işi.Ayrıca herkes kahve falı bakabilirmi bilemiyorum..Tarot,katina öğretilerek zamanla oturabilir.Ancak kahve falı çok daha zor.Hisleri kuvvetli olmayan biri bence sadece çok belirgin şekillerin anlamını çıkarabilir.
Siz tabiki yılmayın belliki çok isteklisiniz.Ancak mesajınızda öyle bi panik ve acele var ki ...İnsan acele ettiği herşeye geç kalırmış.Daha sakin sukunet içinde sabırla başarılı olursunuz inşallah.
Ayrıca hislerinizin kuvvetli olduğuna dair olumlama yapmanızı tavsiye ederim.

melezez

Kayıtlı Üye
Ben eskiden hiç bakamazdım. Baksamda kovboy şapkalı uzaylı filan görüyordum. O derece kötüydüm yani:)) Ama şimdi bakabilmeye başladım. Bence olay istemekte bir de hissiyatı geliştirmekte. Sevgi ve ışıkla kalın :Angel_anim:

:) aynen redkıt in şapkası falan hatta sherlock holmes ü falan gördüm ayrıca kendime bakıyorum ben de duydum kendine bakamıyomuş kişi gerçi diğerlerini de göremiyorum ve farkındayım bu bi yetenek burada rastlamıştım sanırım varlıklar yardımcı oluyomuş fala bakan bazı kişilere ve o kişi bunun bilincinde olmuyomuş. yetenek ama biraz da olsa öğrenmek istiyorum o yüzden arkadaşlar bir kaç tüyo veremez misiniz .

muratsavci

Kayıtlı Üye
ben 7 yıldır prof. olarak fal işi ilgileniyorum bu tamamen senın medıtasyonlarınla alaklaı kesinlikle çakralarını 3. gözünü açmadan bakım yapamazsın.

melezez

Kayıtlı Üye
ben 7 yıldır prof. olarak fal işi ilgileniyorum bu tamamen senın medıtasyonlarınla alaklaı kesinlikle çakralarını 3. gözünü açmadan bakım yapamazsın.

eminim site de vardır bakıcam ama hatice teyzenin teyzenin çakralarını açıp öyle fal baktığını hiç sanmıyorum :)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog

7 yıldır bu alanla ilgileniyor iseniz eğer öncelikle çakraların asla kapalı olmadığını bilmenizi beklerdim. Çakrası kapalı olan kişiler sadece ölülerdir. Her çakra aktive edilmesi psişik yeteneklerin gelişmesine ya da ortaya çıkmasına neden olabilir. Ama her psişik yetenek için çakraların aktif olup olmamasının önemi yoktur. Pek çok kişinin yeteneklerinin temelinde aktif olan çakralar bulunur. Kişinin çakralardan haberdar olmasına gerek yok. Doğal olarak çakraları dengede olabilir. Çakralar enerji bedeninde bulunur. Lakin kişiler sadece enerji bedenlerinden oluşmaz. Bu nedenle de psişik yetenekler için sadece meditasyon, ve çakra aktivitesine ihtiyaç yoktur.
eminim site de vardır bakıcam ama hatice teyzenin teyzenin çakralarını açıp öyle fal baktığını hiç sanmıyorum :)

Üstteki mesajımda size cevap verdim tekrar etme ihtiyacı duymuyorum. Sadece şunu size açıklamam gerek. Resim yeteneği gibi düşünün bunu. Neden resim yapamıyorum ya da sesim güzel değil neden şarkı söyleyemiyorum sorusundan bir farkı yok istediğiniz yeteneğin ya da adına ne derseniz. Zeka, el kabiliyeti insanları anlamak hafıza gibi herkesin farklı yetenekleri var. Ve herkes kendi doğal yeteneklerine göre ilgi alanlarını belirliyorlar. Elbette ki öğrenilemeyecek hiçbirşey yoktur. Yetenek ile öğrenilmiş bilgi birleştiğinde de çok güzel sonuçlar olur. Mesajlarınızdan anladığım kadarıyla yetenek yok ama öğrenerek biraz da olsa birşeyler başarmak istiyorsunuz. Bu durumda önce bu durumun teoriğini öğrenmeniz gerekir. Semboller ve şekilleri öğrenerek yorum yapabilirsiniz. Bu yaptığınız yorumların başarılı olacağı anlamına elbette gelmez. Çünkü kahve bakımcılarının neredeyse tamamı herhangi bir şekil yorumlamaz. Kendince bakar ve o şekle bir anlam yükler. Sonra içine doğan bir anlam söyler. Hangi bakım türü olursa olsun bakımların neredeyse % 90'ı varlıklarla ilgili değildir. İnsan tek elementten oluşan bir varlıktan çok daha üstündür. Bu birkaç tüyo ile olacak birşey değil. Bu konuda da yazılmış birçok kitap mevcut. Bu konuda yazılmış kitapları satın alarak ve kaynakları bularak sembol ve şekillerin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
7 yıldır bu alanla ilgileniyor iseniz eğer öncelikle çakraların asla kapalı olmadığını bilmenizi beklerdim. Çakrası kapalı olan kişiler sadece ölülerdir. Her çakra aktive edilmesi psişik yeteneklerin gelişmesine ya da ortaya çıkmasına neden olabilir. Ama her psişik yetenek için çakraların aktif olup olmamasının önemi yoktur. Pek çok kişinin yeteneklerinin temelinde aktif olan çakralar bulunur. Kişinin çakralardan haberdar olmasına gerek yok. Doğal olarak çakraları dengede olabilir. Çakralar enerji bedeninde bulunur. Lakin kişiler sadece enerji bedenlerinden oluşmaz. Bu nedenle de psişik yetenekler için sadece meditasyon, ve çakra aktivitesine ihtiyaç yoktur.

Çakraların temsil ettiği psişik yetenekler varmı dır ?

yule

Yönetici
İş
Tabi ki çakraların temsil ettiği psişik yetenekler vardır. Lakin birçok yetenek var ve kişilerin iç yetenekleri söz konusu bu konuda. Tek tek yazamam lakin tabi ki çakraların yetenekleri söz konusu.

melezez

Kayıtlı Üye

Üstteki mesajımda size cevap verdim tekrar etme ihtiyacı duymuyorum. Sadece şunu size açıklamam gerek. Resim yeteneği gibi düşünün bunu. Neden resim yapamıyorum ya da sesim güzel değil neden şarkı söyleyemiyorum sorusundan bir farkı yok istediğiniz yeteneğin ya da adına ne derseniz. Zeka, el kabiliyeti insanları anlamak hafıza gibi herkesin farklı yetenekleri var. Ve herkes kendi doğal yeteneklerine göre ilgi alanlarını belirliyorlar. Elbette ki öğrenilemeyecek hiçbirşey yoktur. Yetenek ile öğrenilmiş bilgi birleştiğinde de çok güzel sonuçlar olur. Mesajlarınızdan anladığım kadarıyla yetenek yok ama öğrenerek biraz da olsa birşeyler başarmak istiyorsunuz. Bu durumda önce bu durumun teoriğini öğrenmeniz gerekir. Semboller ve şekilleri öğrenerek yorum yapabilirsiniz. Bu yaptığınız yorumların başarılı olacağı anlamına elbette gelmez. Çünkü kahve bakımcılarının neredeyse tamamı herhangi bir şekil yorumlamaz. Kendince bakar ve o şekle bir anlam yükler. Sonra içine doğan bir anlam söyler. Hangi bakım türü olursa olsun bakımların neredeyse % 90'ı varlıklarla ilgili değildir. İnsan tek elementten oluşan bir varlıktan çok daha üstündür. Bu birkaç tüyo ile olacak birşey değil. Bu konuda da yazılmış birçok kitap mevcut. Bu konuda yazılmış kitapları satın alarak ve kaynakları bularak sembol ve şekillerin ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

peki bir kaç kitap tavsiye edebilir misiniz? teşekkürler

yule

Yönetici
İş
Aslına bakarsanız arama motorlarından bu konuda yazılmış kitapları bulabilirsiniz. Direkt şu kitap diye bilgi veremem. Lakin tarot kitabından ziyade sembol bilimi ile ilgili kitapları daha detaylı araştırmanızı öneririm.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Zihnini boşalt, gorduğunn her şekilde aklına gelen ilk msjı dikkate al.. Bildiğimden değil bende bakamam üstelik çocukluğumdan beri hissiyatım çok kuvvetli olsada o falı açtığım an boşluk hissediyorum hiç bir şey goremiyor bilemiyor hissedemiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...