Neden biyokinezi yapamiyoruz veya başaramiyoruz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ladyangell

Kayıtlı Üye
]Evet sevgili mabet üyeleri neden biyokinezi yapamıyoruz? Birçok şey okuyup aaa materyalist olmamak lazım insan beyni çok güçlüdür kendimizi küçük görmeyelim ve biyokineziye bi şans verelim diyoruz.. Tabiki hemen istediğimiz bedeni imajine ederek başlamıyoruz bu uygulamaya.. Önce meditasyon çalışmaları, çakra dengeleyici özel meditasyonlar ve imajine etme yeteneğimizi geliştirecek uygulamalar yapıyoruz.. Ardından biyokinezi çalışmalarına ilk adımımızı atıyoruz.. Aylar süren çalışmalar yanıt vermediyse bu bizimle alakalı bir sorun mu yoksa cidden bu biyokinezi uydurma bir şey mi? İnsanın kendini evirebilmesini çok isterdim.. Evet uzmanlar ve biyokinezi deneyimi yaşamış olanlar lütfen yaşadıklarınızı aktarın.. Bu arada lütfen müslüman mabet sakinleri yanlış anlamayın ama "Allah seni böyle yarattı! Kendini değiştirmek günahtır!" tarzında yorumlardan kaçınınız. Defalarca söylendiği gibi burda her inançtan insan var ve size gösterilmesini istediğiniz saygıyı siz dekarşı tarafa da gösterin. SEVGİLERİMLE..

eş-şeyh

Kayıtlı Üye
Kendini değiştirmek günah değil ben Allah'ın Musavvir ismini havassı celilini kullanarak başarılı olmuştum göz rengimi açmıştım be yanağımda gamze oluşturmuştum.12 gün devam etti gamzede tam oturmamıştı ama pek ilgilenmemiştim.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Doğrusu Allah seni böyle yarattı kendini değiştirmek günahtır gibi bir cümle hiçbir müslümanın aklına gelmemiştir :)
bu biraz nasip meselesidir veya kinezi çalışmalarına başlarken niyetinizle alakalı bir durumdur
geçenlerde formun bir bölümünde bazı yeteneklerin sonradan alınmasından bahsedilen bir konu konuşuldu origanumun çok aydınlatıcı açıklamaları oldu.
Bazı yeteneklerin sonradan alınmasına sebep olan düşünceler özellikler en başından beridir sizde var ise bu yüzden bu yetenek size ortaya çıkmamış olabilir
biryerde bir terslik vardır mutlaka

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
Öncellikle anladığım kadarıyla sen bu işin farkındasın yani hemen örüpte "aa çok kolaymış hemen başlim" deyipte 2. gün "olmuyor bu ya gerçek değilmiş" diyenlerden değilsin. :D Bu iyi birşey ve Aylar süren çalışmaların cevap vermediyse bu serinin sorunun değildir,olabilirde eğer inancın tam değilse bu senden kaynaklanan bir sorun olabilir.Mesela bende 3 ayın sonunda gözümü ela yaptım evet doğrudur yaparken sonuç alamamamın verdiği bıkkınlıkta üzerimdeydi ama inancım tamdı ve yavaş yavaş gözümün renginin açıldığını o zaman farkettim.İyi Forumlar :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Zihnini kontrol edemeyen,zihnine hükmeyen bir insan bedenine hükmedemez.
İlk önce düşüncelere yön verilmesi lazım,zihne hükmedilmesi lazım,zihnine hükmeden bir insan bedenine de hükmedebilir.

Zihnine kontrol edemeyen bir insan,göz renginin değişmesini aylarca istese de başaramaz.Zihnini kontrol etmesi lazım,olacağına inandırması lazım.

İşte yapılamamasının nedeni budur. :)

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Zihnini kontrol edemeyen,zihnine hükmeyen bir insan bedenine hükmedemez.
İlk önce düşüncelere yön verilmesi lazım,zihne hükmedilmesi lazım,zihnine hükmeden bir insan bedenine de hükmedebilir.

Zihnine kontrol edemeyen bir insan,göz renginin değişmesini aylarca istese de başaramaz.Zihnini kontrol etmesi lazım,olacağına inandırması lazım.

İşte yapılamamasının nedeni budur. :)
Çok teşekkür ederim.. Bunun etkisi yadısınamaz üstat haklısın :)

yare-i yarim

Moderator
İş
Birde şöyle birşey duymuştum
kinezi çalışmaları yapamadan önceki hazırlık döneminde ( meditasyon nefes egzersizleri vs. )
bir amaca uğlaşmak için değil hiçlik için bunların yapılması gerekirmiş
bir amaç için yapılınca sonuca uğlaşılması zormuş diye duymuştum nekadar doğru bilemem

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
]Evet sevgili mabet üyeleri neden biyokinezi yapamıyoruz? Birçok şey okuyup aaa materyalist olmamak lazım insan beyni çok güçlüdür kendimizi küçük görmeyelim ve biyokineziye bi şans verelim diyoruz.. Tabiki hemen istediğimiz bedeni imajine ederek başlamıyoruz bu uygulamaya.. Önce meditasyon çalışmaları, çakra dengeleyici özel meditasyonlar ve imajine etme yeteneğimizi geliştirecek uygulamalar yapıyoruz.. Ardından biyokinezi çalışmalarına ilk adımımızı atıyoruz.. Aylar süren çalışmalar yanıt vermediyse bu bizimle alakalı bir sorun mu yoksa cidden bu biyokinezi uydurma bir şey mi? İnsanın kendini evirebilmesini çok isterdim.. Evet uzmanlar ve biyokinezi deneyimi yaşamış olanlar lütfen yaşadıklarınızı aktarın.. Bu arada lütfen müslüman mabet sakinleri yanlış anlamayın ama "Allah seni böyle yarattı! Kendini değiştirmek günahtır!" tarzında yorumlardan kaçınınız. Defalarca söylendiği gibi burda her inançtan insan var ve size gösterilmesini istediğiniz saygıyı siz dekarşı tarafa da gösterin. SEVGİLERİMLE..
Neden yapamıyoruz? Yapamadığımız için..
Evet cevap bu kadar kısa ve basit. Herkes her şeyi yapacak diye bir şey yok. Kendimden örnek vereyim. Bir çok şey yapabilirim ama biyokinezi yapamıyorum. Denediğim teknikler oldu, kendi tekniklerimi de geliştirmeye çalıştım, daha da zorladık hipnozla yapmaya çalıştık, küçük çaplı krize girdim, beynim reddetti. Yani mesela biri çok güzel resim yapabilir ama belki hiç müzik aleti çalamayabilir gibi..
Sakın ha bazı forumlarda ve hatta burada da, işte ''kesinnn, işte bu teknik, artık bu teknikle de yapamayanı döverler, ah çok basit'' gibi şeylerle yola çıkmayın.
Şimdi ben de kalkıp yapabildiğim bazı şeyleri yazıp ''ahahha çok basit işte gözümü kapadım imajine ettim adamın beynine bağlandım hadi yapın siz de'' dememe benzer. :)

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Never give up demek istiyorum.. Pes etmek istemiyorum belki kaçırdığım bir şeyler var.. En azından ne gerekiyorsa yapıp sonuçlarına göre a tamam olmuyor diyeyim..

yare-i yarim

Moderator
İş
Belki bakım ile bu yeteneğe uğlaşıp uğlaşamayacağınız anlaşılabilinir diye düşünüyorum

Ladyangell

Kayıtlı Üye
DNA'yı değiştirebilsem belki öyle de olabilir :) kalıcı olur hem :) aklımda öyle güzel imajineler yapıyorum ki, iskandinav halkına karıştığımı, gözlerimin bal renginden buz mavisine dönüştüğünü, boyumun uzadığını, istediğim boydaki arkadaşlarıma aşağıdan değil yüzüne karşı baktığımı, istediğim boyun metre cinsinden yanında durduğumu.. Kemiklerimin uzadığını.. Yavaş yavaş uzuyorum evet x boydayım tarzı telkinler yapıyorum.. Ama bu aralar meditasyonu bıraktım bu da bir gerçek :(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
DNA'yı değiştirebilsem belki öyle de olabilir :) kalıcı olur hem :) aklımda öyle güzel imajineler yapıyorum ki, iskandinav halkına karıştığımı, gözlerimin bal renginden buz mavisine dönüştüğünü, boyumun uzadığını, istediğim boydaki arkadaşlarıma aşağıdan değil yüzüne karşı baktığımı, istediğim boyun metre cinsinden yanında durduğumu.. Kemiklerimin uzadığını.. Yavaş yavaş uzuyorum evet x boydayım tarzı telkinler yapıyorum.. Ama bu aralar meditasyonu bıraktım bu da bir gerçek :(
Bir de dipnot: Kişi ne kadar kişisel duygu, ego, hırslar, bilinçaltı ağırlıkları vs. o kadar enerji blokajına uğrar. Bir de bu yönden bakılması lazım.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Biyokinezi ben de çalışıyorum. Fayda edip etmeyeceğini bilmeden düzenli, birkaç yıl çalışma kısmı benim de şevkimi kırıyor.
Çalışmaya hep o acabayla başlıyorum. Ya da birşeyler oluyor mu, yoksa öyle görmek istediğim için zihin yanılması mı diyorum.

Telekinezi konusunda anisklopedik, derin bilgim yok. Bu konuda başarı elde ettiğim pyrokinezi ateş kontrolü.
Ancak bunun bana bir faydası olduğunu düşünmediğimden çalışmıyorum.
Geliştirip de milleti veya eşyaları ateşe veremem. Bende olması beni sanki sadece beni test etmek için olmalı.
Birine tokat atıp da rahat edebilecek kalp yok bende.

İşe yarar tek yetenek bence biyokinezi. Diğerleri bu dünyada faydasız. Su, ateş, hava kontrolü.

Biyokinezi neden fayda etmiyor ?

Acaba Telekinezi türleri de insanın kimseye anlatmaması, kendine saklaması gereken şeyler midir?

Ve, Veya

Telekinezi türlerinde başarı elde etmek için bir kudretle anlaşma yapmak, evrensel izinler almak mı gerekir?

Ya da

Telekinezi türlerinde başarı için bir üstadla mı çalışmak gerekir?

Belki de bu iş de dışardan bakıldığı kadar basit değildir. Secret çekim yasası gibi.
Sadece hayal etmekten ötesi vardır.

Belki çok kutsal şeylerdir bu telekineziler. Belki bir zamanlar dini ritüellerdi.
Belki bu işlere bakan demonlar gibi çok sayıda tanrıları vardı?

Bu konuda gerçekten bilgisi ve mümkünse başarısı olanlar bilgi versinler. Özel mesajla da olur.
En azından bir tarihçesi var mıdır?

Aklıma şimdi gelen başka bir ihtimal de, bu yetenklerin gerçek cadı yeteneği olması yönünde.
İşe yaramıyor çünkü gerçek cadı değiliz filmlerdeki gibi.
Gerçek cadı derken, nesillerdir bu işi yapan filmlerdeki gibi anında gözle görünür etki elde edebilenlerden bahsediyorum.
Telekineziye çok benziyor.

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Biyokinezi ben de çalışıyorum. Fayda edip etmeyeceğini bilmeden düzenli, birkaç yıl çalışma kısmı benim de şevkimi kırıyor.
Çalışmaya hep o acabayla başlıyorum. Ya da birşeyler oluyor mu, yoksa öyle görmek istediğim için zihin yanılması mı diyorum.

Telekinezi konusunda anisklopedik, derin bilgim yok. Bu konuda başarı elde ettiğim pyrokinezi ateş kontrolü.
Ancak bunun bana bir faydası olduğunu düşünmediğimden çalışmıyorum.
Geliştirip de milleti veya eşyaları ateşe veremem. Bende olması beni sanki sadece beni test etmek için olmalı.
Birine tokat atıp da rahat edebilecek kalp yok bende.

İşe yarar tek yetenek bence biyokinezi. Diğerleri bu dünyada faydasız. Su, ateş, hava kontrolü.

Biyokinezi neden fayda etmiyor ?

Acaba Telekinezi türleri de insanın kimseye anlatmaması, kendine saklaması gereken şeyler midir?

Ve, Veya

Telekinezi türlerinde başarı elde etmek için bir kudretle anlaşma yapmak, evrensel izinler almak mı gerekir?

Ya da

Telekinezi türlerinde başarı için bir üstadla mı çalışmak gerekir?

Belki de bu iş de dışardan bakıldığı kadar basit değildir. Secret çekim yasası gibi.
Sadece hayal etmekten ötesi vardır.

Belki çok kutsal şeylerdir bu telekineziler. Belki bir zamanlar dini ritüellerdi.
Belki bu işlere bakan demonlar gibi çok sayıda tanrıları vardı?

Bu konuda gerçekten bilgisi ve mümkünse başarısı olanlar bilgi versinler. Özel mesajla da olur.
En azından bir tarihçesi var mıdır?

Aklıma şimdi gelen başka bir ihtimal de, bu yetenklerin gerçek cadı yeteneği olması yönünde.
İşe yaramıyor çünkü gerçek cadı değiliz filmlerdeki gibi.
Gerçek cadı derken, nesillerdir bu işi yapan filmlerdeki gibi anında gözle görünür etki elde edebilenlerden bahsediyorum.
Telekineziye çok benziyor.

kesinlikle katılıyorum... Artık üstünkörü bir biçimde biyokineziyi anlatanlardan çok ciddi manada ustaca bunu becerebilen bir üstat lazım.
Kendisi deneyimlemiş olmalı.. Ve bence zaten bir kinezi kolay olsaydı, yüzlerce yıldır kölelik yapmak zorunda kalan siyahiler bir şekilde yavaş yavaşta olsa tenlerini değiştirmiş olurlardı.

Transandantal meditasyon, regresyon terapisi, yoga, reiki, tantra, telekinezi, falcılık gibi birçok çalışmanın bir merkezi bir eğitimi varken neden bunun yok?

Bir sistematiğe konulsa, önce bilinçaltı temizliğiyle arınsa, dengeleyici çakra çalışmaları yapılsa, vücudunda beğenmediği bölgeye dair telkin çalışmaları hazırlansa ya da varlıklarla çalışılması gerekiyorsa ona göre bu işler yapılsa nolur?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
kesinlikle katılıyorum... Artık üstünkörü bir biçimde biyokineziyi anlatanlardan çok ciddi manada ustaca bunu becerebilen bir üstat lazım.
Kendisi deneyimlemiş olmalı.. Ve bence zaten bir kinezi kolay olsaydı, yüzlerce yıldır kölelik yapmak zorunda kalan siyahiler bir şekilde yavaş yavaşta olsa tenlerini değiştirmiş olurlardı.

Transandantal meditasyon, regresyon terapisi, yoga, reiki, tantra, telekinezi, falcılık gibi birçok çalışmanın bir merkezi bir eğitimi varken neden bunun yok?

Bir sistematiğe konulsa, önce bilinçaltı temizliğiyle arınsa, dengeleyici çakra çalışmaları yapılsa, vücudunda beğenmediği bölgeye dair telkin çalışmaları hazırlansa ya da varlıklarla çalışılması gerekiyorsa ona göre bu işler yapılsa nolur?

Falcılıkta ki eğitim kişiye genel bilgileri verir,gerisi kişide yetenek varsa ona bağlıdır. Diğer saydıklarınızın da bazılarında,genel bilgiler verilir gerisi kişinin gelişimine bağlıdır.Gelişim kişiye özeldir. :)

Biyokinezi için kişinin ilk önce zihnini inandırması lazım onu başarmaya başladığı zaman zaten kişi diğer yeteneklerini de gün ışığına çıkartır. :) Kimi insan için olağanüstü denilecek bir inanç olması lazım,gerçekten yapabileceğine inanması ve inandırması lazım,vücudunu,hücrelerini,zihnini inandırması lazım gerisi kişinin yeteneğine bağlı bir durum. :)

Çakra temizlemeleri,telkin çalışmaları,meditasyon, imajine egzersizleri ve biyokinezi egzersizleri düzenli uygulanırsa etki gösterebilir.Ama etki göstermesi dediğim gibi kişiye,yeteneğine bağlı bir durum. :)

Ladyangell

Kayıtlı Üye
“Aklınız neyi kabul edip inanıyorsa, onu gerçekleştirebilir” der. Napoleon Hill’

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Keşke bu konuya değer verilse ve üzerine çalışmalar yapılsa..

EastBlood

Kayıtlı Üye
İş
Şu anda pizza dükkanı işletiyoruz :D
Çalışmalara en kısa zamanda başlıycam biyokinezi her zaman ilgimi çekmiştir ve evet ladyangell dediğin gibi biyokinezi üzerine araştırmalar yapılsa keşke

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...