Nazar

Baycu

Kayıtlı Üye
Deveyi kazana insanı mezara sokar denen bu nazar tam olarak nedir nasıl çalışır ? Gözlerden çıkan zararlı ışın enerji frekans kıskanınca imrenince haset edince isteksizce ortaya çıkan bu güç bedenin neresinde hangi salgılar hormonlar sağlanınca çalışıyor inancımızda adetimizde geleneğimizde korunma yöntemleri olan bu zararlı davranış kontrol edilebilirmi ? Çok uzun zamandır araştırdığım bu konu için herkesin fikri benim için ayrıca önemlidir saygılı bi istişareye buyrun rica ederim...

Ü

Üye silindi 58480

Bana da cok nazar degiyor. Hangi ortama girsem tam senkronizasyon olusana kadar cok fena dalgalanmali hallere giriyorum. Bazen de ortamda dogal hakimiyet hissettigim oluyor ve orasi komple cozuluyor.

Yakalayicilar kategorisindeyim ben de. En korundugum insan tipi dagiticilar: Tabi sevdigim liderleri, takip ettigim alimleri ve iyi isler cikaran Youtuberlari buna dahil etmiyorum. Onlarin hepsi dagitici. Kamuoyu olusturabilmek icin dagitici kategorisinde olmak gerek.

Yakalayici iseniz sanatci, film yildizi veya model olmalisiniz.

Tabi genelleme benimki. herkez sartlarini zorlayabilir. Hatta zorlamalidir.

Baycu

Kayıtlı Üye
Ruhumuzun ve bedenimizin güçlerini öğrenecek kadar yasiyamiyoruz toprak gibi mineraller ve elementleri yüksek birşeye ilahi ruh üfleme ile yaratılmış dünyanın ve tüm yasiyanlarin pradatörü olmuş en üstün yaratığız

Ori

Kayıtlı Üye
Merhaba. Nazar insanların negatif enerjilerinden doğan büyük bir illet. Çözümü genelde korunmalarla olsa dahi benim kendi fikrimce en iyi imam veya papaz olsun herkese direkmen tesiri olduğudur. Mantıken düşünürek kıyaslama yapacak olursam nazar negatifse, onu ortadan kaldıran şey pozitiftir.

Baycu

Kayıtlı Üye
Kontrol eden düşmanlarına zarar veren bı dostum vardı sırrını kimseye anlatmazdı çok ısrar eden birine nazarın kaynağını bul dedi ve bu sadece yeteneklerinden sadece biri o dostumun katılan herkese teşekkür ediyorum

Ü

Üye silindi 58480

Nazar negatif enerjiden dogdugu gibi pozitif enerjiden de dogar. Iyi niyetten de kotu niyetten de deger. Peygamberin bile en arindirici insan modeli olmasi ama nazarinin degmesi hadisesi vardir.

Kapasitenizin tolere edebileceginden fazla bir pozitif enerji akimina maruz kalirsaniz nazara gelmis olursunuz kisaca. Yildizi parlayip sonra da sonen butun unluler buna ornektir.

Kapasitenizi genisletmek yerine, uzerinize yonelmis enerji fazlasini kapasitenize fikslemeye calisirsaniz nazar degmistir artik, ic mekanizmanizin akordunu bozmustur ve dogal frekansiniz degismis/yukselmis ve kendinizi daha once hic o frekansta test etmediginiz icin caresiz de kalmissinizdir.

200 Watt ile calisan firina 400 Watlik elektrik verirsek o firin daha cabuk yemek pisirmez. Ama 400 watt kotu ya da iyi diye sorgulanmaz. Bircok alet icin 400 watt minimum gereksinimdir.

Nazarin en vurucu sebebi, start up yeri, orijin noktasi ise kayistis sartsiz Hasettir.

Haset ise ancak kiskanan kisiye hazirliksiz yakalanirsaniz etki eder.
Siz erken davranip kiskanc bi kisiden sizi kiskanmasini umdugunuz taktirde zaten sizi kiskanmaz. Tesiri duser. Bunun sirri, sizin erken davranmanizdir. Yani bilincli tepki gelistirmis olmanizdir. Bu da Felak suresindeki bir dokundurulma ile zaten hatra getirilir.
Yani Allahin bizden istedigi sadece hazirliksiz ve gafil yakalanmamaktir. Yoksa siz kiskanacak bir kisinin yanina giderken bunun farkinda iseniz zihin zaten kendini /kapasitesi oraninda/ koruyacaktir.

Nazar dualarindan mucize beklemek yersizdir. Ilim bazli olarak bilincin nazar ile dogal olarak savasabilecegini farketmek ve isi Allahin sistemine birakarak surecin kendi kendine islemesine izin vermek gerek. Asil korunma budur. Siz devralamazsiniz bunu. Bilincaltinizi devralamazsiniz. Oraya inanc yasasi ile ulasabilirsiniz. Yoksa o kutsal mecraya giris izniniz yoktur.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Nazar negatif enerjiden dogdugu gibi pozitif enerjiden de dogar. Iyi niyetten de kotu niyetten de deger. Peygamberin bile en arindirici insan modeli olmasi ama nazarinin degmesi hadisesi vardir.

Kapasitenizin tolere edebileceginden fazla bir pozitif enerji akimina maruz kalirsaniz nazara gelmis olursunuz kisaca. Yildizi parlayip sonra da sonen butun unluler buna ornektir.

Kapasitenizi genisletmek yerine, uzerinize yonelmis enerji fazlasini kapasitenize fikslemeye calisirsaniz nazar degmistir artik, ic mekanizmanizin akordunu bozmustur ve dogal frekansiniz degismis/yukselmis ve kendinizi daha once hic o frekansta test etmediginiz icin caresiz de kalmissinizdir.

200 Watt ile calisan firina 400 Watlik elektrik verirsek o firin daha cabuk yemek pisirmez. Ama 400 watt kotu ya da iyi diye sorgulanmaz. Bircok alet icin 400 watt minimum gereksinimdir.

Nazarin en vurucu sebebi, start up yeri, orijin noktasi ise kayistis sartsiz Hasettir.

Haset ise ancak kiskanan kisiye hazirliksiz yakalanirsaniz etki eder.
Siz erken davranip kiskanc bi kisiden sizi kiskanmasini umdugunuz taktirde zaten sizi kiskanmaz. Tesiri duser. Bunun sirri, sizin erken davranmanizdir. Yani bilincli tepki gelistirmis olmanizdir. Bu da Felak suresindeki bir dokundurulma ile zaten hatra getirilir.
Yani Allahin bizden istedigi sadece hazirliksiz ve gafil yakalanmamaktir. Yoksa siz kiskanacak bir kisinin yanina giderken bunun farkinda iseniz zihin zaten kendini /kapasitesi oraninda/ koruyacaktir.

Nazar dualarindan mucize beklemek yersizdir. Ilim bazli olarak bilincin nazar ile dogal olarak savasabilecegini farketmek ve isi Allahin sistemine birakarak surecin kendi kendine islemesine izin vermek gerek. Asil korunma budur. Siz devralamazsiniz bunu. Bilincaltinizi devralamazsiniz. Oraya inanc yasasi ile ulasabilirsiniz. Yoksa o kutsal mecraya giris izniniz yoktur.
kapasitemizi nasıl genişletebiliriz

D

DAİMON

Bana da cok nazar degiyor. Hangi ortama girsem tam senkronizasyon olusana kadar cok fena dalgalanmali hallere giriyorum. Bazen de ortamda dogal hakimiyet hissettigim oluyor ve orasi komple cozuluyor.

Yakalayicilar kategorisindeyim ben de. En korundugum insan tipi dagiticilar: Tabi sevdigim liderleri, takip ettigim alimleri ve iyi isler cikaran Youtuberlari buna dahil etmiyorum. Onlarin hepsi dagitici. Kamuoyu olusturabilmek icin dagitici kategorisinde olmak gerek.

Yakalayici iseniz sanatci, film yildizi veya model olmalisiniz.

Tabi genelleme benimki. herkez sartlarini zorlayabilir. Hatta zorlamalidir.
Bu mesajı biraz açar mısın @dennise?
Yakalayıcılar, dağıtıcılar? Yeni bir ortama girince oluşan dalgalanmalar ne gibi haller ortaya çıkarıyor? Ve neden bazı kimseler dağıtıcı olmuş? Dogal yetenek mi? İlk defa duydum

Ü

Üye silindi 58480

Bu mesajı biraz açar mısın @dennise?
Yakalayıcılar, dağıtıcılar? Yeni bir ortama girince oluşan dalgalanmalar ne gibi haller ortaya çıkarıyor? Ve neden bazı kimseler dağıtıcı olmuş? Dogal yetenek mi? İlk defa duydum

Yakalayicilar dikkatleri çaba sarfetmeden de cezbedebilen kişilerdir.

Kıvanç Tatlitug, Tarkan, Beyazıt Ozturk gibi insanlar yakalayıcıdırlar. Șohretli olmalarına rağmen üzerlerinde her daim nazar kalıntısı taşırlar. Mesela Beyaz'a çok nazar değiyor ama o enerjiyle daha ilk buluşmasında eğip bükerek sektirdigini görüyoruz. Nazar ortayastan sonra daha az etkiler bırakır

Mesela Beyaz aynı zamanda dağıtıcıdir. Kötü niyetli diyemem asla. Ancak masum hallerinde dahi nazar edici bakışlararini farkediyor olmalı ki, çoğu zaman gönül alma gereği duyuyor konuklarindan. Beden dilinde bunun anlamı şimdi direncim düşmesin biraz daha dayanayim demektir. Dokunma içgüdüsü ile pozitifi aldığı gibi tam gaz devam ediyor çoğu zaman. Hakiki anlamda samimiyet gosterebildikce de toprakliyor kendini. Psisigi korkunç yüksek mesela.

Ünlüler hakkında konuşabilir miyiz bilmeden yorum yaptım. Ama çok net yani anlayana 12den yazdım.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Aslında nazarı ufak bir yansıtma kalkanı ile yönlendirmek mümkün ama hedefi tam belirleyecek bilgiye sahip olmak gerekiyor. Evrensel dönüşüm sistemi dediğimiz bir yapı genelde her türlü enerjinin dönüştürülmesinde rol alıyor. Siz bu kalkanı kullandığınızda size gelen negatif enerji direk oraya yönlendiriliyor ve saflaştırılma işlemine uğruyor. Ama yine temel bilgi büyük bir role sahip burada. Hiç bir alt yapı olmadan hadi ben bunu deneyeyim derseniz verimli bir sonuç alamazsınız.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Nazardan ve ortamlarda enerjimin çalınmasından çok muzdarip olmuş biri olarak son zamanlarda farkettigim bir şey var.Kendi alanımıza müdahale edilmesine izin vermemeliyiz. Bunu farketmemi sağlayan @Srna arkadaşıma da teşekkür ederim.Belgesel izliyorsunuzdur orda hayvanlar kendi bölgelerini nasıl belirliyorsa,benzetmem abes olmasın ama aynı bir hayvan gibi alanımızı belirleyip iznimiz olmadan kimsenin girmesine fırsat vermemeliyiz.Alan belirlenip,temizlendikten sonra korundumu nazar,enerji çalınması hatta hastalıkla bile ugrasmayız ,grip bile olmayız.
Birde nazar boncuğu olayı var. Bunun çok tehlikeli olduğunu farkettim. Sizlerde bu konudaki uyarıları lütfen ciddiye alın. Nazar boncuğu,göz şekli,fatımanın eli gibi şeyleri çevrenizde tutmayın.

xax2

Kayıtlı Üye
Bnimde yıldızım düşüktür çabuk nazara göze gelirim nazar veya göz olduğu zaman bende yüz veya omuz veya sırt bölgemde hemen sivilce gibi ama içi boş bişey çıkar sıksan dahi geçmez ilaç sürdüğümde bile geçmez . Sürekli uyku hali kaplar elimin ayağımın canı kesilir . Tek çare el almış yada ocağı olan bi kişinin aizi okuması ancak öyle rahatlanılır. İyi forumlar dilerim. Daha bir çok yöntem vardır ama kendi kendinizede okusanız üfleseniz çok ilkettir kolay kolay çıkmaz