muhabbet vefki

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bbence yalan safsata ..denedim..

merhaba deneyimlerinizde başarılı yada başarısız olmanız yapılacak uygulamaya atıfta bulunmanız anlamına gelmez.

imam gazali efendinin engin bilgilerine dayalı olarak oluştıulrmuş hesaplanmış ve yapılmıştır.

sitemizde daha önce bunu uygulayan bir bayan eşinin yeniden eve geri döndüğünü söyemiş ve bize teşşekür etmiştir. ki bu sadee bir örnektir.

yapılan uygulamalarda neden başarısız olunurla ilgili sitemizde bilgi mevcuutur. oaraya bakarak belki bir yerde eksik yada hata yapmış olacağınızı görebilirisniz. yada hiç hata yapmmaışda olabilirsiniz. ama kişi için bu çalışma uygun olmaya bilir.

sitemizde defalarca dediğimiz gibi etkin büyü formülü yoktur etkin büyücü vardır.

önemli bir esere ve eser sahibine yazdığını mesaj ile hakeret etmiş olabileceğinizi düşünün .

ben yaptım olmadı doğru olduğunu bu yüzden düşünmüyorum diye bilirisniz.

kullanıdğını kelimeler günlük hayatta sıkca alalade kullanılan kelimeler olsada birer hakaret öğeleridir.

site sahibi olarak. sitemde kişilere eserlere eser sahiplerine hakerette bulunulmasını istemiyorum.

duygu35

Kayıtlı Üye
haklısınız.....bir an ağzımdan bu trz bir yorum çıkmış olabilir....kusura bakmayın ..

sihirbaz

Kayıtlı Üye
arkadaş bu yöntem biraz basit neden dersen vefk hazırlamak okadar kolay deyil acemi kişiler yapamaz

cuma1974

Kayıtlı Üye
kardeş emeğine sağlık eğer kusura bakmazsan sadece ufak bir hatırlatma ve aynı zamanda düzeltme yapayım 1 nolu kutucuktaki rakam arapça kaşılığı 9859 değil 9851 olacak 3 nolu kutucukta 9852 değil 9853 olacak emeğin için yine teşekkürler ayrıcı kusura bakma niyetim bilmişlik yapmak değil

maya_gedikli

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben o yazının bir çıktısını aldım onun üzerine yazıp yapsak olurmu acaba?

maya_gedikli

Kayıtlı Üye
peki bu vefki bizim yerimize hazırlayabilecek bu işten geçrektne anlayan kimse yokmu bu sitede? sonucta sizlerinde dediği bizi biz bu işten anlamıyoruz ve yaptıklarımız ne derece doğru olur bilemeyız

kikirik

Kayıtlı Üye
normal keçeli kalemle yazsak ve üzerine gül suyu döksek nasıl olur?

origanum

Yönetici
normal keçeli kalemle yazsak ve üzerine gül suyu döksek nasıl olur?

Aman Tanrım!
Büyü Okulu üyelerinin ısrarla böyle alternatif fikirler öne sürdüğünü görünce dehşete kapılıyorum.
Tarifler büyük bir ciddiyetle uygulanmak zorundadır! Olmazsa olmaz!

maviş1

Banlı Kullanıcı
vefk çalıştıktan snr ne yapılır arkadaslar.???.gömulmesı mı gereklıdır..yada omur boyu saklanacakmı ne olur cvp verın

Helena

Kayıtlı Üye
benim ismimde ö ve ç harfleri var arapçasını bulamıyorum :(

Helena

Kayıtlı Üye
ben kendi ismimin arapçasını bulamadım ibranicesinide bulamıyorum ne yapabilirim?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Vefkde dogum tarihinden bahsetmiyor, onu nereye yazacaz peki?
gün ve saati tesbit etmek için gerekli ayrıca hazırlanan vefklerin altına adrs tayini vermek adına harfül name vefki çizmek daha iyidir.. sonuç daha net ve kararlı olur.. ama illla yapacaksınız diye bir durum söz konusu degil

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
gün ve saati tesbit etmek için gerekli ayrıca hazırlanan vefklerin altına adrs tayini vermek adına harfül name vefki çizmek daha iyidir.. sonuç daha net ve kararlı olur.. ama illla yapacaksınız diye bir durum söz konusu degil
Burcunun tespiti icin Dogumgunu gerekiyor haklisiniz biran onu unutmusum.
Harfül name Vefki hakkinda biraz arastirmam lazim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Burcunun tespiti icin Dogumgunu gerekiyor haklisiniz biran onu unutmusum.
Harfül name Vefki hakkinda biraz arastirmam lazim.
Harfül name vefkleri; kişi ismini oluşturan harflerin ayrık olarak yazılması ile oluşturulan ve her harfin vefkinin çizildigi çoklu ama aslında tek vefk olan ana vefklerdir... örnek;; isim ali
önce a harfinin vefki çizilir
sonra L harfinin
sonrada i harfinin...
bu oluşturulan vefkler en sonunda tek dörtgen içinde resmedilir...

sifasana

Kayıtlı Üye
saygideger kardesler lütfen dikkatinize ricam olur vefki yanlis yazmislar arapca aslini siz siz olun bu uygulamayi yaparken aynisini yazmayin size sözüm inanin hic faydasini görmeniz mümkün deyil bir kac yerde düzeltme yaparsaniz bu vefki kullanmak o zaman mümkün kolay gelsin hepinize ( sifasana )2011.