Muhabbet İçin Vefk (TILSIM)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
muhabbet için olan bu tılsım iki şekildede yapılabilir. ama ben sadece biri veriyorum. diğerindede bazı harf değişiklilikleri var okadar.

bu aslında bir vefk değil tılsım. imam gazali efendinin eserinde vefk diye yazdığı için bende aynı ifadeyi kullandım. vefk kara anlamına gelir. dikkat ederseniz kare değil dikdörtgen buradan bile anlayabiliriz. vefkler kare olur belli sayıda parcalara ayrılır etraflarındada melek isimleri yazılır. basitce anlatmak gerekirse. burdaki tılsımda bunların hiç biri yok. ama bir çık kişi yaptığı tılsımlara vefk demeyi tercih etmiştir.

bu uygulama iki kişi arasında ki muhabbettin artması içindir. sevgi aşk oluşturma var olan arttırma içindir. geri döndürme işlemi için değildir. geri döndürmden sonra yapılabilir öncede yapılabilir amaç geri dönmesi değildir.

aşk sevgi uygulaması yapınca kişilerin döneceğine inanılır.

geri döndürme ile aşk birbirininden farklıdır. yani uygulama olarak.

aşk sevgi uygulamaları ayrı diğeri ayrıdır.

bu uygulamayı venüs saatinde yeni ay zamanınjda yapın.

sitemizde gezegen saatleri ve ay zamanları ile ilgili bilgi mevcut yeniden yeniden sormayın.

yukardaki uygulanma mümkünse yayğlı kağıda safran mürekkepi ile yazılsın.

daha sonra aşağıdaki dua kağıdın arkasına yazılsın

kağıt katlanılsın katların arasına kişilerin isimleri yazılsın saç tırnak yada başka bir dna içeren bir parca varsa oda eklensin. üçgen haline getirilsin. bal mumu ile kaplansın.

yukardaki dua sakız ile tütsüleme sırasında okunsun. sakız ağacı yada sakızın kendisi ile tütsülenmesi gerekir. dua tütsüleme ne kadar sürerse okadar okunmalıdır. en az 11 defa okuyun.

7 gün boyunca bu işlem devam etsin. tabi hergece duanızı tütsülerken söyleyin. şu şu kişi bana aşık olsun beni sevsin gibi. 7 günün sonunda ;

bal mumu ile kaplansın.

siyah bir naylon ile kaplansın. ve kişin yakın bir yerine görülsün. kişi o yerden geçmesi gerekir.

tavsiye edilen: başlama günü cuma yada pazar günü

tavsiye edilen saat: akşam ezanından sonra yatsı ezanı arasındaki bir saat dilimi

en uygun saat : 19:30

tavsiye edilen tütsü: sakız ve buhur otu

tavsiye edilen gömme yeri bir ağaç altı. mümkünse selvi.

kolay gelsin

kaynak; İmam Gazali Efendi

derleyen : urum

aysorfi

Kayıtlı Üye
çok gzl bir bilig sayın urum.. emeğinize sağlık... benim işime pek yaramıyo sanırm. ben dönmesini istiyorum kişinin biliyousnuz..:banghead:

dellmarka

Kayıtlı Üye
arkadaslar konuda gozden kacmıs hafıf bır kusur var karelerde fulan ıbnu fulana (fulan bıntu fulan ) 1. kareye istenilenin 2. kareye isteyenin isimleri arapça olarak yazılacak salıcakla kalın

• Beğendim
Tepkiler: Kut

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
evet aynen öyle karelerin içindeki arapça kısımlar yazılmayacak yerine kişilein isimleri yazılacak

• Beğendim
Tepkiler: Kut

sua85

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar bısey sormak istıyorum vefkler etkısı hakkında gercekten etkılı oluyorlar mı?oluyorlarsa onları harekete gecıren güç ne?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
melekler etkili olurlar tabiki ama vefkleri türkiyede gerçekten yapabilen insan sayısı çok azdır. hazzır vefkler yada vefk ismini olan pek çok şey ile gercek hesaplanmış ve kişiye özel vefk çok ayrı bir konu

belm@

Kayıtlı Üye
bana siz yapabirimisiniz çok ama çok ihtiyacım var acil

arizona_34

Banlı Kullanıcı
işlemler bu kadar mı,sayılan işlemlerin dışında başka işlem yapılıyor mu?

arizona_34

Banlı Kullanıcı
yemin oluşturma zikir falan yapılıyor mu günlere ait dualar oluşturuşuyor mu yoksa işlemler sadece bunlar mı

ProRai

Kayıtlı Üye
Malesef urum bey resimler silinmis yenileyebilir misiniz?

chunli

Kayıtlı Üye
melekler etkili olurlar tabiki ama vefkleri türkiyede gerçekten yapabilen insan sayısı çok azdır. hazzır vefkler yada vefk ismini olan pek çok şey ile gercek hesaplanmış ve kişiye özel vefk çok ayrı bir konu
Merhaba bnm bu uygulamaya ihtiyacim var siz bnm icin yaparmisiniz yeni uyeyim özel msj atmayi bilmiyorum size nasıl ulaşabilirim