Muhabbet celbi-2

nrtnkrm

Kayıtlı Üye
Evet arkadaşlar bu vefkler tılsımlar safran misk gülsuyu gibi karısımlarla yazılır

umkete55

Kayıtlı Üye
slm sadece onun anne ismi ve kendi ismi yani biizim ismimiz yazılmıycak ölemi yanlış yapmayalım açıklarmısınız tşk

seda74

Kayıtlı Üye
Yani bu tilsimi yaktiktan sonra o kisi bana geri mi döner ve bana asik mi olur????

noa

Kayıtlı Üye
bu tilsimi uygulayan varmi.sonuclarini paylasirsaniz sevinirim.bende uygulamak istiyorum .

teşekkürler sırf meraktan deneyeceğim :)

akan deneyimlerini paylasirsan sevinirim. deneyecegini söylemistin ise yaradimi dogrusu merak ediyorum

hakan_25TR

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar baştan sona okuduğum da gördüm ki bu konuda çok bilgili arkadaşlar var ne güzel.arkadaşlar bizlere yani çaresiz kalmış, hatta haksızlığa uğramış ama seven insanlara yardımcı da olursanız çok memnun oluruz. Sevgili arkadaşlar bundan 1-1,5 ay önce bir medyum arkadaşa oldukça iyi paraya bir vefk yaptırdık. Bunu boynundataşı dedi. Sonra bakır bir levhaya birşeyler yazmış bunu da her gün kısık ateşte ısıt demiş. Bir de küçük bir kağıt hazırlamış, bunu da kızla konuşacağın zaman dilinin altına koyarak kouş demiş. Ama 1 ay boyunca hiçbir etki olmadı. Şimdi başkabir arkadaş da 3 beyaz kağıda yuvarlak biçimde birşeyler yazmış, acayip acayip şekiller falan var ve de bunların günde 1 er tanesini yakacaksın dedi. Kağıt kokuyordu da. Bir de bu son arkadaş çok iddialı konuştu, çok yakında gelir, hatta irade dışı gelir dedi. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar lütfen bilgi verebilir mi acaba, etkili mi acaba bu? Yani irade dışı bile olsa gelir mi? Lütfen bilgi edindikçe ve de bu tür şeyleri daha iyi anladıkça motivasyon yükseliyor ve de bilgi sahibi oluyoruz. Saygılar

Pioneer

Kayıtlı Üye
Bence kurşun kalemle yazılsa da etki gösterir. Önemli olan inanarak yapmak.

demonic

Kayıtlı Üye
Teşekkürler bilgiler için. Demek alacakları malzemelerle tek kişiye yapmayacaklarına göre, tek kişiye düşen miktarın ücreti de daha makul olur. Neyse ben fazla irdelemeyeyim :)
Bu arada yakmaktan bahsetmişsiniz aklıma geldi de ben, bana yapılan (iyi niyetle olduğunu tahmin ediyorum ama annem öyle düşünmüyordu) muskaları yaktım. Ne sebeple olduğunu burdan söyleyemem ama, anneme de bir hoca yakın demiş, bana da yaktırdılar. 4-5 sene önceydi.. Normal bir tencerenin içinde yaktık. Bunun zararı olur mu acaba?

yaptığınız gerçekten çok tehlikeli...muskada şeytani enerji yokmuş bu yüzden zarar almamışsınız,muska iyi niyetli...bir muskayı etkisiz hale getirmek için muskayı naylonundan ayırın,bölebildiğiniz kadar küçük parçalara ayırın ve sirkeye atın...yazıları silinene kadar karanlık bir yerde bekletin...yazılar silinince muska parçalarını sirkeden alın,yakın...külleri ve sirkeyi tenha bir yerde toprağa gömün...

dirvana2001

Kayıtlı Üye
arkadaslar, butun yorumlari okudum. Ancak yaptiginiz uygulamayi kesinlikle soylemeyin. En buyuk yanlisi yapiyorsunuz. Cunku bu tur uygulamalar sir olarak kalmali ve kimse bilmemelidir. Yada deneyecegim gibi. Uygulamanin gerceklesmesinde tam inanc cok onemlidir. denem degil olacak demelisiniz. Ancak bu tilsimin yazilmasi esnasinda dua okunmasi lazimdegilmi. Ayrica kasemide eksik gibime geliyor. ehillerin genis bilgi vermesi mumkunmu acaba

demetg

Kayıtlı Üye
arkadasım bu kesınlıkle celb ı muhabbet ıtlsımı degıldır sıtede verılen çogu uygulama çabuk getıtırıcıdır ve bunları yakarsınız okışı gelır ne sıze aşık olur nede sever 1 kere goruşursunuz gıder muhabbet işlerınde eger ayrıysanız ılk once getıtırıcı ardından muhabbet işlemı uygulanır muhabbet ışlemı o kışıyı yanınızda tutmaya sızı sevmesıne yarar.

Janset7

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar neden ben ekli dosyaları göremiyorum.

Nahilsen

Kayıtlı Üye
merhaba,
yakaza hali nasıl bir haldir?
Geçen gece uyku ve uyanıklık hali arasında yaşadığım bir an oldu,
internetten biraz araştırdım,yakaza hali gibi geldi bana ama bu konuda bilgisi olan varsa daha net bilgi almak istiyorum.
çok önemlı benım ıcın.

Nahilsen

Kayıtlı Üye
sayfadaki yazıları şimdi okudum,arkadaşlar ben de en baştaki işlem nedir göremiyorum,varsa bildiğiniz bağlama işlemi tılsımı vs bana da söyleyin lütfen :)