Muhabbet celbi-2

rüzgar

Banlı Kullanıcı
herşeyin özünün olduğu gibi büyününde özüde enerjidir ve enerji hükmedilip yönledirile bilen bir güçtür tabi bunu yapabilmek için yönlendireceğin şeyden daha güçlü bir enerjiye sahip olman gerekir büyüde yapılanlar sadece yönlendirme gücü zayıf kişilerin meteryaller kullanmasıdır havasstada aynı şeydir aslında büyü diye bişey yoktur sadece bizimkinden daha yüksek bir enerji bize sihir gibi geliyor bırakalım büyüyü havassı bunlar quantum fiziğini bilmeyenler tarafından verilmiş isimler bu devirde enerji var zaman enerji zamanı...

dogru söze ne denir teşekkürler çok güzel açıklamışsın iki kablo gibi biri sen biri yapacagın uygulama bir birine deyince enerjinin ortaya çıkması araba aküsü gibi.

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
herşeyin özünün olduğu gibi büyününde özüde enerjidir ve enerji hükmedilip yönledirile bilen bir güçtür tabi bunu yapabilmek için yönlendireceğin şeyden daha güçlü bir enerjiye sahip olman gerekir büyüde yapılanlar sadece yönlendirme gücü zayıf kişilerin meteryaller kullanmasıdır havasstada aynı şeydir aslında büyü diye bişey yoktur sadece bizimkinden daha yüksek bir enerji bize sihir gibi geliyor bırakalım büyüyü havassı bunlar quantum fiziğini bilmeyenler tarafından verilmiş isimler bu devirde enerji var zaman enerji zamanı...

ç.güzel demişsiniz aklıma buffy dizisindeki willow'un söyledikleri geldi "spell is all about physic." :) heyt be ne izlerdik küçükken...

mai-ayn

Kayıtlı Üye
İsimleri tılsımın önüne mi yazmak gerekior, arkasına mı_?_ İkisi arasında büyük fark war..

samanyolu

Kayıtlı Üye
Burçları, su grubundan olanların, yakma işlemiyle yapılan tılsım ve büyülere dayanıklı olduklarını duydum. Doğru mmudur bu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
su grupları dayanıksızdır. aslında yazılıp suya atılması daha uygun olur tabi

selenim

Banlı Kullanıcı
urum yani su gurubundaki kişiler bu tılsımı su ile tamamlamalı öylemi diyorsunuz....

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
yapan değil yapılan için söylüyorum.

eğer etkilemek istediğimiz kişi su ise toprak ve su elemeti ile tamamlarsa daha uygun olur

esk230

Kayıtlı Üye
suyamı atalım yani mesela ben ateş grubuyum o kişi su grubundan

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
astrolojik olarak burcunun dahil olduğu elemenmti söylüyorsanız bu uygun değil. kişin majikal elementi bulunması lazım.

yani kişi akrep olabilir. bu onun su olduğunu gösterir. ama majikal hesaplamalarda kişin sıu oranı çok az olabilir. bu durumdada astrolojik olarak ön gördüğünüz hatalı olur

samanyolu

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim Urum. Büyük ilgiyle okuyorum sizi. Sabrınız ve paylaşımlarınız için sağolun, varolun.

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
urum paylaşımların için ben de teşekkürlerimi sunarım. benim de bir sorum var. sitenin birinde " Hz. Peygamber, yedi büyük günahtan birincisinin Allah'a şirk koşmak olduğunu açıklamış, ikincisi de "sihir ve tılsımla ilgilenmektir" buyurmuştur. " diye not düşülmüş. tılsım islamın reddettiği bir şey midir acaba? kusura bakmayın konuyu saptırmak istemiyorum ama şüphelerim var. bu tılsımı uygulamak istiyorum ama aklım karıştı tılsım büyüle eş midir? günah mıdır diye :(

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
hadis ve kuranda büyü yasaklanmıştır. Büyü fal tılsım herşey yasaklanmıştır. Kuran-ı kerimde herşey yasaklanmıştır.

kermit

Kayıtlı Üye
Safran mürekkebi normalde öyle satılan bir mürekkep değildir, satılsa bile alınması pek tavsiye edilmez, bu mürekkebi kişi kendisi yapmalı.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bir medyum bana büyüyü şu kadar milyara bozarım çünkü safran kullanıcam koruma yapmak için de, o da çok pahalı zırıltısı yapmıştı... O yüzden merak ettim. Saol Kermit :)

yule

Yönetici
İş
Safran mürekkebi çok mu pahalı birşey?

Oldukça pahalı zaten mürekkep olarak almanızı asla tavsiye etmeyiz. Sarfanı ve gülsuyu ile onu kendinizin hazırlamanızı tavsiye ederiz. Hazırlanışı sitede mevcuttur.

kermit

Kayıtlı Üye
aslında şöyle iyi bir zağferan için 200 TL elden çıkar ama milyarda tutmaz yani :)

bu vefki yakmak veya suya atmak bahsinde şu önemlidir
harflerin karakterleri nelerdir? Diyelim vefkte 20 harf var 18 nari 2 heva burda nari olan harfler esas alınıp yakılır. Fakat 10 nari 10 heva çıktı yada 5 nari 5 turab 5 heva 5 ab çıktı yani sayılar eşit o zaman sevdiğiniz kişinin anne ve kendi adı yada hedefinizin harfleri ve sizin anne adınızla adınızın harfleride işin içine girer ve yakılacak mı, asılacak mı, suyamı atılacak toprağa mı gömülecek belirlenir.

yule

Yönetici
İş
vediğiniz bilgiyi biraz tükçeleştirelim. bahsi gecen isimlerin element değerine bakılır. harflerin ateş elemntimi su elemnetimi toprak elementimi hava elementimi olduklarına bakılır. bahsi gecen isimde hangi element fazla ise hazırlanan tılsım o elemt ile buluşturulur. sitemizde ve pek çok yerde harflerin element tabiatları ile bilgiyi kolaylıkla bulabilirsiniz

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Teşekkürler bilgiler için. Demek alacakları malzemelerle tek kişiye yapmayacaklarına göre, tek kişiye düşen miktarın ücreti de daha makul olur. Neyse ben fazla irdelemeyeyim :)
Bu arada yakmaktan bahsetmişsiniz aklıma geldi de ben, bana yapılan (iyi niyetle olduğunu tahmin ediyorum ama annem öyle düşünmüyordu) muskaları yaktım. Ne sebeple olduğunu burdan söyleyemem ama, anneme de bir hoca yakın demiş, bana da yaktırdılar. 4-5 sene önceydi.. Normal bir tencerenin içinde yaktık. Bunun zararı olur mu acaba?