Mührü olan insanların uyanırken yaşadığı kuyuya düşme hissi?

Mvt95

Kayıtlı Üye
Merhabalar öncelikle bu konuyu forumda arattım ama bulamadım maalesef.Öncelikle merak ettiğim özellikle mührü olan insanların yaşadıkları uyanmak üzereyken düşme hissi yaşadıkları sonrasında kendilerini kapkaranlık bir kuyunun dibinde gördükleri ve yukarıya baktıklarında hafif bir ışık gördüklerini söylemekteler zihinleri her sabah uyanmadan önce onlara bunu yaşatıyormuş hergün .Aslında bu çoğu psişik olaylar ile ilgilenen insanlar( aura görme,telapati astral seyahat vs.) için geçerliymiş sadece mührü olanlar için geçerli değil sanırım ama bundan emin değilim .Aranızda bu durumu yaşayan var mı? Ve bu duruma bir çözüm var mıdır?

dhardhar

Kayıtlı Üye
Merhabalar öncelikle bu konuyu forumda arattım ama bulamadım maalesef.Öncelikle merak ettiğim özellikle mührü olan insanların yaşadıkları uyanmak üzereyken düşme hissi yaşadıkları sonrasında kendilerini kapkaranlık bir kuyunun dibinde gördükleri ve yukarıya baktıklarında hafif bir ışık gördüklerini söylemekteler zihinleri her sabah uyanmadan önce onlara bunu yaşatıyormuş hergün .Aslında bu çoğu psişik olaylar ile ilgilenen insanlar( aura görme,telapati astral seyahat vs.) için geçerliymiş sadece mührü olanlar için geçerli değil sanırım ama bundan emin değilim .Aranızda bu durumu yaşayan var mı? Ve bu duruma bir çözüm var mıdır?
Dostum muhur kismini biraz detaylandirir misin? Muhur yazinca aklima onceki.basliklarda suleyman muhru saga sola cizilen garip sekilli cizimler vs geliyor. Muhur derken dogustan vucutta olan bir sekil iz mi onu kastettiniz?

Mvt95

Kayıtlı Üye
Hayır demek istediğim kişinin zamanla çalışarak onu koruyacak bu enerjiyi oluşturması.Ve öteki psişik çalışmalarını çok kolayca yapabiliyor bunun sayesinde.Ayrıca bulunduğu ortama öteki varlıklar gelemiyor dışarıda ise göremiyorlar mührü olan insanı öteki varlıklar.

Yeyz

Kayıtlı Üye
Bu durumu yaşıyordum ama bir süredir yaşamıyorum. Bu şeylerle ilgilenmeye henüz yeni başladım kendimde mühür olduğunu düşünmüyorum sadece yaşayacağım olayların önceden rüyasını görüyorum o kadar.

taroh

Kayıtlı Üye
Mührü olan insan ne demek?

Darkon

Kayıtlı Üye