Mucize Yöntem E. F. T.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konuda birşeyi anlamadım

"sonra göz ve el noktalarını uyarın,sonra şifre ile tekrar noktaları uyarın "

Bu kısımda mesela anlamadığım şeyler var
sonra göz ve el noktalarını uyarın diyor burayı şifresiz olarak mı uyarıyoruz ?
ve uygulamanın sonunda tamamlayın diyor bunu nasıl tamamlıcaz yani burda bahsedilen tamamlama ne ? çalışmanız bukadar manasında mı yoksa tamamlamak için yapılan birşey mi var ?

Agita

Kayıtlı Üye
Bu sıralar hafif bir göbek oldu bendede çok saol paylaşımın için o linkte bir kitap daha buldum ben altta öneriden o kitap hakkındada paylaşımını beklemekteyim :D :D

Saklanbac

Kayıtlı Üye
Farklı konularda farklı eftleri aynı zamanda yapabilir miyiz acaba? Bir sorunumuz geçmeden diğer sorunumuz için ayrı bi eft yapabilir miyiz?

Mahrusa

Kayıtlı Üye
Uyguladım ve bende ise yaradı. Ve gösterdiğim bi kisinin mide ağrısına iyi geldi. Kullanmaya devam edeceğim muhtemelen yalnız sıkıntıları belirlemem uygulamaktan daha uzun sürüyor.

orrkide

Kayıtlı Üye
belirtilen yerlere vuruyorum fakat bir acı hissetmiyhorum,rahatlama sağlıyor evet ama neden o noktalarda acı hissetmiyorum.acı eşiğim yüksektir benim bundan kaynaklanıyor olabilir mi? böyle bir teknik gerekiyordu bana konuyu başlatan ve yorumlayan arfkadaşlara teşekkür ederim :)

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Buraya bi mesaj yazarak bu konuyu öne çıkarmak gerekir ya böyle güzel ve kolay şeyler var ama bilmiyoruz öğrenecek ne çok şey var...

Nedesembos

Kayıtlı Üye
Eft için bi uzmandan egıtım almak şartmıdır yada bi uzman eşliğinde eft yapmak şartmıdır?

bendekiben

Elit Üye
Bu konu hakkında bilginiz yok ve uygulamak istiyorsanız uzman eşliğinde olması istediğiniz sonuca ulaşabilmeniz açısından gerekli olacaktır.Zaten uygulamayı uzman eşliğinde yapınca eğitimide almış olursunuz.

yare-i yarim

Moderator
İş
Bu konu hakkında bilginiz yok ve uygulamak istiyorsanız uzman eşliğinde olması istediğiniz sonuca ulaşabilmeniz açısından gerekli olacaktır.Zaten uygulamayı uzman eşliğinde yapınca eğitimide almış olursunuz.
Olumlama yapmakta EFT nin sağladığı faydayı sağlayabilir mi ?

bendekiben

Elit Üye
Zaten E.F.T. uygulamasında belirtilen noktalara vuruş yapılırken olumlama yapmanızda gerekiyor. Olumlamadan tek farkı beyni uyaran noktalara vuruş yapılarak olumlama yapılması.

BerkOps

Kayıtlı Üye
İş
PROFESYONEL ÖĞRENCİ
Arkadaşlar deniyenler bana özel mesaj atabilirse çok mutlu olurum ders çalışamıyorum üniversiteye hazırlanıyorum birde

yd_yazo

Kayıtlı Üye
EFT bende pek işe yaramadı ama bu herkes de yaramayacağı anlamına gelmez. Deneyin arkadaşlar bir şey kaybetmezsiniz. Ben uzun uzadıya inceledim ilgili ve işe yaradığını söyleyen arkadaşlarla denedim fakat sonuç yoktu. size iyi şanslar.

bendekiben

Elit Üye
Bende sigarayı bırakırken faydalı olmuştu.Belkide uygulamada ,olumlamalar yada inançta bir eksiklik olmuştur ama siz farketmemişsinizdir.

yare-i yarim

Moderator
İş
EFT bende pek işe yaramadı ama bu herkes de yaramayacağı anlamına gelmez. Deneyin arkadaşlar bir şey kaybetmezsiniz. Ben uzun uzadıya inceledim ilgili ve işe yaradığını söyleyen arkadaşlarla denedim fakat sonuç yoktu. size iyi şanslar.
EFT yi ney için denediniz ? benim bir arkadaş saç çıkartmak için denemişti sonra işe yaramadı diye dolandı başımızda :) bazı yöntemleri tutarlı istekler için denemek lazım,siz şu an bu satırlarınızla EFT yi deneyecek olan kişiler için bir inançsızlık tohumu attınız,eft yi ney için ve nasıl yaptığınızı bir anlatın belki hata sizdedir.

kralix21

Banlı Kullanıcı
beyler bayanlar benım kilo alamama sorunum var çok zayıfım. bu E.F.T bana kilo alma konusunda nasıl yardımcı olabilirki ?

bendekiben

Elit Üye
E.F.T. ile beraber uygulanacak uygun olumlama kilo alımı için yararlı olacaktır.Yemek seçimlerinizde kalorisi bol gıdalar size bu konuda yardımcı olacaktir.Bir zamanlar 46 kilo olduğum için sizi anlıyorum fakat kilo almaya çalışmak sizi gayet sağlıksız beslenmeye yönelticeğinden pek tavsiye etmiyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
E.F.T. ile beraber uygulanacak uygun olumlama kilo alımı için yararlı olacaktır.Yemek seçimlerinizde kalorisi bol gıdalar size bu konuda yardımcı olacaktir.Bir zamanlar 46 kilo olduğum için sizi anlıyorum fakat kilo almaya çalışmak sizi gayet sağlıksız beslenmeye yönelticeğinden pek tavsiye etmiyorum.

EFT'de zaten olumlama'lar yok mu ? yani burada bahsettiğiniz olumlamayı EFT'den ayrı olarak mı kullanıcaz ? Yada EFT yaptıktan sonra mı ?

bendekiben

Elit Üye
E.F.T. yi hangi sorununuz için uygulayacaksanız ona uygun cümleleri vücut noktaları üzerinde çalışırken tekrarlamanız gerekir

Gizemli21

Kayıtlı Üye
Depresyondaydım uyguladım ve geçti.Depresyondan çıkmak ve mutlu olmak için olumlama yaptım işe yarıyor:)

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Bu gerçekten işe yarıyor, en kotu şeyi bile yarı yarıya hatta tamamiyle bitirebilir ki nitekim 10 puan verdiğim sorunumu iki kere yaparak 1 e duşurduğumu anladım hissettim:)
Teşekkür ederim Sevgili Urum..
Ve bunu yapmam için bana yol gösteren Sevgili Chillout a ayrıca teşekkürler :)