Mucize Yaratan Kelimeler

birhanim

Kayıtlı Üye
gecen esimle bir delilik e sans oyunlari oynanan bir yere gittik.... bu tavano denilen kelimeyi söledimdurdum ama tikkkkkkk bile etmedi kayip ettik:)

sinsi

Kayıtlı Üye
ben swa-soon u denedim ağrılarımı bitiriyor fakat çok yüksek ise ağrılarım yavaşlıyor tamamen gitmiyor , ve onraa haksız olsambile haklı oluyorum güzel bişi ama neden diğerleri bi işime yaramıyor anlamadım...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Neden bilmiyorum ama söylerken huzursuz oldum.

melosa

Kayıtlı Üye
kıbrısdaım ve tavano yu her kumarhaneye qıttıgımde kullanıyorum tuttuguda oluyor tutmadıgıda ama onun sayesınde kazandıgım paramı bır turlu yıyemedım hep bı seebepten gıttı bı yerlere

mercanada

Banlı Kullanıcı
İş
.
Bütün mesele bir şeye anlam yüklemekle alakalı :) Bir kurşun kaleme anlam yükle ve yürekten inan faydasına kesinlikle faydası olur.
Anahtar sizsiniz bence ve inancınız
Çok ilginç... Denediniz mi hiç? Deneyen olursa görüşünü bildirsin merak ettim.

DHspast

Kayıtlı Üye
İş
Garip olan her ÅŸey.
Yok ya bende bir sorun var ya da neyse sorun bende hepsini 30'ar kere söyledim olmuyor :( Neyse bir 100 kere daha deneyeyim.! :D

okunmusbaget

Kayıtlı Üye
Dün akşam 'trinka'yi denedim, bu sabah okulun kantinine gittiğimde cebimde beş kuruş para olmadığını farkettim (paramı evde unutmuşum). Tam üstümü başımı ararken arkadan geçen seneki arkadaşım seslendi ve bana borcu olduğunu, borcunu ödemek istediğini söyledi. Borcunu ödedi ve üstüne de çikolata hediye etti. Tesadüf olup olmadığını bilmiyorum, paylaşmak istedim.

xXGMXx

Kayıtlı Üye
lola lola .. yapıyorum habire birşey olduğu yok :D

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
car-dual(15) = Karıkocanın Uyumluluğu
yano(101) = Bir Eşyanın Bulunması
poindu(14) = Unutulmş Bir Şeyin Hatırlanması
zanda(77) = Anımsama
or-con-dorr (saysı yazmıyor) = Anlama Yeteneği
lanid(19) = Karışık Mesajların Çözümesi
ordway(20) = Nakil , Kendinden Geçme
tone-a-tone(43) = Tekrar Canlılık ve Enerj Bulma , Kazanma
alon-alon(28) = Yardım
swa-swasoon(39) = Dinlenme
lin-rama(71) = Sayı İfadesi
owlet(92) = Kaybolan Öfke
tavano(31) = Kumarda Kazanç
hinç(49) = Zamanın Durdurulması
aron-aron-los(41) = Kaçma , Kurtulma

Alıntı

phusey

Kayıtlı Üye
ben de en çok trinka'yı kullanıyorum öğrenciyiz tabe ne yapacağız başka? inanın e zaman trinka desem en azından günü kurtaracak para geçiyor elime. Hatta bir kereside yaz okulundayım ailem yok param yok filan. hiç olmayacak bir şey oldu. babamdan para göndermesini istedim 70 lira yolladı ben bi aktım hesabımda 220 lira. dedim baba sen mi yolladın diye yok dedi döküm aldım meğer 6-7 ay öncesinde banka 1 yıl önce el koyduğu parama (ben borcuna saydı zannetmiştim) geri iade etmiş. nasıl şaşırdım anlatamam bunu gibi çok çeşitli paralar geiyor elime

egeyaren

Kayıtlı Üye
Acaba gerçekten doğru mu? Ben hepsini okudum da. Sürekli mi okunacak?

Keira

Moderator
İhtiyaç duyduğunuzda belirtilen sayı kadar okuyunuz. Gerçekleşene kadar günde bir kere tekrarlayabilirsiniz.

dede

Kayıtlı Üye
Gerçi yorumlarda konu hakkında gerekli açıklamayı yapanlar var ancak bazı sorularım var.
Bu konu ne yada bu ne ilimi,yani bu ve benzeri şeylerde bilgi sahibi olmak isteyen birisi hangi başlıkta bu konuyu araştırmalı veya araştırabilir,yani mantralar adı altında araştırmam yeterlimidir?
Arkadaşımızın(konuyu açan) yazdıklarının dahasını nereden bulabiliriz,yani sonuçda bu başka bir ilim bununda muhakkak dalları vardır sanıyorumki arkadaşımızın bizimle paylaştığıda sadece biri(yani uzun uzun konuşma tarzı olan mantralarda var mı?)
Bu konu hakkında önerebileceğiniz bilgi kaynakları nelerdir?
Bu şey(üzgünüm bilmediğimden bu terimi kullandım) Esmaül hüsna ile benzerlikte, bu konuların hepsini objektif olarak içine alan bir kaynak,Esmaül hüsna sadece bizim dinimizdeki bir benzerlik daha bütününü içine alıp bu konular hakkında örn,sesin gücü,işleyişi vb konular hakkında ne tarz bir kaynak sunabilirsiniz?

Son olarak tartışma yaratmamasını temenni ederek sorucam;
Bunun Esmaül hüsna ile alakalı benzerliği hakkındaki bilgi ve düşüncelerinizi merak ediyorum.

ilgilenip okuyan ve sorularımı cevaplama nezaketi gösteren herkese şimdiden teşekkürler...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Gerçi yorumlarda konu hakkında gerekli açıklamayı yapanlar var ancak bazı sorularım var.
Bu konu ne yada bu ne ilimi,yani bu ve benzeri şeylerde bilgi sahibi olmak isteyen birisi hangi başlıkta bu konuyu araştırmalı veya araştırabilir,yani mantralar adı altında araştırmam yeterlimidir?
Arkadaşımızın(konuyu açan) yazdıklarının dahasını nereden bulabiliriz,yani sonuçda bu başka bir ilim bununda muhakkak dalları vardır sanıyorumki arkadaşımızın bizimle paylaştığıda sadece biri(yani uzun uzun konuşma tarzı olan mantralarda var mı?)
Bu konu hakkında önerebileceğiniz bilgi kaynakları nelerdir?
Bu şey(üzgünüm bilmediğimden bu terimi kullandım) Esmaül hüsna ile benzerlikte, bu konuların hepsini objektif olarak içine alan bir kaynak,Esmaül hüsna sadece bizim dinimizdeki bir benzerlik daha bütününü içine alıp bu konular hakkında örn,sesin gücü,işleyişi vb konular hakkında ne tarz bir kaynak sunabilirsiniz?

Son olarak tartışma yaratmamasını temenni ederek sorucam;
Bunun Esmaül hüsna ile alakalı benzerliği hakkındaki bilgi ve düşüncelerinizi merak ediyorum.

ilgilenip okuyan ve sorularımı cevaplama nezaketi gösteren herkese şimdiden teşekkürler...

Bu kendi başına ...ilmi diye bir şey değil.Dediğiniz gibi hem mantra hem Esmalar gibi sesin enerjisi ile çalışıyor.Yani kelimenin gizemi sesin evrende yansıması ve geri dönüşü şeklinde.Mantraları araştırabilirsiniz,dininiz gereği ise de Esmaları zikredebilirsiniz.Buradaki örneklerin nereden geldiğini bilmemekle beraber Druidlerin popüler büyü kitabı diye basılmış popülist bir kitap var oradan olduğunu zannediyorum.Bu biraz birşeyi 40 defa söylersen olur sözüne benziyor,özel bir ilim değil iş sizde ve söylediğiniz şeyin olacağına inanmakta bitiyor.Ya da söylediğiniz şeye kendinizi o kadar kaptırırsınızki görüp yaşadığınız herşeyden ona pay çıkartırsınız ve tutuyor/oluyor dersiniz,çünkü zihniniz günlük olaylar içerisinde algıda seçicilik yapmaya başlayacaktır:)

duygu12345

Kayıtlı Üye
Trinkayı söyliyeceğim diyelim kaç kez söylemem gerekir istediğim kadar mı söylüyorum sayısı varmı ?