Mucize Yaratan Druid Kelimeleri

Ü

Üye silindi 66106

İlişkim devam etmiyor.biten bir ilişkide kullanmak istedim.Mesajım yeterince açık değil mi ? iki tarafında birbirine öfkesi var.Bir de anneme karşı çok fazla öfke guduyorum onun için de düşündüm.yani eski ilişkim ve annem için
Kini yok etmek için kullanılır yani evet kin güdülen tüm insan arası ilişkilerde kullanılabilir.

maxcod

Banlı Kullanıcı
çamaşır makinesi çalışıyorken camına bir şey yapışmıştı bu ne deyip yaklaştığımda kağıt para olduğunu fark ettim :LOL: sabah trinka'yı söylemiştim. makineden çıkarttıktan sonra kuruttum paraları :LOL: evdekilere sordum sizin mi dedim hayır dediler.
Sadece fiziki para olarak değil aynı zamanda bir şeyin ısmarlanması, ücretsiz verilmesini de sağlıyor :)

Minataur

Kayıtlı Üye
İlginç bayağı, bu kadar basit olunca insana pek inandırıcı gelmiyor. :D

Ü

Üye silindi 56746

Kaba insana tahammül edemiyorum, peki kaba müşteriye nasıl tahammül edeceğim? :unsure:

maxcod

Banlı Kullanıcı
Söylesek, sonra cıma, totoya gelme ihtimalimiz var mı?
Forumdan makssenberg ismini hatırlamadığım bir ekolün majileriyle birlikte aynı günlerde uygulamayın demişti.Ve bunların hepsi tam ve çalışıyorlar.Eksik verilen majilerden değiller.

Ü

Üye silindi 58480

Mucize yaratan kelime yoktur. Mucize yaratan his vardır.

Kelimeler kavramlara, kavramlar hislere ulaşır.

Olacak olan bir şeyi mi önceden hissedersiniz, yoksa hislerinizin iyice yoğunlaşıp çağırdığı olayları mı yașamaktan kurtulamayacaksınızdır?

İşte bütün mesele bu. 4. Duvarı aşmak