mp3 Bilinçalti temizleme ve enerjinizi yükseltme meditasyonu

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Kulaklıkla dinleyin, yine de anlayamazsanız tam metnin yazılı olduğu linki veriyorum önceden okuyun. Ancak sesle yapılan meditasyonlarda bazen konudan kopuşlar olur, siz sadece akışa bırakın kendinizi, zihni devreye sokmadan denilenleri sadece hayal etmeye çalışın, olmuyorsa da bırakın bilinçaltınız zaten komutları alır. Hatta bazen ses çok net olsa bile siz duyamayabilir, yarı trans haline geçebilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/showthrea...ti+temizleme+enerjinizi+yükseltme+meditasyonu

Bu mp3 e ihtiyacim var ama silinmis biri mail adresime gonderebilir mi? Adresi versem

Mail adresi vermek yasaktır!! Ceza alırsınız.
Biraz sabırlı olun, tekrar yüklenecektir.

brokoli

Kayıtlı Üye
Ozel mesaj olrak atsam size gonderemez misiniz baska nerden bulacaagim ki

Sadece kirmizi yaziyi okumusum kusurra bakmayyin tamam beklerim.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
merhaba daha önce sevgili embiryo meditasyon metini paylaşmıştı. Burayı tıklayarak bulabilirisniz. Benden seslendirmem için ricada bulundu. Mp3 formatında siteye yükledim. Keyifle dinlersiniz umarım. İllaki duyacağım diye çok zorlamayın kendinizi olayın akışına bırakın. İster dinlerken uzanın, ister lotus duruşunda durun ister oturun. omuriliğinizi mümkün olduğu kadar dik tutmanızı tavisye ederim.

Her cuma günü saat 23:00 de bu meditasyonu yapmak isteyenler yapsın. enerji bütünleşmesini beraber yaşayalım.

Buraya tıklayarak ya da aşağıdaki bağlantıdan indirebilirisniz.

http://hotfile.com/dl/135716295/c1b...e_ve_enerjinizi_ykseltme_meditasyonu.mp3.html

Hazırlyan: Urum

Ben gec kalmisim,silindigi icin indiremiyorumm.:euro::euro:

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
İstediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Eğer cuma verilen saatte yaparsanız toplu olarak yapılmış olur, ilk sayfayı dikkatle okuyunuz.

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-
İstediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Eğer cuma verilen saatte yaparsanız toplu olarak yapılmış olur, ilk sayfayı dikkatle okuyunuz.

sevgili embriyo ,
eğer mp3 elindeyse bir siteye upload ederek bizlere paylaşabilir misin ?
telif hakkı nedeniyle 1. konuda ki linkten yararlanamıyoruz

jaxquel

Kayıtlı Üye
İş
-

serfiraz

Kayıtlı Üye
her cuma haftanın yorgunluğunu bu meditasyonla atarız artık. Haftanın ilk gününe zinde başlayabileceim

Simsiyahhh

Kayıtlı Üye
İş
Halen ögreniciyim..
20 dakika önce uyguladım meditasyonu. İlk başta çok hızlı geldi bana.Söylenenleri takip etmekle konsantremi vermek bayağı zorladı beni. Kulaklıklarla dinlemek gerçekten daha iyi, çünkü müzik fonu ses kaydından daha arkada kalıyor böylelikle.
Çok çok nefes almayı unuttum, söylenenleri algılamak ve kavramakta hepsini aynı anda yapmak yordu sanırım biraz beni.
Ama şu ağaca sırtını dayamak kısmında, kendimden geçtim çünkü gözlerimden yaşlarım geldi.Gerçenten hissetim anı.Güneşi güneşin sıcaklığı, rüzgardan dalgalanan saçlarımın yüzüme değişi, kokular gile geldi burnuma. Meditasyonun ortalarına doğru rahatladım.
Birde tuhaf gelebilir sizde de oluyor mu? Ben bahçemi gece gördüm yıldızlar vardı.Her neyse sanırım bir kaç kez yaptıktan sonra daha güzel kendimi verebilirim .

Ve son olarakta beyaz tüylerden oluşan bir elbiseyi giyip uyandım.

Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Yorum yapmak sizler için belki önemli olur diye düşündüm. Sonuçta emek verip seslendiren, koyan ve paylaştığınız için bende geri bildirim yapmak istedim.Saygılar

dejavu_1982

Kayıtlı Üye
İş
Şimdilik ev hanımı
Arkadaşlar ben açamadım siteye.Benim da çok ihtiacim var dinlemeye.Varsa başka bi yerde bana da soiliğin ne olursunuz.

ikbal1505

Guest
Arkadaşlar ben açamadım siteye.Benim da çok ihtiacim var dinlemeye.Varsa başka bi yerde bana da soiliğin ne olursunuz.

Wupload yada hotfile'yi mi açamadınız ? Birde şu linkleri deneyin. Hotfile linkine tıklıyorsunuz. Açılan ekranda normal indirme seçeneğini seçiyorsunuz ve 15 saniye bekledikten sonra güvenlik doğrulama kodlarını yazıyorsunuz. Ve şimdi indir seçeneğini seçtiğinizde iniyor zaten. Wupload linkine tıkladıktan sonra açılan ekranda regular download'a tıklıyorsunuz güvenlik kodunu giriyorsunuz ve indiriyorsunuz. İyi forumlar. Sevgi ve ışıkla.
http://hotfile.com/dl/146555395/a81...e_ve_enerjinizi_ykseltme_meditasyonu.mp3.html
http://www.wupload.com/file/2655900942/Bilinçalti_temizleme_ve_enerjinizi_yükseltme_meditasyonu.mp3

hazarfen

Kayıtlı Üye
ilk sayfadaki link kırık çıkınca üzülmüştüm teşekkürler :)

Çınar

Kayıtlı Üye
Urum çok teşekkürler...

İlk defa meditasyon yaptım. Arkasından da uyudum hem de çabucak. Çok nadir yaşanan bir durumdur benim uykuya çabuk dalmam. Uykuya geçiş sürecim çok uzundur.

Çok ilginçtir, tüm yeni çiçekleri ağacımın yakınına dikerken; bağışlama çiçeğimi diktikten sonra onu çoook uzağa dikmiş olduğumu gördüm...

endoplazma

Kayıtlı Üye
arkadaşlar işyerinde dinleme safhasının belli kısımlarında müşteri geldi. tabiki bir anda irkildim ve mp3 çalmayı durdurdum. bu bir iki sefer oldu. Daha sonra başımda bir ağırlık ve uyuşukluk hissetmeye başladım. Bunun bir zararı olur mu?

HasanCan

Kayıtlı Üye
Meditasyon çok başarılıydı. En son o arkama dönüp geride bıraktıklarımı görünce çok rahatladım.
Urum Teşekkürler...

Dipnot : Foruma daha yeni kayıt olmama rağmen diğer forumlarda olan tabiri caizse Pollyanna'cılık tan uzak, kaliteli(realist,) bir forum kanaatindeyim.
Teşekkürler GizliMabet ailesi...

saygı

Kayıtlı Üye
ayol ben niye indiremedim benim başım kelmiiii:) niye olmiiii gardaşlar......link göremedim.....