Merkaba yıldızı kullanımı

xesim

Kayıtlı Üye
kuvars kristalinden bir merkaba yıldızı aldım. ruhlar alemine açılan bir kapı olarak anlattı doğal taşçı. nasıl kullanacağımı ve nasıl aktive edeceğimi hiçbir yerde bulamadım. bilgisi olanlar aydınlatırsa sevinirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merkaba aktivasyonu için, beş günlük eğitim prpgramına katılmanız gerekiyor. drunvalo melchizedek ve öğrencileri tarafından verilen bir eğitim. Türkiye de bazen düzenleniyor.

Onun dışında aldığınız taş şekine tetrahedron da deniliyor. Diğer taşlardan farklı bir kullanımı yok. Geometrik şeklinden dolayı enerjisi daha fazla o kadar. Merkabah ise kalpten oluşturulan bir enerji uyumlanan şekli

xesim

Kayıtlı Üye
Merkaba aktivasyonu için, beş günlük eğitim prpgramına katılmanız gerekiyor. drunvalo melchizedek ve öğrencileri tarafından verilen bir eğitim. Türkiye de bazen düzenleniyor.

Onun dışında aldığınız taş şekine tetrahedron da deniliyor. Diğer taşlardan farklı bir kullanımı yok. Geometrik şeklinden dolayı enerjisi daha fazla o kadar. Merkabah ise kalpten oluşturulan bir enerji uyumlanan şekli

Teşekkürler Urum. sanırım kolye haline getirip kullanacağım, elimden tek gelebilecek kullanım biçimi bu. Merkaba aktivasyonu programını da takip edeceğim.

ruhname

Kayıtlı Üye
Taşı nerden aldınız acaba doğal olduğuna gerçekten emin misiniz? Ben de ametis var taşı yakmayı denedim fakat çam kokusu alamadım nasıl emin olacağım bilmiyorum hâlâ.

xesim

Kayıtlı Üye
Taşı nerden aldınız acaba doğal olduğuna gerçekten emin misiniz? Ben de ametis var taşı yakmayı denedim fakat çam kokusu alamadım nasıl emin olacağım bilmiyorum hâlâ.
Kadıköy'de bir doğal taş dükkanından aldım. aldığım yer çok uzun yıllardır bu işi yapıyor kendilerine güveniyorum. İstanbul'daysanız Akmar pasajının içinde.