Meleklerimizin Bize Bıraktıkları İşaretler

Seuta

Kayıtlı Üye
gören olsada söyleceğini sanmıyorum :)

Ü

Üye silindi 58480

Melekleri gormek icin once gorme olayini haddinden fazla onemsememek gerek : dundayan ahirete tasiyamayacagimiz hangi yonumuz varsa perdelenmis yonumuz orasidir cunku.

Atomlardan meydana gelmis goz ile atomlardan meydana gelmis alem arasinda bir carpismadan ibarettir. Biz sadece kaplamalara carpip-patlayarak seken yuzey optimizasyonlari ile muhattap olabiliyoruz.
Gorme olayi algida secicilik dedigimiz ruhsal odaklara gore degisiklik gosterir ki: masadaki tuzlugun ustune gozunuzu dikersiniz ama 20 cm den goremezsiniz. Ruhumuz melekleri hakki ile taktir etmeye basladiginda ise mumkun mertebe meleklerin aksiyonlarini cok ta rahat gormeye baslar. Masadaki tuzlugu gormekten aciz olan goz eve dolusan melekleri gormeye baslar.

Melekleri gormek icin evvela biyolojik gorme olayini tahsilati ile bilmek ve maddenin atom alti parcaciklarinin ilmi tabanini algi ve ilim seviyemize isabetli sekilde oturtmak gerek. Yoksa melekler yine gelir ama bunu baska seylere yorariz. Bugun keyfimizin yerinde olmasina yorariz ki melekler verilmis sadaka olmaksizin bu tarz bir dusuncedeki insanda karar kilmazlar .. kesik kesik ugrarlar.

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Ben meleklerimden bir işaret almıyorum. Tüy sayı vs denk geldigim hicbir sey yok :(

Ü

Üye silindi 58480

Kimse meleklerden interaktif olarak isaret alamaz, onlar arka plandadirlar.

Meleklerin gizemli dokunuslari her zaman sonradan farkedilir, farkedilecekse. Canli olarak bir melegin bir olaylari belli bir yone saptirmasini akabininde bilemeyiz. 70 bin kat perdelidirler. Bu perde nedensellik ilkesinin komplike zincirleme reaksiyonlaridir isin aslinda.

70 bin kar perde demek, soyu tukenmekte olan bir baligin, butunun hayrina, akvaryumdan kurtulup yeniden denizlere acilmasi icin gereken tum o sartlarin, bu konuda farlindaligi bile olmayan insanlarin eli ile saglanmasi icin gereken hesaplamalardir. Birisi adresi sasirir, oburu elinden kacirir, bir baskasi o baligin baska ellere gecmesine sebep olur, kader bazinda nihayetinde dogru kisinin eline gecer ve o kisi napicagini bilemez ve baligi iskeleden denize atar. Misal. Balik dogru akinti ile ciftlesecegi yere suruklenir ve tabiat devam eder Mikailin denetiminde.

Mikail hep oradaydi. Ama kimse anlamadi. 70 bin kat perdeli demek, amaca yonelik netice icin gereken tum degiskenlerin hesaplanarak oyuna katilmasi demektir. Melekler hata yapmazlar bu yuzden. Ama simulasyonu da bozup panik yaratmamak icin insanlarin algilarinin cok ustunde bir nedensellik ile ust perdeden mudail olursa. Sirf arkamizi toparlamak icin.

Ü

Üye silindi 58480

Zaten kiyamet te meleklerin azat edilmesi ile kopuyor. Sistem kendini yenileyemiyor artik. Insan sistemi ne kadar bozarsa bozsun melekler baska degiskenler ile surekli dengeliyorlardi. Ya bir kavim helaki, ya bir nadir bulunan lider, ya da baska sebeplerle surekli sisteme denge gelecek sekilde bir gizli istikarar araligi vardi. Ama Kabe yikilir yikilmaz melekler azat ediliyor ve sistemi arka planda isleten kuvvet prizden cekiliyor. Atomlar bile matlasiyor o andan sonra. Benzini biten arabanin bir sure daha musait yolda gitmeye devam etmesi gibi bir sure daha son perdeye yetistiriliyor oyun. Iste onun esigindeyiz.

Ü

Üye silindi 56746

melek işaretlerine inanmıyorum ama sayılarla bu sıra aram iyi :unsure: sadece almam gereken mesajı bilmiyorum.

Ü

Üye silindi 58480

Meleklerin bıraktıkları işaretler tamamen tanık bilincinde olunabilirse bi nebze okunabilir. O da, akla ilahi bir kapı aralayıp, aklın inkar etme özgürlüğünü de çürütmeyecek şekilde olur. Dualite kanunu bozulmaz çünkü.

Tanık bilinci demek dualiteden tam çıkabilmektir. Dualiteyi izlemektir. Tanık bilincinde olmayan, zihin bilincine geriler. Orada ise bataklık kötüdür, Bıçak zarar vericidir. Yani herşey dar alanda tanımlanmıştır. Halbuki bataklık lotus çiçeği yetiştirme havuzudur. Bıçak doktorun elinde hayat kurtarır. Dualitede herşey zıttı ile anlam kazanır. Fertlilik esastır. Burçlar ve yönetici eslamaların etkileşimi esastır.

Halim esmalı biri, Azim esmalı birine frekans üstünlüğü sağlarsa, efendiliğin gücü ortaya çıkar. Azamet yumuşaklıkla ekarte olur. Gibi.

Bu dualite içinde ise melekleri farketmek olanaksızdır. Çünkü taraflar halindeyizdir.

MElekler taraf tutmaz. Onlar dualitenin üstündeki saf tanık bilincine kadar inerler. İnsan gün içinde belli aralıklarla akışa kendini bırakır ve bu tabakaya sıçrama yapabilir. Taç çakrasını evrensel bir çağrı operatörü gibi kullanabilir. Melekler işte bu kozmik bilinç tabakasında bir derece hissedilebilir hale gelirler. Çünkü onlara iman etmek demek, onların kendi tabakalarına da şahadet etmek demektir. Tanık(sahadet) bilinci ile olur da. Kok çakrası nasıl ki dualitenin içinde olmak zorundaysa ve hayatta kalmak için karakteristiğini dayatmak zorunda ise, tanık bilinci de bir o kadar bunlardan sıyrılmış ve kozmik enerjiyi içselleştirmiş olmalidir.

7 bilincin de alt alta gelerek ortak alan kesişmesi yaptığı yerde ise Kemalat oluşur. Sadece melek gören kişi delirir. PEygamberse duser bayilir. Ayağının yere basması için kök çakrasına kadar aynı enerji tabakalarını birbirine iyice yedirebilmelidir.

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
melek işaretlerine inanmıyorum ama sayılarla bu sıra aram iyi :unsure: sadece almam gereken mesajı bilmiyorum.
Sayıların bir listesi vardı başka bir başlık altında. 2 şekilde denedim ve aynı sayıları elde ettim.
İlki iskambil destesinde 2 kere rastgele 3 kart çektim (10, j, q, k dahildi. Yani raka. Gelme olasılığı azdı ) ve mesaj belliydi. İnanmadım ve dedim o zaman teknoloji ile deneyeyim. Oyuna girdim ve oyun sonu skoruma göre cevap alacağım dedim. Bilgisayar belli bir süre sonra kapandı (imkansız bir şeydi diyebilirim. Çok titizim bilgisayar kullanmada) ve geri girdiğimde oyun bitmişti. Sonucum da aynı mesajıdı. O zaman inanmaya başladım.

Ü

Üye silindi 56746

Az önce telefonu elime aldım ve saat 01.01'di :rolleyes: kafayı yiyeceğim hiç bu kadar sık olmamıştı :eek: