medyumluk enerjisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lunatic

Kayıtlı Üye
sağolasın urum ya hakkaten büyüksün diyecek kelime bulamıyorum bende biraz erken bitirmek zorunda kaldım odaya daldılar 19 dk falan süresince devam ettim o yüzden aslında şöyle uzun uzun bi o hissi yaşamak isterim hem katılım iste sen yeter ki enerji inisiyesine de yeniden katılacağım zaten muhteşem bi his bu...aslında 19 dakika+6 dakika hehe olsun işte her neyse ne kadar çalışma varsa hepsine katılmak istiyorum elimden ne gelirse yapacağım

Pantea

Kayıtlı Üye
Ben calismalara katilmak istedigimi yazmisdim sanirim ama tr saatiyle buradaki yani Iran'daki saat farki nedeniyle tam zamani ayarlayamadim,bir daha ki calisma ne zaman olacak ?

_kelebek_

Kayıtlı Üye
ben de katıldım sadece ellerimde ve ayaklarımda bi sıcaklık bi uyuşma gibi oldu.. zikirde hiç zorlanmadım...bide bir ara yaktığım mumun alevleri yükseldi şiddetli titremeye başladı oysa cam kapalıydı rüzgar yoktu.. bu kadar bendeki. bunun dışında başka bişey görmedim ve hissetmedim.. 10dk kaldım az mı acaba...

A

angeldream

güzel bir enerji idi vücudum soğudu ve ağırlaştı çok ağır bir enerji hissettim çok üşüdüm yalnız ve karıncalnam ötesi oldum :) renkler gördüm bol bol ve artı işaretleri.....

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
urum selam,
bir onceki enerji calısmasında olanların hemen hemen aynısı oldu . Sadece bu sefer usumemin ardından atese dusmus gibi ısınma ile sonlandı .En azından titreyerek usumemin yuzunden yarıda kesmeme gerek kalmadı . once parmak uclarımda inanılmaz bir usume basladı, dirseklerime kadar kollarımı hicbirsekilde hissetmez oldum akabinde ayak parmaklarım uyustu ve dizlerime kadar bacaklarım tum vucudum usudu . kud düs zikri ile dilim pelteklesti, zorlandım ama devam ettim..sonra avuc iclerimde ates koru almısım gibi ısındım . Basım kısa sureli agrıdı, sol kulagım cınladı .Ya var ya yoktum sanki.Yine tavanda elif harfi gordum, sonrasını pek hatırlayamıyorum..bi ara kalktım sonra uyumusum sanırım..Bugun zaten garip bir gundu inanılmaz seyler yasadım, bazı insanların gerceklerini gordum ikna oldum hayatlarımdan ayrılmalarına..
tesekkur ederim urum, seni seviyorum.:p
son sozum haricindekiler icin yorumlarını bekliyorum Urum..

lunatic

Kayıtlı Üye
dynamic apnea benim yaşadıklarımla birebir aynı valla yazdıkların urum elif harfini şifa olarak yorumladı ayrıntıları yine kendisi verir...hayırlı olsun hepimize

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
:Dbenimkide çok güzel geçti ilk önce ayaklarda ellerde karıncalanmalar ve seğirmeler oldu sonra soğuk ardından sıcak bir enerji hisettim özellikle ellerimde, kuddüs zikrinde ise sadece bazen dilim peltekleşti gibi oldu ara ara uuzn nefesler alıp devam ettim ayrıca lacivet ve morumsu renk patlamaları gördüm ve ayrıca astrla dalgalanmalar yaşadım(yaşayanlar bilir çok güzel bir duygu ;)) bir ara astral seyahat yapçam zannetim o kadar yoğundu kısacası güzel bir çalışmaydı urum emeğine sağlık canımm :D

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
Ben ilk yaptigimda kasilma gecirdim ve bayildim ilk astral deneyimimdi :d

boyle zamani olmaz bu islerin ne zaman allahi istersen o zaman

ha birde kalbin pisken allahi kalbe davet etme utanirsin pislikten

calisma dunmus ama tum mesajlari okudum

lunatic

Kayıtlı Üye
hafiften şov seziyorum cevaplarda ama neyse...siz bilirsiniz tabii

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
hafiften şov seziyorum cevaplarda ama neyse...siz bilirsiniz tabii

ehehe

hayat bır show zati

gercek gordugunde gercek olur senın ıcın

enerjının ne oldugunu bılen az

ah bı bılseler onun enerjı degıl baska sey oldugunu

neyse

sonucta zıkır yaparken bedenı saran enerjı tamamen allahın adıdır

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
vizyon almanızı kolaylaştırmak yada medyumluk yetisini arttırmak için

10/10/2008 de saat 10:00 da (22:00 akşam) insiliye çalışması yapılacaktır.
Anladigim kadar sen bu enerjiyi veriyorsun,ve bunca insana bunu aktarmaktan yorulmuyormuyuz Urumhamatahayil kardesim?

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
mademkı hersey enerjı dıyorsun enerjı nedır

lunatic

Kayıtlı Üye
Cevaplarına bakılırsa hiç birimizin bilmediği şeyler biliyorsun delicesine astral alemlerde geziniyorsun...enerjini brutal vokale ve elektro ya harcıyorsun eh sen çözmüşsün meseleyi ne diyeyim allah yolunu açık etsin...Sevgili mabet üyesi enerjiyi kimse zorla al demiyor size,urum vakit ayırıp bize yardımcı oluyor bu bölümde istemiyorsanız katılmazsınız tuhaf imalarda bulunma nedeniniz şov yapmaksa yeri değil kusura bakmayın...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ssssshh. arkadaslar.. olabilir her zaman bu tur insanlar, takmayın bırakın kendi haline egleniyor kendince. Cevap vermezseniz o da kısa zamanda sıkılır zaten..
hey bloti cicim yapma ama sende boyle..konusacak baska seyler varken dagıtıyorsun konumuzu .

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Medyumluk enerjisi verilme konusu başka bir konuda devam edecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...