Meditasyon hakkında bi soru

Ritalin

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar . Forumda yeniyim .Meditasyona başladım bu aralar ve bi konuda bi soru sormak istiyorum.

Medidatif olumlama teknikleri deniyorum. Dün gece yatarken kulaklığımı taktım gevşemeye başladım ama trans hale giremedim bi türlü . sonra bi şeyi fark ettim. Bedenimin icinde sallandigimi imgelediğimde bütün vücudum yavaş yavaş uyuşmaya başladı . Ve buna devam ettim. Sonunda bedenin artik yok gibiydi . Sanki bedenimin icinde donuyordum sürekli bas dönmesi gibi ama tam olarakta değil . bu olmaya baslayinca sanirim korktum ve kalp atışlarim hizlandi birde söylemesi ayıp penisimde ufak bi uyarilma oldu durup dururken . hareket ettim kalp atislarimin rahatsizligindan ve trans halinden çıktım.

Benim sormak istediğim bu basima ilk defa geldi ama neden olduğunu bilmiyorum . meditasyon mu yaptim yoksa istemeden başka birşey mi oldu ? Lütfen böyle birşey yasayan varsa durumu yorumlanabilir mi?

İyi forumlar.

'AZAZ1L

Kayıtlı Üye
bence bir sıkıntı yoktur. Mesela bende astral seyahat için kendimi gevşetip meditasyon yaptığımda transa geçecek zaman bir kulak çınlaması ile irkilirdim 3 gün denedim her günde aynı yerde meditasyonum kesildi. 3. günün sonunda başardım ve en azından evin içerisinde gezinmeyi başardım tabikide bunu istemsizce yaptım..

sormak istediğim şey bu meditasyonu tam olarak ne için yaptığındır??

Ritalin

Kayıtlı Üye
Bu konuları biraz araştirinca yanlış imgemelerin kötü sonuçları olacağına dair bilgiler var . Ben sadece derin gevşeklik haline geçmek için bunu kullanabilir miyim ? Bir sorun teşkil etmez mi benim için? Aslinda sorularim daha net bunlar .

Bu arada Konuyu yanlış yere acmisim k.bakmayın lütfen.

'AZAZ1L

Kayıtlı Üye
bu sorularına benim cevap vermem haddime değil çünkü bu konularda bilgim yok denecek kadar az..
ama kendi deneyimlerime bakarsam, astral çalışmalarında herhangi bir psikolojik rahatsız sinirsel fiziksel bir sorun oluşturmadı. Genede dikkat edilmeli kanımca..

Creative34

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar . Forumda yeniyim .Meditasyona başladım bu aralar ve bi konuda bi soru sormak istiyorum.

Medidatif olumlama teknikleri deniyorum. Dün gece yatarken kulaklığımı taktım gevşemeye başladım ama trans hale giremedim bi türlü . sonra bi şeyi fark ettim. Bedenimin icinde sallandigimi imgelediğimde bütün vücudum yavaş yavaş uyuşmaya başladı . Ve buna devam ettim. Sonunda bedenin artik yok gibiydi . Sanki bedenimin icinde donuyordum sürekli bas dönmesi gibi ama tam olarakta değil . bu olmaya baslayinca sanirim korktum ve kalp atışlarim hizlandi birde söylemesi ayıp penisimde ufak bi uyarilma oldu durup dururken . hareket ettim kalp atislarimin rahatsizligindan ve trans halinden çıktım.

Benim sormak istediğim bu basima ilk defa geldi ama neden olduğunu bilmiyorum . meditasyon mu yaptim yoksa istemeden başka birşey mi oldu ? Lütfen böyle birşey yasayan varsa durumu yorumlanabilir mi?

İyi forumlar.
Nick ritalin bu ilaç odaklanma ilacı çokmu hareketlisiniz