Mavi parilti- duvarda beyaz gölgeler

Kader33

Banlı Kullanıcı
slm arkadaslar uzun zmndir inanilmaz farkli olaylarla karsi karsiyayim gercekmi rüyami cözemedim yada kendi kendimemi uyduruyorum bilmiorumm... neoldunu dahi bilmiorum cok arastirma yaptim nafile ? kisacasi etrafta ara sira mavi yada beyaz parilti görüorum gözlerimi bozuluo bilmiorum ... boyutu degisio ve sikligida degisi 3-10 defa olabilior... en kötüsüde duvarda gölgeler kafa gölgesi bazen beyaz bazen siyah ve bazen birtane degil bi kac tane...
Bundan haric en ilgincide gecenin bi yarisi uyanmam ve duvarda ya siyah yada mavi gibi isik gibi bisey görmem... bunlarin anlami i cözemedim ama en ilgincide karsimdaki vazi insanlarin etrafindada isik görmem yani beyaz gölgegibi kafalarinin etrafinda bi doktorami görünsem kimseyede diyemiorum deli derler diye napcami bilmiom ltfn yardim

gizemlidrn

Kayıtlı Üye
Gözlerinizin bozulması ile ilgili bir iş olabilir sanırım.

Kader33

Banlı Kullanıcı
doktora gittim hersey normal dedi.. baska bi anlami olmali

Zeng

Kayıtlı Üye
Insanlarin cevresini saran beyaz isik goruyorsaniz auradir. Aynada kendi auraniza odaklanarak renklerini gormek icin calisma yapabilirsiniz. Hem eğlenceli hemde insanlarin duygu durumlarini anlama da yardimcidir

SakuraMD

Kayıtlı Üye
Auralı migren diye bir terim var. Bu migren tipinde hastalar migren atağı geçirmeden önce patlayan renkli ışıklar görürler yarım saat 1 saat sonra da migren atağı geçirirler. Bazı durumlarda ise hastalar hiç ağrı hissetmezler yani renkli ışıkları görürler migren atağı gelir ama hastalar da ağrı yoktur. Bu olasılığı da düşünüp tekrar doktora görünmenizi tavsiye ederim...
p.s. Bu dedikleriniz bende de var. Hatta bir ara çok sık oluyordu. Doktor da bir sorun bulamamıştı. Üzerinde düşünmeyi bıraktım ve renkli ışıklar gördüğümü unutmaya çalıştım ve işe yaradı. Şuan çok nadiren renkli ışık patlamaları görüyorum. Hatırlayınca geri geliyorlar ama gözardı edip unutunca yok oluyorlar.
İnsanların etrafındaki beyaz gölge gibi dediğiniz şeyi hala görüyorum unutmaya çalışmak işe yaramıyor :) Bana kalırsa o gölge aura değilde enerji alanı. Benim bildiğim auralar insanın 30 cm etrafına kadar yayılıyor. Benim gördüğüm ise insanlardan en fazla 5 cm uzaklığa kadar yayılıyor. Belki sizinki de öyledir....

Afifege

Kayıtlı Üye
slm arkadaslar uzun zmndir inanilmaz farkli olaylarla karsi karsiyayim gercekmi rüyami cözemedim yada kendi kendimemi uyduruyorum bilmiorumm... neoldunu dahi bilmiorum cok arastirma yaptim nafile ? kisacasi etrafta ara sira mavi yada beyaz parilti görüorum gözlerimi bozuluo bilmiorum ... boyutu degisio ve sikligida degisi 3-10 defa olabilior... en kötüsüde duvarda gölgeler kafa gölgesi bazen beyaz bazen siyah ve bazen birtane degil bi kac tane...
Bundan haric en ilgincide gecenin bi yarisi uyanmam ve duvarda ya siyah yada mavi gibi isik gibi bisey görmem... bunlarin anlami i cözemedim ama en ilgincide karsimdaki vazi insanlarin etrafindada isik görmem yani beyaz gölgegibi kafalarinin etrafinda bi doktorami görünsem kimseyede diyemiorum deli derler diye napcami bilmiom ltfn yardim
Bunlari yasadiginiz donemlerde sıkıntıya dusup yardim dilediniz mi? Eger oyleyse, surekli yardim istiyor ve yardim istediginiz durumlar tamamen duzelmese de erteleniyor ya da bir sekilde daha az zararla cikiyorsaniz icinden, sevinin dilekleriniz, dualariniz yerini buluyor. Eger gozunuzde de bir problem yoksa Mavi isik, pariltilar melek Mikailin oralarda oldugunu gosterir. Etrafinizdaysa bir sekilde onun yardimina kendinizi acmissiniz demektir. Bundan sonra bunu bilerek, daha bilincli ve rahat yapabilirsiniz taleplerinizi.

Telekinexis

Kayıtlı Üye
Merhaba ! Bu söylediğiniz durum bende de mevcut. İnanır ve çabalarsanız,insanların ruh hallerinin büründüğü aura renklerini görebilirsiniz.. İlk başta biraz korkutsa da sonra çok eğlenceli bir hal alıyor.İnsanların ruh hallerini öğrenebilir , ve ruh halleri hakkında yorumlar yapabilirsiniz:) İyi forumlar!

Ü

Üye silindi 55028

Sakura bilimsel olarak açıklamış ama bu olayın birden fazla bilimsel açıklaması olduğundan eminim veya bir iki yıl sonra güncellenicektir.Sorunun temel kaynağını bilmesekte olay yaşam kalitenizi etkilemiyorsa bu çok büyük bir sorun değil demektir.

cihanarmgn

Kayıtlı Üye
İş
işletmeci
Benim aura ölü. Beni görsen ışık mışık görmezsin büyük ihtimalle.