Maji-büyü-büyücü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unbroken

Kayıtlı Üye
Selamlar, burada bulunan kişilerin büyük bir kısmının hayatında muhakkak büyü,varlıklarla temas, musallat, büyü merakı, cadılık vs bu tür doğaüstü olaylar ile alakası olmuştur. Geçekten birkaç kişi güzel açıklamalar ve yorumlar yapmış ilgiyle takip edyorum vaktin olduğunca eski konuları da oluyup yanlış birşey söylememek ve yapmamak için gayret gösteriyorum. İşin aslı son 1 yıldır birçok yere gittim birçok kişi ile görüştüm yaptırmak istediğim şey bağlama büyüsü idi araya ayrılık sokan sevgilimeydi yaşanmış çok şeyimiz vardı ve daha yaşanacaktı.. Denediğim kişiler nette bulunan kişiler de değildi. Birkaç işlem yaptık fakat hiçbir sonuç alamadım. Bazı işlemler (yakma gömme gbi ) tırnaklarım kanayıncaya kadar azimle ellerm parçalanıp yanıncaya kadar aldırmadan yaptım. Belli saatleri olan işlemleri gece uyumadan veya işten izin alıp yine saatinde dakik şekilde yaptım. Çok büyük paralar kaybetmedim fakat umudumu yitirdim. Bir türlü olmuyor tutmuyor yada bilmiyorum neden böyle oldugunu. Artık gerçekten büyü yapabilen birileri olduğunu sorguluyorum Midyata süryani köylerine gittim kapı kapı gezdim birkaç kişi buldum bana fotokopi kağıt verdklrnde oradan da umudu kestim. Çok zorlu yollardan geçtim bu çabamın karşılığında sadece kocaman bir boşluk kucakladı beni. Anlatmak istedim, umudumu kaybediyorum gün geçtikçe. Ki bu aşka ben düşmek istemedim bunları yaşamak istemedim istediğim tek şey mutlu olmaktı. Yazımda bir hatam kusurum varsa affedin lütfen. Ziraa kalbimle beraber aklımı da kaybediyorum gitgide. Okuyan gözlerinize sağlık.. Saygı ve selamlar herkese.

zordurumdayim

Kayıtlı Üye
Ne kadar benzer bir hayat. Bende belki bir yardımcı çıkar umuduyla buradayım

blackberry90

Kayıtlı Üye
Allah sizin kaderinize birini yar ve nasip ettiyse eğer o zaman o kişiyle birlikte olabilirsiniz. Böyle bağlama büyüleri günah değil deniliyor fakat siz özgür iradeye müdahale ediyorsunuz. Sizin olmayan bir kişiyi sizin olsun diye ısrar ediyorsunuz lütfen bunu yapmayın. Allah’ın bildiği birşey varki sizin hayrınıza olmamış bu ilişkiniz. Çok sevebilirsiniz, çok şey yaşamışta olabilirsiniz, birşeyleri yaşamak ve yaşamamak sizin özgür iradenize bakar, fakat siz şuan kişi sizin malınızmış gibi ve o malınızı elde etmek için herşeyi yapar vaziyettesiniz. Bu vaziyetin içinde de karşı cinsin özgür iradesini bitirip sizin kuklanız yapıp siz nasıl isterseniz öyle olmasını istemeniz var. Elinizde tutmak için şirk yoluna girmeyin. Biz hepimiz Allahın kuluyuz ve herşey nasip ve kaderden öteye geçmez. Allah herkese hayırlısı neyse onu verir. Umarım karşına hayırlı birini çıkarır Allah’ım ve bu saplantılı ilişkinden vazgeçersin.

zordurumdayim

Kayıtlı Üye
Benim hayatımı kurtarmak için yapmam gerekiyor saplantı değil bu. Kimseyi kuklam yapmak istemiyorum

blackberry90

Kayıtlı Üye
Bir sevgililik yaşadınız ve bitti. Artık yapabileceğiniz birşey yok. Hayatta seçimler yaparız,siz yanlış seçimler yapmışsınız. Bu hatalarınızı şirk ile yoluna koymak istiyorsunuz ama. Resmen cinleri üstüne salıyorsunuz kişinin size aşık etsin diye. Daha ötesi yok.

unbroken

Kayıtlı Üye
Tamamen saplantıdır ve tamamen saplantı değildir diyemem. Allah hayırlısını bilir ona göre verir peki aşk ve sevgi de Allahtan değil mi? Her şeyimiz olacak gibi gelip her şeyimizi alıp gittiler..Aklım her şeyin farkında ama kalbim beni bunca yanlışa itti geri dönüşüm olmaz artık. Hiçbir şey yapmadan önce aylarca unutmak için dualar ettim yalvardım Rabbim bana bir kapı açmadı. Bu hayattaki sınavım bu olmuşsa ben bu sınavı veremedim..Niyetim hiçbir zaman kukla etmek olmadı aksine başıma tac edecektim. İçimin iyiliğini ve kötülüğüne onca bilen Allah bunu da biliyor.. Karşıma çok iyi çok hayırlı kimseler de çıktı denedim ama olmadı birinin yanında 10 dakikadan fazla durunca boğulacak gibi oluyordum yapamadım. Özetle kimse iradesiyle bu acıları çeik bu günahlara girmiyor. Ben hayatımdaki herşeyin tek sorumlusu olarak kendimi görmüyorum. Yanlışım varsa affedin..

zordurumdayim

Kayıtlı Üye
Ben büyücü değilim kimsenin üstüne bişe salmıyorum. Sadece durumu düzeltmeye çalışıyorum

blackberry90

Kayıtlı Üye
Unbroken Allah içimi biliyor diye büyü işlerine girip şeytan vesveselerine kanmayın. Allah kalbini veren aklını verendir. Aynı zamanda kaderde dallı budaklı, yaşadıkların yaptıkların ilerideki yaşayacaklarını hep şekillendirir. Sen ileri görmeyip kendinden hep ödün vermişsin anlaşılan. Bu senin hatan, çünkü seçeneklerini hep Allah verdi sana. Allah benden başkasını çok severseniz onu sizden alırım demiş. Bak buda senin sınavın kendini böyle şeylere sürükleyeceğine iç huzurunu bul, hatalarını kabullen, yaşama şekline öyle karar ver.ama lütfen büyü ile ip bağlama ile uğraşma. Kalbini içini ferahlatmaya çalış lütfen. Öleceksekte temiz ölelim anladın mı, büyüsüz. İnş Allah karşına öyle birini çıkartırki senin sevgini kaldırır ve sevgine sahip çıkar, hatalarını kabul eder seni her halinle sever. İnş bak bunu demek bile güzel. Allah bir kapıyı kapattıysa vardır bir bildiği sen onun işine karışma. Ruhsal olarak sadece iyileşmeye çalış

blackberry90

Kayıtlı Üye
Zordurumdayım rumuzlu arkadaşım detaylı anlatmadığın için senin durumunu bilemiyorum. Ama umarım sende vesveselerden uzak, kendi aklı selim karar verebiliyorsundur. Dua ederken Allahım sen bana hayırlısını ver hayırsızsada hayırlıya çevir Allah’ım diye dua edin.

zordurumdayim

Kayıtlı Üye
Detaylı olarak burada paylaşamıyorum. Ama bir hata yaptım hatayı tek değil birlikte yaptık gerçi. O şuan hatayı düzeltecek adımı atmıyor bende kendi başıma çabalıyorum. Ailem durumu öğrendi bir yandan da onların bir şey yapmaması için uğraşıyorum

unbroken

Kayıtlı Üye
Blackbarry90 iyi dileklerin için kalpten teşekkür ederim. Haklısın yanılgılarda yaşıyorum herşeyi farkındayım ama kendime mani olamıyorum. İnşallah dediğin gibi temiz ölürüz ama herşeyi kirlettik zaten. Dediğin gibi inşallah bir kapı açılır illa sevgili anlamında değil genel olarak bahtım kara çünkü. Yaşayıp bir an önce bitirmek huzura ermek istiyorum. Ağzına yüreğine sağlık arkdaşım.

unbroken

Kayıtlı Üye
Zordurumdayım adlı arkadaşım seni çok iyi anlıyorum. Ama bu dünyanın sonu değil tek sıkıntın buysa eğer bunu zamanla aşabilirsin diye düşünüyorum. Ve bunun çareler var. Ama arada büyük bir tutku varsa vazgeçemiyorsan benim gibi unutmak adına ne yapılırsa yapıp hala aynı noktadaysan ve imkansızlıklar varsa senin adına da çok üzgünüm. Yaşını bilmiyorum o yüzden net birşey söyleyemiyorum. Hatalar telafi ediliyor fakat kaybedilen zaman geri gelmiyor.

WhiteFriday

Kayıtlı Üye
Gerçekten yeterli bir uygulama yapan kişiyle karşılaşmamışsınız demek ki ya da evrensel açıdan uygunsuz olan bir şeyler vardır. Bütün olarak baktığınız zaman belki de kopmanız gerekiyordur. Öyle ki bazı çalışmalar doğru yapıldığı halde aksaklıklar çıkabiliyor. Büyü denilen olayda kaderden farklı değil aynı yol :)

unbroken

Kayıtlı Üye
WhiteFriday bilemiyorum onca uğraş onca insan hiç mi bir tane denk gelmez. Gelmemiş demekki işinin ehli birisi. Bırakayım diyorum artık uğraşmayayım dediğin gibi evren müsaade etmiyor diyorum. O zamanda hayat akmıyor tatsız tuzsuz oluyor değişmek değştirmek için çok çabaladım değişmiyorda evren buna da izim vermiyor gibi. Kendimi kapısı, penceresi olmayan bir odadaymışım da asla çıkamayacakmış gibi hissediyorum. Büyü kaderden farklı değil derken yani kaderimizde olana büyü ile sahip olacaksak büyü ile sahip olacağız anlamında mı?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
WhiteFriday bilemiyorum onca uğraş onca insan hiç mi bir tane denk gelmez. Gelmemiş demekki işinin ehli birisi. Bırakayım diyorum artık uğraşmayayım dediğin gibi evren müsaade etmiyor diyorum. O zamanda hayat akmıyor tatsız tuzsuz oluyor değişmek değştirmek için çok çabaladım değişmiyorda evren buna da izim vermiyor gibi. Kendimi kapısı, penceresi olmayan bir odadaymışım da asla çıkamayacakmış gibi hissediyorum. Büyü kaderden farklı değil derken yani kaderimizde olana büyü ile sahip olacaksak büyü ile sahip olacağız anlamında mı?

Evrensel sistemin bu tür durumlarda klasik tepkisi bellidir.Kişiler hayatımızda bizim onlardan öğreneceğimiz dersler bitene kadar kalırlar daha sonra da giderler.Çünkü her iki tarafında hatta insalığın da tekamülüne devam edebilmesi için farklı insan maddelerinin farklı insan maddelerinden deneyim kazanması gerekir.Çoğu kişi bu konuya objektif bakamaz, sizin de bakamadığınız gibi.O yüzden başka bir gözlemci tarafından-kast ettiğim bilirkişi-kişiye bilinçaltı düzeyinde bir bağımlılık mı duyduğunuzu veya biraz daha sizin hayatınızda kalması mı gerekiyor vs hepsi analiz edilmeli.Bana ilk seçenek daha olası geliyor.Bütün bunları bilmek size büyüden çok şifaya yönelmeniz gerektiğini gösterebilir.Yani o kişiye ihtiyacınız varsa onu büyü ile çekmeniz gerektiği anlamına da gelmiyor bu, olaylar zaten doğal gelişir.Ama illaki ben bunu yaşamak istiyorum ne olursa olsun derseniz bu sitenin yöneticilerinin mesleği büyücülük.Daha fazla para ve zaman kaybetmemek adına mesaj atabilirsiniz.

unbroken

Kayıtlı Üye
Sevgili hazar açıklamaların için çok teşekkür ederim cidden bir bağımlılık söz konusu 2 yıldır devam ediyor. Bu aşk gbi keyf veren bir durum değil durumdan memnun olmamama rağmen bitiremiyorum. Kendimi mühürlenmiş gibi hissediyorum kendisini görmeme rağmen uykumda bile düşüncemden atamıyorum. Kişiye karşı değil ama durumuma karşı öfkem artıyor. Dediğin gibi site sahiplerine danışacağım fal için aslında durumumla alakalı danışmak için sayın Yule ye mesaj atmıştım. Dönüş yapamadı binlerce şeylw uğrasıyordur dönüş yaptığımda danışacağım. Üst üste mesaj atmak istemedm. Teşekkür ederim sana da sizlerden fikir almak çok iyi geldi.

Ceyla

Kayıtlı Üye
Bende ds surum ayni tek farkla kizlar adam hem hala seviyor hem.inadi inat donmuyor ben de cok dolandirildim daha once site yoneticileri ile calisma yapan oldumu hic iciniz de acaba benim de yardima ihtiyacim var

unbroken

Kayıtlı Üye
Bende ds surum ayni tek farkla kizlar adam hem hala seviyor hem.inadi inat donmuyor ben de cok dolandirildim daha once site yoneticileri ile calisma yapan oldumu hic iciniz de acaba benim de yardima ihtiyacim var
Ortada bir inat varsa zamanla kırılır yumuşatılır o sizin ikna kabiliyetinize ve özverinize kalmış birşey bence. Böyle bir durumda büyüye başvurmanıza gerek olacağını sanmıyorum. Biraz zaman biraz da emekle çözülecek gibi. Size önerim budur.Benim gibi büyük yıkımlar ve büyük engeller yoksa karşınızda pes etmeyin. Sevgiye gelince bizim de birbirimize sevgimiz var ama imkansızlıklar dolu bir hayatımız var. O pes etti ben etmediğim için durum bu noktalara geldim. Keşke sadece bir inat engel olsaydı bize ben onun üstesinden gelirdim.

Ceyla

Kayıtlı Üye
Isin asli ya ben dogru yaklasamiyorum ya da hep birseyler ters gidiyor kotu sansimdan oturu elim kolum bagli onun duvarlarini nasil yikacagimi icindekilere yeniden ulasacagimi bilemiyorum kas yapayim derken de giz cikariyorum hep biraz yeteneksizim bu konular da galiba karsidaki de ketum davraninca daha da zorlasiyor adim atamiyorum senin icin de cok uzuldum umarim duzelir ben iki yildir duzeltemedim bir ara biraz yil.kateder gibi oldum yine terlikler geldi beni buldu gereksiz kiskancliklar yasandi yanlis anladi zaten sabit fikirli ve de biraz eaki kafalidir ne yapsam olmuyor bazan ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...