Mabet Üyelerine

Ursula

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, sizden bir konuda yardım istiyorum.Biliyorsunuz cadılık için malzeme bulmak ülkemizde çok ama çok zor.Fakat yabancı ülkelerde malzeme satışı yapan binlerce site var .En basitinden hazır boş gölgeler kitaplarından arıyordum .İngiltere uyruklu bir sitede 200 e yakın farklı farklı çeşit çıktı. Sonra özel malzemeler,altar için eşyalar.Siz nereden temin ediyorsunuz bu malzemeleri? Çünkü arıyorum arıyorum bulamıyorum ve çok sıkıntı çekiyorum bu konuda.Malzeme bulmakta sıkıntı çekmeyenler acaba bizimlede paylaşabilirmi ? İnternetten sipariş edemiyorum ben deniyorum olmuyor .Diyorum güvenilir bir insanın hesabına yatırayım parayı önceden.O siparişi doldurup ödesin kartından göndersin ama güvenilir kim var.? onuda bılmıyorum.Tek bildiğim feci derecede malzeme kıtlığı çektiğim..Yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler

Voy

Kayıtlı Üye
Ben güzel sanatlar alanında olduğum için elimin altında çok atölye,ahşap,doğal malzemeler,cam fırınları oluyor kendim yapabileceklerimi yapıyorum.Birkaçta yer oturduğum şehirde var onun dışında aile yadigarları..Ama malzeme sıkıntısı evet çok çıkıyor.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Altar malzemelerinizi kendi malzemelerinizden oluşturabilirsiniz. Beyaz saplı mutfak bıçağını bitkileri doğramak için, 4 çay tabağını elementler için, 1 siyah eskimiş eşyanızı da kesip, ortasına beyaz göz kalemi ya da kuru kalemle pentagram çizip kullanabilirsiniz. Asa yapacaksanız daha sonra size ağaçlarla ilgili bilgi verebilirim. Gölgeler kitabınızı da normal bir kırtasiyeden alacağınız kaliteli bir defterle oluşturabilirsiniz :)

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ağaç seçimi ile ilgili yakın zamanda bilgi paylaşımı yapacağım. Çok yoğunum.

Ursula

Kayıtlı Üye
Tamam, teşekkürler :biggrinjester:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bazı fuarlar oluyor örneğin 70 ülkenin katıldığı sevgilier günü fuarı gibi inanılmaz şeyler oluyor ve fiyatlarıda çok uygun oluyor.

örneğin ben asa yapmak için malzeme arıyordum. gerekli olanları çıkardım. tesadüf fuara gittim. aradığımın fazlasını buldum.

sabii

Kayıtlı Üye
urum malesef benim bulunduğum yer küçük bir yer ve bulabilme şansım çok çok küçük..benim gibi birçok kişi vardır acaba ortak bir çözüm bulabilir miyiz?