Mabet buluşması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba.

Sizce bir mabet buluşması nasıl olurdu? Yani şöyle ki bazı forum sitelerinde de olduğu gibi aralarında anlaşıp bir yerde buluşup kafede istişare sohbet muhabbet etmek gibi. Şu saatte şu yerde buluşuyoruz gibisinden. Bence mabet ailemizde aramızda yardımlaşma sohbet sevgi bağı oluşturmak açısından çok mantıklı iyide bir aktivite. Değerli yorumlarınızı esirgemeyin. :)

AronArcher

Banlı Kullanıcı
"20. Üyeler site içinde özel mesajlar ile iletişim bilgilerini paylaşamaz." bu kuralı çiğner mi bilmem.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
yapılıyor nadiren de olsa. hiç gitme fırsatım olmadı genellikle ankara'da oluyor. geçtiğimiz aylarda site yöneticileri yurtdışında da yapmıştı, rusya'daydı sanırım.
yapılırsa güzel olur elbet istanbul'da.

La-edri

Kayıtlı Üye
Yillardir yapiliyor zaten bulusmalar, belki bir dahaki sefere sizde katilirsiniz :)

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
İletişim bilgisi verilmiyor ortak nokta seçilip herkes oraya gidiyor. Yapıldığından bi haberim o zaman bu şehirlere yayılsa iyi olur sonuta her kentten katılan üyeler var.

AJA

Elit Üye
Üyeler kendi aralarında yönetimın dışında bir karar ile buluşma yapamıyorlar.
Fakat yukarıda dendiği gibi yönetim bu tür toplantılar düzenliyorlar.Bahar geliyor kimbilir belkide düzenlenir tekrar.

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
Üyeler kendi aralarında yönetimın dışında bir karar ile buluşma yapamıyorlar.
Fakat yukarıda dendiği gibi yönetim bu tür toplantılar düzenliyorlar.Bahar geliyor kimbilir belkide düzenlenir tekrar.

Ondan dolayı konuyu talep ve şikayet bölümüne açtım. Anket sonucuna göre belki yönetim hareket eder buluşma sıklaşır ve yayılır umuduyla.

Mithra

Kayıtlı Üye
Cadılar, medyumlar, şifacılar, kineziciler vs. bir ortamda toplanması kısaca çok muhteşem olur :D

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ankara da olmuştu bir zamanlar,origanum embriyo gibi efsane isimler katılmıştı..Nasip olmadı gitmek yine olsa yine gitmem sanırım.Utangacım ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...