Lütfen yardımcı olun aşk büyüsü

Lily kolesnikova

Kayıtlı Üye
Bir küsür yıldır sevdiğim başlarda ondan karşılık aldığım ama şuan nötr olan aptal saçma bi ilişkim var ilişki bile denilemez bu insan sürekli kafamı karıştırıyor unutmak istesemde tekrar kendini gözüme sokuyor ama çok seviyorum büyülenmiş gibiyim unutamıyorum hiçbir şekilde galiba benim sayemde egosunu tatmin ediyor ben onu sevdiğim için. Herneyse arkadaşlar nolur bana gerçekten etkili bi bağlama büyüsü anlatırmısınız kendi başıma yapabileceğim büyü vs şeylere zaten ilgisi olan bi insanım becerebilirim ama lütfen etkili birşey söyleyin bu saçma aşk acısına artık son vermek istiyorum benim onu sevdiğim kadar oda beni sevsin kimse benim bu yaşadığım gibi parmakta oynatılmak istemez

Merdut

Kayıtlı Üye
Benimde içimde olduğum bir durum fakat kabiliyetim varken yapmıyorum. Yaptıktan sonra böyle bir işlem kendi gururunla yüzleşebilirsen ne âlâ.

abc123

Kayıtlı Üye
Büyülerden anlamıyorum da, bence onu kendine baglayacağına ona olan bağını koparmaya calıs daha iyidir diye düşünüyorum

Herkes yasamıstır böyle seyleri. Ben sevdiğim kızdan ayrıldığımda sanki dedim bundan sonrası olmayacak artık dedim hayat bitti. gayette devam ediyor.

Hem yanlış anlamayında öyle baglamayla falan gelen aşkdan ne kadar hayır gelir

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Dikkat ettimde sen onu sevmiyorsun. Sadece yaşanan psikolojik durumlardan ötürü süreli bir tutulma evresi geçiriyorsun. Yapacağın yanlış hareketlerin sonucunu bu evre bittikten sonra değil yapmadan önce anlaman gerek. Ben şunu anlamıyorum ağa kim böylesine parmakta oynatıldığını düşündüğü halde o kişiden uzaklaşmak yerine onu kendine anlamı olmayan bir şekilde bağlamaya çalışır? Sen abuk subuk büyülerle onu kendine bağlayacağını mı sanıyorsun? Kardeşim ilginçsin ve gereksiz bir çaresizlik içindesin.

dhardhar

Kayıtlı Üye
Benzerlerini milyon kez yasamis insanlar oldugunu bilmen seni rahatlacaksa inan bunu belki dunyada gelmis gecmis milyar kez yasanmistir. Dogal bir surec. Hersey sende kafanda anlik bir saniyede bitebilir. Guc sende? Sana zorla biri birsey yaptiriyor mu? Tehdit var mi? Silah zoru var mi? Bunlarin hic biri yoksa guc sende. Bir gece yat yerinde dusun. Guc sende.

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bir küsür yıldır sevdiğim başlarda ondan karşılık aldığım ama şuan nötr olan aptal saçma bi ilişkim var ilişki bile denilemez bu insan sürekli kafamı karıştırıyor unutmak istesemde tekrar kendini gözüme sokuyor ama çok seviyorum büyülenmiş gibiyim unutamıyorum hiçbir şekilde galiba benim sayemde egosunu tatmin ediyor ben onu sevdiğim için. Herneyse arkadaşlar nolur bana gerçekten etkili bi bağlama büyüsü anlatırmısınız kendi başıma yapabileceğim büyü vs şeylere zaten ilgisi olan bi insanım becerebilirim ama lütfen etkili birşey söyleyin bu saçma aşk acısına artık son vermek istiyorum benim onu sevdiğim kadar oda beni sevsin kimse benim bu yaşadığım gibi parmakta oynatılmak istemez
Her şeyin altında farklı mana arama gibi politik bakış açınızdan dolayı cinsiyetinizin kadın olduğunu düşünüyorum. Ara sıra karşınıza çıkması sizin sevginizden emin olmaması kaynaklıdır. Sevginizi belli etmek sandığınızdan daha zor. Karmaşık sinyaller vermeden belli edin sevginizi açıkça. Haklı olduğumu göreceksiniz.

Lily kolesnikova

Kayıtlı Üye
Benimde içimde olduğum bir durum fakat kabiliyetim varken yapmıyorum. Yaptıktan sonra böyle bir işlem kendi gururunla yüzleşebilirsen ne âlâ.
Gururum falan umrumda bile değil artık sadece bana bilinçli olarak yaptığı şeyleri biraz ols
Her şeyin altında farklı mana arama gibi politik bakış açınızdan dolayı cinsiyetinizin kadın olduğunu düşünüyorum. Ara sıra karşınıza çıkması sizin sevginizden emin olmaması kaynaklıdır. Sevginizi belli etmek sandığınızdan daha zor. Karmaşık sinyaller vermeden belli edin sevginizi açıkça. Haklı olduğumu göreceksiniz.
zaten bir arkadaşım beş altı ay önce benden habersiz söylemiş ondan hoşlandığımı bu havalanması bi gelip bi gitmesi vs şeyleri benim ondan hoşlandığımı öğrenmesi sonrası yapmaya başladı sorun da bu bilmesine rağmen ne yapmaya çalıştığı belli değil

Lottienator34

Banlı Kullanıcı
Büyüde önemli olan varlık görevlendirmektir, yani üzgünüm ki işlemi tek başınıza yapamazsınız. Güvenilir birini bulmanızı tavsiye ederim. Yazım şeklinizden anladığım kadarıyla maksimum yirmili yaşlardasınız (onu da pek sanmıyorum ama) bu nedenle hayatınızı yaşamaya bakın. Unutmayın, karşınıza daha niceleri çıkacak.
Sevgi ve ışıkla.

gizemlii

Kayıtlı Üye
ayni dertten muzdariptim kendim büyü yapmadim zaten o psikolojide o güce de sahip degildim ama saglam birini buldum o cözdü isimi cok sükür.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ve majisyenleri kolay kandıramazsınız, anlarız biz enerjinizden ne olduğunuzu
Bağlama vs büyüleri yaparsınız ama bir gün ortaya çıkma ihtimalini de hesap edin, sonra panik olup sağa sola saldırmayın.

malalexx

Kayıtlı Üye
Ben nisanlinizi kaynanasının buyusunden kurtarmaya çalıştığınızı sanıyordum? Hamelilik falan da yok di mi ? Majisyenlere yalan söyleyerek bir yere varamazsiniz. Zaten varmamanizi dilerim.
Burada ve internetteki arastirmalarin cogunda bir büyüyü başka bir büyücünün cozebilecegi kanısı var. Ne dusunce ile, ne amac ile yazdigimi bilmeden yorum yapmaniz ne kadar doğru?

malalexx

Kayıtlı Üye
Ben nisanlinizi kaynanasının buyusunden kurtarmaya çalıştığınızı sanıyordum? Hamelilik falan da yok di mi ? Majisyenlere yalan söyleyerek bir yere varamazsiniz. Zaten varmamanizi dilerim.
Epeyce bir zamandir da buradasiniz siz sanirim, bu yaklasiminiz sizin deneyimlerinize uyan bir yaklasim degil ama insanlik hali, oyle dusunmus olabilirsiniz sorun dert degil ama sorma amacimi yanlis bilmeyin diye acikladim.