Lütfen yardım!Oğlumun ergenlik dönemi ve ben çok zorlanıyorum....

Ü

Üye silindi 58480

Sorunlu gencleri egitemezsiniz.

Ayrildiginiz esinizin temel sorunlari ne ise gerek ruhsal gerek biyolojik gerekse telepatik olarak ondan muazzam bir veri akisi saglar cocuklar.
Cocuk yapmak sanilanin aksina sifirdan birsey yapip egitmek degil, kendinizin uzantisini olusturmaktir. Yani egitimler sunidir. Sizin kendi kendinizin bir karmasini dunyaya getirirsiniz. Bu yuzden cocuklar egitilirken kolaylikla kontrolden cikarlar.

O halde kendi genclik sorunlarinizla, kendi isyankar veya memnuniyetsiz hallerinizle alakali olarak cocugunuz da ayni yoldan gececektir. Hem genetik olarak, hem telepatik olarak, hem de ilk anne-baba oldugunuz andan itibaren bilinc ustunden baska davranarak ama bilinc altinizdan enjekte ettiginiz bambaska bastirilmis yonlerinizi cocuk saf enerjisi ile erkenden sizden cekip alacaktir.

Bence sizin cocugunuz kendi iktidarini kendisi savasarak kazanacak. Hayatin kendisi de Allahin izniyle Anne Babalik yapar.

Afifege

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar,15 yaşında bir oğlum var ve biz babasıyla 3 yıldır boşandık.Oğlum aslında çok merhametli ve iyi bir çocuktur ama bu yıl hem sınıfta kaldı hemde çok asileşti,arkadaşlarınla dışarda gece 1 lere 2 lere kadar oturuyor göndermesem bazen ben uyurken kaçıyor sınıfta kalınca babası çok azarladı harçlığını azalttı bende ne yapacağımı şaşırdım onu sakinleştirecek eve bağlıyacak dualar önerebilirmisiniz bana?Gerçekten yardıma ihtiyacım var çünkü iyiliklede bağırarakta bi sonuç alamıyorum.....
Birlikte yapilacak aktiviteler, onlarin kucuk ama asi kalbini yumusatir bence. Ornegin bir avm dusunun, ona bir bluz alin beraber, sonra bir seyler yiyin. Moralinizin bozuk oldugunu soyleyip ciddi bir derdinizi anlatin ona. Sonra sanki kendiniz icon istiyormus gibi, kafanizi dagitmak istiyormus gibi sinemaya gitmek istediginizi soyleyin. Beraber sinemaya gidin. Eglenceli bir film.olsun. bu ara ebeveyn otoritesine, sorgulama ve yasaklamalarina degil de arkadaslarina ihtiyaci var gibi. Ama yapmacik her davranisi cok cabuk hissederler. O yuzden boyle bir arkadaslik kurma sekli iyi olabilir diye dusundum. Sevgiler

Afifege

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar,15 yaşında bir oğlum var ve biz babasıyla 3 yıldır boşandık.Oğlum aslında çok merhametli ve iyi bir çocuktur ama bu yıl hem sınıfta kaldı hemde çok asileşti,arkadaşlarınla dışarda gece 1 lere 2 lere kadar oturuyor göndermesem bazen ben uyurken kaçıyor sınıfta kalınca babası çok azarladı harçlığını azalttı bende ne yapacağımı şaşırdım onu sakinleştirecek eve bağlıyacak dualar önerebilirmisiniz bana?Gerçekten yardıma ihtiyacım var çünkü iyiliklede bağırarakta bi sonuç alamıyorum.....
Maddi imkaniniz varsa, iste pedagoglar bu surece yariyor. Yani size baxi seyleri hatirlatiyor ve yonlendirme yapiyorlar. :) anne baba cocuk arasinda temelde sevgi var ve eninde sonunda dogru adinlar atildiginda cocuk kalbi yumusayacaktir.

Eleman

Kayıtlı Üye
İş
Tasarim ve El Sanatları
Enerj yüksekliğinden kaynaklanıyor. Spora veya sanata yönlendirmeye çalışabilirsiniz. Evcil hayvan sahiplenmek de faydalı olur.