Lepidolite Taşı İle Panik Atak Tedavisi

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Lepidolite doğal taşların en iyi şifa veren kristalidir. Lepidolite tesadüfen bulunan tedavi kabiliyeti çok yüksek olan taştır. İnsanlara yaşama şansı yaratan, tedavi kabiliyeti çok yüksek olan doğal kristaldir. En sık bulunan çeşidi binlerce yılda oluşan, bu oluşum sürecinde tüm zamanların enerjisi yükünü taşıyan, mikamsı mat görünümünde gri mor renkte ışık saçan bir taş çeşididir. Lepidolite taşının oluşum merkezi California, Colorado ve Brezilya dır.

ogArRX.jpg

Lepidolite ismini duymamışınızdır. Bu adı duymanız sizin için çok büyük şans olacaktır. Lepidolite çok iyi bilinen antidepressants yatıştırıcı lityum ilacıdır. Doğal kristal Lepidolite kaynaklarının bulunması, lityumun elde edilmesinin tek kaynağıdır, lityum sadece Lepidolite kristalinden elde edilebilmektedir.

Lepidolite doğal taşının enerjisinde yatıştırıcı huzur veren ve yumuşatıcı özelliği vardır. Bütün insanlar tartışmasız doğal taşlar la ilahi bağları vardır, şifa bulma konusunda enerji yükü taşıyan doğal taşlar çok duyarlı şifa verme gücüne sahiptirler. İnsanlar bu taşı elinde tuttuğunda ya da takı olarak kullandığında, eğer bunalım ve kaygılı iseler, sakin ve soğukkanlılığı hissederler, panik atak ve depresyon endişe verici boyutlarda ise, Lepidolite taşı size hızla şifa vererek tedavi eder, yatıştırır ve sakin olmanızı sağlar, yumuşak ve uysal hale gelirsiniz.

"ALINTI"

yare-i yarim

Moderator
İş
Bu taşı aramaya kalksak satıcı büyük ihtimalle elimize ametist tutuşturur fena halde benziyor. Çok güzel görünüyor paylaşım için teşekkürler.

Aslında ametist taşından ayrı olarak farkedilebilinir ama tabi bu farkı yakalıyacak kişinin taşlar ile çok haşır neşir olması lazım

yare-i yarim

Moderator
İş
Selenit ararken kristal kuvarsın selenit olduğunu iddia etmişti satıcı buna dayanarak söyledim :)
Tabi dediğiniz gibi şeyler yaşanıyor böyle durumlarda,bu taşı bende bulmak isterdim ama sanırım bu taşın yerine bana başka bir taşı verirler lepidolite taşı yerine

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Panik atak herhangi bir taş ile tedavi edileceği bana uzak bir fikir olarak geliyor. hani o taşı kullan bir şifacı olmadığı sürece taşı taşımak bana göre yeterli değildir, bilinçaltı çalışması yapmak gerekiyor panik atak için.

Not: panik atak hastalarının neredeyse tamamı zaten iyileşmeyi istemez, çünkü hastalıkları bahaneleridir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Not: panik atak hastalarının neredeyse tamamı zaten iyileşmeyi istemez, çünkü hastalıkları bahaneleridir.
Bu kısmı biraz açıklarmısınız panik atak hastaları nasıl iyileşmek istemez ? ben kendimden biliyorum iyileşmek istediğimi bu sözünüzü tam anlamadım

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bu kısmı biraz açıklarmısınız panik atak hastaları nasıl iyileşmek istemez ? ben kendimden biliyorum iyileşmek istediğimi bu sözünüzü tam anlamadım
Panik atak hastaları yıllarca tedavi olsalar bile, asla gercek bir tedavinin olmadığını düşünürler. Genel kanılarına göre, hastalıkların tedavisi yoktur asla sonuç alamıyacaklardır. Kendilerine göre çaresi yoktur, tedavi olmayı isteseler bile, tedavinin etkili olmayacağını düşünürler. İyi olmak isterler ama Tedaviye inanmazlar. Tedaviye inanmayan biri, nasıl iyileşmek ister?

AJA

Elit Üye
Açıklama o kadar yerinde olmuş ki.Panik atak yaşayıp mecazi manada yıllarca sürünen sosyal özel iş hayatlarının tamamen bittiği insanlar var.Hep araştırır ama inanmaz kurtulacağına.Tuhaf olan kısımda bu zaten.Farklı bakış açısını göstermeniz güzel olmuş .
İyi forumlar:)

yare-i yarim

Moderator
İş
Panik atağın en kötü yönü bu hiç bitmicek hissi vermesi.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben panik atağı atlattım çünkü atlatmak zorundaydım.Benim ataklarım dışarı çikamama,heyecan,ve sadece taşikardi gibi hayata karşı kendime bahaneler bulacağım türden lükse kaçacak hafiflikte belirtiler değildi. Ben atak yaşarken ensemde ölümcül bir kasılmayla çenemin kilitlenircesine gerilmesiyle atak geçirdim.Gözüm açık sabahlara kadar "uyandığımda hiçbir şey hatırlayamama "korkusuyla atak geçirdim.Vücudumda ateşin ortasına atılmış derecede yanmalarla ağlayarak atak geçirdim.Boğaz düğümlenmesi, şu an ölüyorum hali,titremeler,karanlık bir perdenin hayatıma inmesi,
hiçbir şey yiyememe,bunlar benim iyi hallerimdi.Daha öncede yazdım,ben psikiyatrist ve ilaç tedavisiyle iyi oldum.Belki bana kızanlar olucaktır ama bu derece bir panik atağın antidepresansız iyileşebileceğine ben inanmıyorum.İki ay gibi bi sürede de atlattım.Yıllar önceydi bu,senelerdirde gayet normal Allah'a şukür herşeyi en sağlıklı şekilde yaşamaya devam ediyorum.Tek bir ilaç kullanmıyorum.Taş veya başka birşey vesile olsun,bunun ne olduğu önemlide değil,umarım herkes bu hastalıktan şifa bulsun.
Diyeceğim o ki;ben iyileşmeyi istemek zorundaydım, zira bununla yaşayamazdım,panik atağım benim bahanem olamayacak kadar benden büyüktü.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Sosyal yaşam falan o kadar önemli değilde durduk durmadık yere bilincimi kaybetme korkusu oluyor bende o yaşamı dayanılmaz yapıyor.

AJA

Elit Üye
Panik atağın da farklı farklı halleri var.Yukarıda okuduğum gibi örneğin,bende ilk olarak dizlerim çözülmüştü ve ağlama krizine girip nabzım çok yükselmişti.Ölüyorum korkusu en berbat olanı.Bayılanların oranı çok az.
Bunun dışında dışarı çıkamayanlar var.Bu panik atakla alakalı değil direk olarak.Bu agorafobi.Agorafobide panik atağa göre biraz daha kolay. (bana göre) Yani panik ilaç tedavisine gelince ben sadece kriz anında alınan ilacın 4/1 ni alıyordum.Tedavi edici olanı yan etkisinden dolayı kullanmadım. max. 1 yılda geçti .Bazı fobiler kaldı ama çok hafif.Sevgili Iviv siz 2 ayda iyileşmişsiniz bu sık olan bir durum değil emin olun.Yaşı genç olanların hızlı iyileştikleride gerçek.
Her ne olursa malesef hastalık fiziksel yada ruhsal olsun etkisi kalıyor.
Sanırım kendi söküğümüzü dikemediğimiz sürece başarıyı bir çok konuda gösteremeyeceğiz..

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben panik atağı 15 yıl önce yaşadım.Tabiki o zaman çok genç,hatta küçüktüm:)Belki bu yüzden çabuk atlattım dediğiniz gibi.Hiç unutmam psikoloğum yaşadıklarımı anlatmaya başladığim an teşhisi koymuştu.Panik atak.O zaman çok soruda sormuştu bana ,ses duyuyomusun,görüntü var mı vs..Bunların hiçbiri yoktu ,o anlamda canavar gibiydim.Mesela insanlar dışarı çıkmak istemezler genelde,ben panik atakken ısrarla dışarısı dahada cazibeli geliyordu.Son olarak şunu ekliyim,panik atak bende geçirdiğim trafik kazası sonucu ortaya çıkmıştı.

funnyyda

Kayıtlı Üye
30 yaşında başladı benim panik atağım , 3 kez atak geçirdim 3 ü de çok şiddetliydi ..
sonuncu atak , ilk bilinçaltı çalışma yaptığımda olmuştu , sabaha kadar balkonda pervaza yapışık bekledim ..
reiki ile atlattım ..
uzun zamandır yeniden atak geçirmedim ..

yare-i yarim

Moderator
İş
30 yaşında başladı benim panik atağım , 3 kez atak geçirdim 3 ü de çok şiddetliydi ..
sonuncu atak , ilk bilinçaltı çalışma yaptığımda olmuştu , sabaha kadar balkonda pervaza yapışık bekledim ..
reiki ile atlattım ..
uzun zamandır yeniden atak geçirmedim ..

Bilinçaltı çalışma konusunu biraz açabilirmisiniz ? Bunu bayağı merak ettim