Kum ve İğne İzi Hk.

X6K3

Kayıtlı Üye
1-1.5 Yıl önce sabah uyandığımda elbisemde kum olduğunu fark ettim (toz değil, bildiğiniz kum). Öncelikle belirtmek isterim ki, olayın olduğu günün sabahından akşamına kadar evde temizlik yapıyordum (yani tüm gün evdeydim). Temizlik sonrası duş aldım, ve yeni yıkanmış elbiselerimi giyip yattım, sabah uyandığımda elbisemde küçük tanecikli kumlar (sanırsam deniz kumu) gördüm. Bırakın deniz kumunun elbiseme girmesini (açık olmak gerekirse ağırlıklı olarak pantalonumun ön alt kısımlarına) normal bahçe toprağının girmesi bile imkansız, çünkü hem yeni makineden çıkmış elbiseleri giydim hemde evim zemin katta değil. Bunları geçtim evimde alarm sistemi mevcut, balkon kapılarında ve pencerelerde alarmlar mevcut ve içeriden kapatılmadıkça kapatma yolu yok (oda kapımda kilitli ve alarm mevcut bu arada) gelin görün kü uyandığımda alarm sistemi kapatılmış. Balkon kapısı ve sineklik açıklık bırakılarak hafifçe kapatılmış ve sol kolumda bir iğne izi ve çevresinde turuncu bir iz var (ayrıca ize dokununca ağrıyor). Bu olaydan sonra gel zaman git zaman bi' süre sonra tam uyuyacakken yatağımdan kaçırılıyorum, bu sırada bilincim açık ve uyku/uyanıklık arasında değilim. Kaçırılırken sürekli bilmediğim dilde ki konuşmalar duyuyorum ve bu sırada havada felçli haldeyim (dışarıyı yorganımdan dolayı göremiyorum ancak bana dokunan olmadığı için ve hareket ettiğimiz için bu gayet açık). Ardından hareket etmeye çalışında ve içimden ne oluyor diye düşününce yatağıma geri getiriliyorum ve bu anda bir şekilde uyuyorum/bilincim kapanıyor (ameliyat olanlar bilir narkozu verince direkt uyursunuz onun gibi sanki biri zihnime narkoz vermiş gibi). Gene sabah uyanınca kolumda aynı turuncumsu/sarımsı izi görüyorum ve gene ağrıyor, en son 3. Kez olmak üzere geçen hafta oldu.

Özellikle sayın @URUMHAMATAHAYİL 'dan ve sayın @yule 'den fikirlerini belirtmelerini istiyorum, bu ne olabilir?

TheGreatPanGod

Kayıtlı Üye
cinler kaçırmış(!)
Benim düşünceme göre dördüncü tip olayı gerçekleşmiş.Bir daha olursa telaşlı olmak yerine olay anında sakinleşmeniz sonuçta dünyada hiç gerçek olarak bir dünya dışı yaşam formu görmedik ve bunu fiziksel gözlerimizle görmek bazı insanlarda deliliğe kadar götürebiliyor bu yüzden böyle bir tedbir almış olmaları bi ihtimaldir.

X6K3

Kayıtlı Üye
cinler kaçırmış(!)
Benim düşünceme göre dördüncü tip olayı gerçekleşmiş.Bir daha olursa telaşlı olmak yerine olay anında sakinleşmeniz sonuçta dünyada hiç gerçek olarak bir dünya dışı yaşam formu görmedik ve bunu fiziksel gözlerimizle görmek bazı insanlarda deliliğe kadar götürebiliyor bu yüzden böyle bir tedbir almış olmaları bi ihtimaldir.
Peki iğne izleri? Ayrıca kaçıran varlıklardan pozitif bir amaç beklemek polyannacılıktan başka bir şey değildir, kaçıran akli durumu vs. önemsemez. Ayrıca daha önce bedensizlerle yolum karşılaştı, siz uğraşmadıkça uğraşmazlar (parazitler haricinde). Son olarak asla korkmadım ya da endişeye kapılmadım, benim ki sadece merak.

TheGreatPanGod

Kayıtlı Üye
Peki iğne izleri? Ayrıca kaçıran varlıklardan pozitif bir amaç beklemek polyannacılıktan başka bir şey değildir, kaçıran akli durumu vs. önemsemez. Ayrıca daha önce bedensizlerle yolum karşılaştı, siz uğraşmadıkça uğraşmazlar (parazitler haricinde). Son olarak asla korkmadım ya da endişeye kapılmadım, benim ki sadece merak.
bunları ana konuya ekleseydiniz daha düzgün bir yorum yapabilirdim.Elbette otur ölmeyi bekle demiyorum sadece yürüttüğüm bir tahmindi yorumum.İğne izlerine gelirsek birçok nedeni olabilir herhangi bişi enjekte etmiş olabilirler veya test için kanını almış olabilirler veya sokaktan bir ayyaş camdan girip eroin enjekte etmiş olabilir.Sonuçta bunları ben yaşamadım siz yaşadınız ve siz bu forumdaki herkesten daha iyi bilirsiniz.Belki de hatırlayamıyorsunuzdur çoğu dördüncü tip vakalarında bir hipnoz çalışmasıyla hatırlamak amacıyla deneyimli kişiler tarafından yapılır.Buna bakarsak sorun hatırlamamanız olabilir mümkünse deneyimli hipnotist yardımıyla o günü hatırlamaya çalışmanız cevaplarınız için iyi olacaktır.Son olarak cin kelimesini yazmam ironiydi.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu iğne izlerinin bir resmi fotoğrafını aldınız mı? Ayrıca bu durum ne kadar aralıklarla yaşandı? Bu konuyla ilgili bulunduğunuz yerde başka bir kişinin de gördüğü hissettiği bir deneyim ya da durum söz konusu mu yoksa sadece siz mi bunu deneyimlediniz? Cinsiyetiniz ve yaşınız kaçtır?

X6K3

Kayıtlı Üye
Bu iğne izlerinin bir resmi fotoğrafını aldınız mı? Ayrıca bu durum ne kadar aralıklarla yaşandı? Bu konuyla ilgili bulunduğunuz yerde başka bir kişinin de gördüğü hissettiği bir deneyim ya da durum söz konusu mu yoksa sadece siz mi bunu deneyimlediniz? Cinsiyetiniz ve yaşınız kaçtır?
Resmini çekmedim, ancak izler iğne izine benziyor (daha önce kan vermiştim, iğne izini gayet iyi biliyorum) yumurta sarısı düşünün ortasında küçük bir delik hayal edin. Bu durum ilk olarak 2017'de oldu, ikincisi 1-1.5 yıl önce oldu, sonuncusu geçen hafta oldu. Küçük bir bölgedeyim ve maalesef ki insanlara bu tarz konularda soru yöneltmem bana sıkıntı çıkarır maalesef ki. İlk sefer ki olay olmadan önce UFO'lar gördüm, ilgili güne ait UFO gözlem kaydımı ve istediğiniz özel bilgileri size hemen özel mesaj ile iletiyorum.

sakarya61

Kayıtlı Üye
Benim de başıma böyle bir olay yaklaşık 20 yıl önce gelmişti. O zamanlar ufolar ile çok ilgileniyorumdum. 90'ların son demleriydi. Ufo fenomeninin arttığı dönemler. Gece yattım uykumda beni uzaylılar kaçırmaya çalışıyordu. Ben karşı koydum, başaramadılar. Uykudan uyandım. Aradan bir hafta sonra hiç unutmam sabah gazetesi ile beraber verilen bir ek vardı. En çok insan kaçıran uzaylılar diye. Tasvir edilen resimdeki canlıların aynısını rüyamda gördüm. Daha önceden hiç görmemiştim. Bizim gördüklerimiz gri varlıklardı. Daha sonra tekrar etmedi. Bir arkadaşımız hipnoz tavsiye etmiş denemekte fayda var. Kaçırılma vakaları genellikle hipnoz ile ortaya çıkıyor. Yaşadığınız durum gerçekten çok ilginç.

X6K3

Kayıtlı Üye
Benim de başıma böyle bir olay yaklaşık 20 yıl önce gelmişti. O zamanlar ufolar ile çok ilgileniyorumdum. 90'ların son demleriydi. Ufo fenomeninin arttığı dönemler. Gece yattım uykumda beni uzaylılar kaçırmaya çalışıyordu. Ben karşı koydum, başaramadılar. Uykudan uyandım. Aradan bir hafta sonra hiç unutmam sabah gazetesi ile beraber verilen bir ek vardı. En çok insan kaçıran uzaylılar diye. Tasvir edilen resimdeki canlıların aynısını rüyamda gördüm. Daha önceden hiç görmemiştim. Bizim gördüklerimiz gri varlıklardı. Daha sonra tekrar etmedi. Bir arkadaşımız hipnoz tavsiye etmiş denemekte fayda var. Kaçırılma vakaları genellikle hipnoz ile ortaya çıkıyor. Yaşadığınız durum gerçekten çok ilginç.
Olmadı hipnozu deneyeceğim lakin psikiyatriste gidipte durumu anlatmaya çekiniyorum..

Shhshajsj2iwjwoqkw

Kayıtlı Üye
O allah korusun gecici felc haliniz verdikleri igneden olabilir ama hic bilmiyorum sadece fikir. Dua edin bence dua takin oyle gezin bir hocaya gorunun korunma duasi alin uzaylilar icin

X6K3

Kayıtlı Üye
O allah korusun gecici felc haliniz verdikleri igneden olabilir ama hic bilmiyorum sadece fikir. Dua edin bence dua takin oyle gezin bir hocaya gorunun korunma duasi alin uzaylilar icin
Duanın etki edeceğini zannetmiyorum, sonuçta fiziksel formda ki varlıklardan bahsediyoruz.

Shhshajsj2iwjwoqkw

Kayıtlı Üye
Sana onerim su duayi yaninda bulundurman internetten bak aciklamasina da ve ordan yaz lutfen. Bismillahilezi la yeduru measmihi seyun fil ardi ve la fissemai huvessemiul diye gidiyor yazdigim yerleri kopyalayip google. Iyi aksamlar

X6K3

Kayıtlı Üye
Ay gökyüzündeyken sürekli parıldayıp sönen UFO benzeri bir şey görmeye başladım konuyu açtıktan sonra. Yıldız değil, uçak vs. değil. Gariptir ki yalnızca ay gökyüzünde parladığında ortaya çıkıyor..

Makyavel

Kayıtlı Üye
Ay gökyüzündeyken sürekli parıldayıp sönen UFO benzeri bir şey görmeye başladım konuyu açtıktan sonra. Yıldız değil, uçak vs. değil. Gariptir ki yalnızca ay gökyüzünde parladığında ortaya çıkıyor..
İğne izi'nin fotoğrafı var mı eliniz de, size yardımcı olmaya çalışırım, alıkonma vakası olabilir.