Kua Sayınızı Öğrenin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Trigram Chien, Sayı 6, Yön Batı, Renk Beyaz/Gümüş, Element Metal

Sert görünmekle birlikte içiniz aksine sakin ve yumuşaktır. Yönetici olmak, yol göstermek mizacınızdır. Çok sıkı disiplinli ve bazen inatçı biçimde durabilirsiniz. Çünkü son derece odaklı, sıkı ve mükemmelliyetçi olma eğilimindesiniz. Çok ciddi şeyler yerine biraz daha kolay şeylere yönelin.

Zenginlik ve Başarı Yönü Batı
Yedi gruplar halinde, metal nesneler ile bu yönü geliştirin. Kılıçlar, bıçaklar, metal nesneler (yatak odası olmadığı sürece) bu sektör için uygundur. Metal de toprak elementlerinden olup topraktan geldiği için, Vazolar, kristaller, taşlar ve toprak nesneleri de bu konumda harika olabilir.
Zenginlik için özel bir porselen kase oluşturun ve başarısını artırmak için altın renkli nesneler, yarı-kıymetli taşlar veya çok zengin bir kişinin evinden kir veya sahte elmas ekleyin kaseye. Beyaz, gümüş, gri ve altın renkli objeler burada mükemmel işler. Daha fazla başarı çekmek için çok parlak nesneleri ekleyin. Bu konumda bir ön kapı daha iyi refah getirecektir. Dağ gibi büyük toprak elementi anlatan resimler kullanın.

Sağlık Yönü Kuzeydoğu
Burada vazo veya porselen kase gibi nesneler kullanın. Bu konuma taşlar ekleyin. Sağlığını iyileştirmek için, mor, bej ya da silik gök mavisi ile dekore edin. Mumlar ve parlak ışıklar da sizin için mükemmel bir sağlık üreteç görevi görecektir. Burada ön kapı ise, size ve ailenize zenginlik getirecektir.

Aş Yönü Güneybatı: Burada figürleri çift olarak seçin. Bir çift kuş figürü örneğin. Bu bölümde mumlar veya ışık kullanın. Akan bir şelale veya havuz
(mini) bu bölümde muhteşem iş görecektir yalnızsanız.

Büyüme ve Bilgelik Yönü Kuzeybatı
Bu yönde çalışmak ve hayatın tüm alanlarını geliştirmek için yemek yemek gibi yararlı faaliyetlerde bulunun. Rüzgar çanları ilerlemenizi sağlayacaktır. Yaratıcılığınızı yüksek tutmak için de rüzgar yapıcılar kullanabilirsiniz.

Negatif Yönler Güneydoğu, Doğu, Kuzey, Güney
Güneydoğuya bakan ön kapı işlerinize veya kişiliğinize yönelik işgal sorunlarına yol açabilir.

Doğu ve kuzeyde, davalar, hırsızlık veya yangın gibi kazalar, talihsizlik ve zorlukları bertaraf etmek için mutfak ya da tuvalet kullanabilirsiniz.

Güney yönüne ön kapı bakmamalı, mutfak, banyo veya tuvalet kullanılmalıdır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
GMPP bana topluca şaka mı yapıyor? Ben ilk sayfayı okuyun dedikçe hala belirtilen kural dışı mesaj yazıyorsunuz.

AJA

Elit Üye
Neden son sayfadan bakılır konuya anIamam, hayır size şaka yapmıyorIar sayın chiIIout keşke şaka oIsaydı :D

black_butterfly

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın sonradan gördüm Reputation puanı 500 ve üstündeki üyelere olduğunu...merakımıza yenildik :(

AJA

Elit Üye
ArkadaşIar pes diyorum.Lütfen söyIermisiniz neye dayanarak dogum tarihinizi ve biIgiIeri verdiniz? Bu durumda sayın chiIIout konuyu kapatıcak sanırım.
Lütfen ilk sayfayı okuyunuz.

Perina

Banlı Kullanıcı
20 Aralık 1972,Bayan.

Not:İşte oldu,500 sınırını geçebildim..Ve ben bunun çok uzun yıllar süreceğini sanmıştım ilk geldiğimde..Ve bundan sonra hep 513 de kalabilir rep puanım:) Çünkü artık benm için önemi kalmadı..Ama şu da var..İnsanlarca onaylanmak ve sevilmek ne yazıkki beni mutlu ediyor..Ve benim için evet çok önemli..Ama bu kadarı bana yeterli..Çünkü bana inanmayacaksınız ama ben sevgiye pek alışık değilimdir nette..Ve beğenilmeye..

moskov

Kayıtlı Üye
18.06.1987 bayan :) şimdiden teşekkürler :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
20 Aralık 1972,Bayan.

Not:İşte oldu,500 sınırını geçebildim..Ve ben bunun çok uzun yıllar süreceğini sanmıştım ilk geldiğimde..Ve bundan sonra hep 513 de kalabilir rep puanım:) Çünkü artık benm için önemi kalmadı..Ama şu da var..İnsanlarca onaylanmak ve sevilmek ne yazıkki beni mutlu ediyor..Ve benim için evet çok önemli..Ama bu kadarı bana yeterli..Çünkü bana inanmayacaksınız ama ben sevgiye pek alışık değilimdir nette..Ve beğenilmeye..

Sayı 5, Yön Batı, Element Toprak, Renk Sarı ve Bej

Zenginlik ve Başarı Yönü G.Batı
Taş, mum, vazolar, kristal ve porselenleri bu yönde kullanabilirsiniz. Ayrıca, parlak ışıklar, mumlar, veya lambalar da kullanabilirsiniz. Burada kullanacağınız nesneler çift olabilir. Kırmızı renkler de son derece yararlıdır. Kırmızının yanı sıra bu renkler de bu yönde kullanılabilir; bej, sarı, boz renklerde veya turuncu, mor.
Zenginlik ve başarıyı artırmak için evinizin veya ofisinizin duvarına dağ görüntüleri koyabilirsiniz.

Sağlık Yönü Kuzeybatı
Sağlığınıza destek vermek için metal nesneler ya da taş eserler ile bu konumu geliştirin. Rüzgar çanı veya güzel bir metal vazo, bu konum için mükemmel bir artırıcıdır.
Aşk ve İlişki Yönü Batı
Küçük metal nesneler, yuvarlak nesneler veya taş eserler ile bu alanı geliştirin. Parlak ve yansıtıcı öğeleri, romantizmi teşvik etmek için özellikle kullanmanızda fayda var. Renkleri, beyaz, sarı, gümüş veya gri olarak seçebilirsiniz. Romantizm artırmak için bu konuma bir radyo veya bilgisayar da yardımcı olabilir.

Büyüme ve Bilgelik Yönü Kuzeydoğu
Bu alanda kendinize fayda verecek bütün aktiviteleri yapın. Bu yöne bir çift güzel vazo eklemeniz de size fayda sağlayacaktır.

Şanssız Yönler Doğu, Güneydoğu, Güney, Kuzey
Ön kapı güneye bakacak olursa bu sektörde yasal zorlayıcı etkiler görülebilir.

Kuzey ve doğu yönleri talihsiz kazalar ve zorlukların yönü olabilir. Bu yönler mutfak ya da tuvalet için iyi bir konumdur.

G.Doğu aile bireyleriyle ilgili üzüntüler yönüdür. Bu yönde bir mutfak ya da tuvalet bu tehlikeleri bertaraf etmenizi sağlayabilecektir.

Perina

Banlı Kullanıcı
Çok teşekkür ederim Sevgili Chillout..Bugün net cafeye gelmemeliydim..Ama dün bir şeye üzülmüştüm mabedde.Ve o durum düzeldi mi diye şartları zorlayıp geldim..Ama hemen gideceğim..Tekrar teşekürler..Şuan dikkatli okuyamadım ama tatil sonrası okuyacağım dikkatle.Tavsiyelerini yapabilirmiyim bilmiyorum,ama yapabildiğim kadarını uygulamaya çalışacağım..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
18.06.1987 bayan :) şimdiden teşekkürler :)

Trigram Kun, Sayı 2, Yön Batı, Element Toprak, Renk Sarı-Bej ve Boz Kahve

Zenginlik ve Başarı Yön Kuzeydoğu
Taş, mum, parlak ışıklar, vazolar, kristal ve porselenleri bu yönde kullanabilirsiniz. Bu alanda sekizli parlak ışıklar ekleyin. Sekizli küçük kristaller veya taşlar bu yönde size ekstra başarı getirecektir.
Zenginlik ve başarıyı teşvik etmek için bu yönde bir Dünya modeli koymanızda fayda var.

Sağlık Yönü Batı
Sağlığınıza destek vermek için metal nesneler ya da taş eserler ile bu konumu geliştirin. Yedi kristal top veya diğer nesneleri de yedişerli biçimde kullanabilirsiniz. Beyaz, gri veya gümüş renklerle dekore edin bu yönü.

Aşk ve ilişki Kuzeybatı
Kuzeybatıda yuvarlak şekiller kullanın. 6 çubuklu rüzgar çanı, küçük bir fan koyarak romantizmi uyandırabilirsiniz. Aşk hayatı geliştirmek için burada bir müzik seti, radyo veya ses teknolojisi ekleyin.

Büyüme ve Bilgelik Yönü Southwest
Bu yönde yararlı faaliyetlerde bulunun. Bu yönü küreler, vazolar, dağ resimleri ya da haritaları kullanabilirsiniz.

Şanssız Yönler Doğu, Güneydoğu, Güney, Kuzey
Doğu yönü yasal sorunları işaret eder. Bu yöndeki aksilikleri bertaraf etmeniz için kibirden uzak durun.

Güneydoğu ve güney yönlerine ön kapı bakmamalıdır, iş aksiliklerini tetikleyebilir. Bu yönler bir mutfak ya da tuvalet için iyi bir konumdur.

Kuzey aile sorunlarıyla alakalıdır. Bu yöne ön kapı bakmamalı ve mutfak ya da tuvalet olmalıdır ki tehlikeleri bertaraf edebilsin.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Trigram Chen, Yön Doğu, Element Ağaç, Sayı 3, Renk kahverengi ve Koyu Yeşil

Zenginlik ve Başarı Yönünüz Güney
Bu yönde ışıklar, mumlar veya lambaları kullanın. Nesneleri dokuzlu gruplar halinde kullanın. Kırmızı ve tonları çok etkili olmakla birlikte, turuncu, pembe, yeşil, kahverengi veya mor renkleri de dekorasyonda kullanabilirsiniz bu yönde. Ön kapı bu yöne bakarsa yaptığınız işte şöhret, başarı ve istikrar elde edebilirsiniz.

Sağlık Yönünüz Kuzey
Bu yönde bakan bir ön kapı, refah artışı ve zenginlik getirecektir. Kuzeye bakan yönde yemek yemeniz sağlığınıza iyi yönde etki edecektir. Kuzeyde siyah, mavi, mor renkler ve çift balık semboller kullanın. Sağlığınıza fazladan bir atış vermek için bir akvaryum bu yönde çok faydalı olacaktır.

Aşk ve İlişkiler Yönünüz Güneydoğu
Açık yeşil, mavi, siyah veya mor renkleri bu yönde kullanabilirsiniz. Ahşap veya yeşil doğal bir maddeden (cam, değerli taş, seramik vs.) ejderha, yılan, balık ya da kurbağa gibi simgeler ekleyin. Küçük bitkilerin, özellikle de su çiçekleri, (zambak veya lotus gibi) çiçekler gibi bu yönde mükemmel etkili olur. Suyun kendisi de sizin için bu konumu mükemmel biçimde çalıştırır, bu nedenle burada bir çeşme veya akvaryum yerleştirin.

Büyüme ve Bilgelik Yönünüz Doğu
Bu yönde kendinize yararlı faaliyetlerde bulunun. İlerlemek ve gelişmek için bu yönde bambu gibi bitkiler kullanın. Bu bitkilerin etkilerini de, bitkiler üstüne beyaz ışık vericiler kullanarak zirveye taşıyabilirsiniz.

Şanssız Yönleriniz Güneybatı, Kuzeybatı, Kuzeydoğu, Batı

Kuzeybatı ve kuzeydoğu davalar, hırsızlıklar ailevi tartışmaları tetikler. Ön kapı buraya bakmamalıdır. Bu yönde mutfak veya tuvalet yerleştirilebilir.

Batı yönü sağlığınıza kötü etkileri getirebilir. Burada yine ön kapı olmamalı veya bu yöne bakmamalı, tuvalet ve mutfak bu yöne bakmalıdır.

janet

Kayıtlı Üye
02.03.1971 bayan :D
Teşekkürler :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
02.03.1971 bayan :D
Teşekkürler :D
Trigram Sun, Sayı 4, Element Ağaç, Yön Doğu, Renk Açık Yeşil

Esnek, uysal ve kendine güvenen bir yapınız var. Sorunlar karşısında ne zaman geri çekileceğinizi ve hareket edeceğinizi bilirsiniz. Bazen ödün veren taraf olma eğilimine de girebiliyorsunuz.

Zenginlik ve Başarı Yönünüz Kuzey
Rüzgar çanları, su elemanları (havuzlar, çeşmeler, akvaryumlar gibi), kaplumbağalar ya da balık gibi sembolleri bu yönde kullanın. Mavi, siyah aksan veya mor tonları ile süsleyin. Ön kapı burada yer alıyorsa, zenginlik getirir. Ev ve ofisinizin bu duvarında su ve şelale resimleri daha fazla tanınma ve başarıyı artırmak için mükemmel etki oluşturur.

Sağlık Yönünüz Güney
Sağlık ve destek için, bu yönü bitkiler, mum, kırmızı, yeşil ve kahverengi renklerle donatabilirsiniz ve bu yönde uyuyabilirsiniz. Güzel çiçekler ve parlak ışıklar ile bu alanı daha da etkinleştirebilirsiniz. Burada bulunan bir ön kapı da aile için kalıcı bir refah getirecektir.

Aşk ve İlişki Yönünüz Doğu
Zor ilişkileriniz varsa, başınızı bu yöne doğru uyuyun. Romantik bir sorun ise, çift ördek figürleri veya çift olarak romantik simgeler ekleyin. Aile ilişkileri artırmak için bitkiler ekleyin. Yeşil, kahverengi, mor, siyah ve mavi renkleri doğu sektöründe özellikle yararlı olacaktır.

Büyüme Ve Bilgelik Yönü Güneydoğu
Burada kendinize yararlı faaliyetler bulunun. Mükemmel etki için küçük bitkiler ekleyin.

Şanssız Yönler Kuzeybatı, Batı, Güneybatı, Kuzeydoğu
Kuzeybatı yasal sorun ve tartışmalar yönüdür. Fu köpeklerinden bir çift bu yönde kullanıldığında bu sorunların bertarafını sağlayacaktır.

Batı ve güneybatı, talihsizlikler yönüdür. Banyo ve mutfağın bu yönde olması buradaki enerjileri bertaraf etmek için uygundur.

Kuzeydoğu ailesel sorunlar yönüdür. Ön kapının bu yöne bakmaması daha iyi olur.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
UYARI: Rep puanı 500 altında olan üyelerimiz bilgilerini yazmasın, iletileri siliniyor!!
Lütfen, ilk sayfadan itibaren okuyunuz!!

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
16.12.1993 erkek. Teşekkür ederim sayın Chillout .
Trigram Tui, Yön Batı, Sayı 7, Element Metal, Renk Beyaz
Dış görünüşünüz genelde yumuşak ama iç dünyanızda biraz daha sertsiniz. Enerjinizi yansıtarak insanları etkileyebilirsiniz. İyi bir konuşmacı olmanın yanı sıra tartışmacı eğiliminiz var. Kendinizi bazen fazla beğenme eğiliminiz olabilir. Biraz geri planda kalmayı uygun görüyorsunuz, sadece gerekeni konuşuyorsunuz. Meydan okuyan bir yapınız var.
Kuzey Batı zenginlik ve başarı yönünüz. Taşlar, fanlar, rüzgar çanları, vazolar, kristal veya porselen ile bu yön zenginleştirilebilir. Bir de radyo, müzik seti veya bilgisayar kullanabilirsiniz (elektrikli alet). Beyaz, sarı ve altın rengi de son derece yararlıdır. Özellikle de işte bu yönde önem ve boy artırmaya yardımcı olur, bu yüzden mümkün olduğunca bu yönde yüz emin yapmak. Metal bir vazo, bu konum için artırıcı etki verecektir.
Metal elementi olduğunuzdan topraktan imal edilmiş şeyler de etkilidir. Hatta toprağı anlatan dağ gibi resimler de etkili olacaktır.

Güney Batı sağlık yönünüz. Burada sağlığınızı artırmak ve korumak için çift nesneler kullanın. Taş nesneler, ışıklar ve mumlar çok faydalı olacaktır.

Kuzey Doğu ilişkiler ve aşk yönünüz. Bir mum ve küçük taş nesnelerle süsleyin bu yönü. El biçiminde resimler ve objeler de kullanabilirsiniz. Kristal küreler size yine faydalı olacaktır. Buradaki enerjileri uyarmak için, kırmızı, sarı, turuncu ve bej renkler kullanabilirsiniz.

Batı sizin büyüme ve bilgelik yönünüz. Yeni fırsatlar için rüzgar yapıcılar ve altı çubuklu rüzgar çanı kullanın. Yeni başlangıçlar ve tamamlamalar için de bu yöne bir çift vazo yerleştirin.

Negatif yönleriniz, Kuzey, Doğu, Güney, Güney Doğu.
Doğu en negatif yöndür sizin için. Ön kapı bu yöne bakmamalıdır. Mutfak veya tuvalet bu konuma gelmelidir.
(Size yazdıklarımın son kısımlarını Ori24'le aynı olduğu için kopyaladım. )

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master

Trigram Sun, Yön Doğu, Sayı 4, Element Ağaç, Renk Açık Yeşil

Esnek, uysal ve kendine güvenen bir yapınız var. Sorunlar karşısında ne zaman geri çekileceğinizi ve hareket edeceğinizi bilirsiniz. Bazen ödün veren taraf olma eğilimine de girebiliyorsunuz.

Zenginlik ve Başarı Yönünüz Kuzey
Rüzgar çanları, su elemanları (havuzlar, çeşmeler, akvaryumlar gibi), kaplumbağalar ya da balık gibi sembolleri bu yönde kullanın. Mavi, siyah aksan veya mor tonları ile süsleyin. Ön kapı burada yer alıyorsa, zenginlik getirir. Ev ve ofisinizin bu duvarında su ve şelale resimleri daha fazla tanınma ve başarıyı artırmak için mükemmel etki oluşturur. Evin kapısı, yatak odası, çalışma odası veya iş yerindeki oda burada olursa çok iyi olur. Tuvalet ve mutfak bu yönde olursa zenginlik ve başarıda olumsuzluklar oluşma ihtimali vardır.

Sağlık Yönünüz Güney
Sağlık ve destek için, bu yönü bitkiler, mum, kırmızı, yeşil ve kahverengi renklerle donatabilirsiniz ve bu yönde uyuyabilirsiniz. Güzel çiçekler ve parlak ışıklar ile bu alanı daha da etkinleştirebilirsiniz. Burada bulunan bir ön kapı da aile için kalıcı bir refah getirecektir. Yatak odası veya yemek odası bu yönde olursa, sağlık açısından daha iyi olacaktır. Mutfaktaki ocağınız da bu yöne bakarsa bu yönün sizi etkileyen iyi enerjisini daha iyi açığa çıkarırsınız.

Aşk ve İlişki Yönünüz Doğu
Zor ilişkileriniz varsa, başınızı bu yöne doğru uyuyun. Romantik bir sorun ise, çift ördek figürleri veya çift olarak romantik simgeler ekleyin. Aile ilişkileri artırmak için bitkiler ekleyin. Yeşil, kahverengi, mor, siyah ve mavi renkleri doğu sektöründe özellikle yararlı olacaktır.

Büyüme Ve Bilgelik Yönü Güneydoğu
Burada kendinize yararlı faaliyetler bulunun. Mükemmel etki için küçük bitkiler ekleyin.

Şanssız Yönler Kuzeybatı, Batı, Güneybatı, Kuzeydoğu
Kuzeybatı yasal sorun ve tartışmalar yönüdür. Fu köpeklerinden bir çift bu yönde kullanıldığında bu sorunların bertarafını sağlayacaktır.

Batı ve güneybatı, talihsizlikler yönüdür. Banyo, tuvalet veya mutfağın bu yönde olması buradaki olumsuz enerjileri bertaraf etmek için uygundur.

Kuzeydoğu ailesel sorunlar yönüdür. Ön kapının bu yöne bakmaması daha iyi olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...