Kovanla ilgili soru

Hekate8

Kayıtlı Üye
Kovana alınmıyorum bilgilenmem gerekiyor ne yapmam lazım?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Aslında '' Coven '' kelimesi ile daha yaygın bir ünü vardır. Cadılar meclisi diyebiliriz kısaca. En bilgili cadının yönetim zincirinin başında durduğu, genelde 8 - 10 - 12 kişilik gruplardır. Coven'ın içinde bulundurduğu hiyerarşik düzen bağlı olduğu ekole/takip ettiği yola göre farklılık gösterebilir.

Eğer mevcudiyetinden emin olduğunuz bir grubun üyeleri ile görüştüyseniz ve reddedildiyseniz ilk önce bir kendinize, sonra coven'ın amaç ve yapısına bakmanız gerekir. Sağlayamadığınız şartlar, sizden beklenenler, Coven'ın düzeni gibi bir çok etken rol oynuyor. Cadılar her zaman bir gruba dahil olmak zorunda değildir. Solitary dediğimiz bireysel çalışma yöntemini de benimseyebilirsiniz. Burada öğrenen siz, öğreten tecrübelerinizdir.

Size bu yolu öğrenmenizde direk bilgili birisi yardım etmez belki, ama eğer zekanızı kullanır ve doğru hamleleri yaparsanız temel bilgilere ulaşabilir, kısa bir süre içerisinde yararlı tecrübeler edinebilirsiniz. Bunu yaşamınızın bir parçası haline getireceğiniz için, yılların yardımı da oldukça büyük. Yeni cadılar her zaman sabırsız olur, bir an önce kayda değer bir şeyler yapmaya çalışırlar. Zaman sizi terbiye edecek ve yardımcınız olacak.

gökay1

Kayıtlı Üye
Cadılık inisiyesi almadıysanız cowene kabul edilmezsiniz.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
cowena göre de değişir yani mesela 9 çocukluk arkadaşı böyle bir şeyse ne olursa olsun yabancı birisini istemiyor olanlar da olabilir ya da yukarıdakilerin dedikleri sebeplerden de olabilir tanıdıklarınız varsa belki kendi cowenınızı da kurabilirsiniz eğer bilginiz varsa