Koruyucu melegiyle iletişime geçmek isteyenler gelsin

avira12345678

Kayıtlı Üye
arkadaşlar meleklerle iletişime geçmek istiyorsanız
https://wolfhileleri.wordpress.com/2018/02/26/meleklerle-iletisim-icin/
Linkine gelin en baştaki uygulamayı yapın sayıları yok ama aşağıda rüya ile haber alma yazar oradaki herhangi bir uygulamayı yapın ve sayıları öğrenin yatmadan önce uygulamayı yapın sayıları görenler lütfen yazsın bu yapan diyor ki görüşüyoruz erer bizde görüşelim eğer sayıları öğrencisinin mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar benim ilk mesajım yanlışligim varsa affetsin ben denedim ama sayıları öğrenemedim ve ayrıca gününde gören olursanız mesaj bekliyorum

avira12345678

Kayıtlı Üye
assagidaki ruyadan haber alma yaziyor onlardan birini yapin dedigim gibi sayilari ogremenlerden. mesaj bekliyorum

Seuta

Kayıtlı Üye
Bu sayılarla hop diye meleklerle goruseceksiniz diyorsunuz sonra ilginizi çekmesini diyorsunuz , o kadar kolay sanırım insanlar neden yıllarını vermiş o zaman hemen sayılarla gorusebilecekken , siz deneyin lütfen sonuçlarını bizlede paylaşın :)

avira12345678

Kayıtlı Üye
bakın ben bu is icin hocalara gidiyorum annemle tartusiyorum bu durumda yinde sayilari ve gunu öğrenmek ve sizi nilgil

avira12345678

Kayıtlı Üye
bakın ben bu is icin hocalara
gidiyorum annemle tartusiyorum bu
durumda yinde sayilari ve gunu
öğrenmek ve sizi de bilgilendirmek icin yapiyorum ben mesaj atiyorum kimse tamam yaprız demiyo yani ben destek bekliyorum ben kendim gunu ve sayilari ogrenip dize soylemeyebilirim ama genede bilginiz artsin sizde bilin diye yaziyorum ve sizdende yanit bekliyorum ama boyle azarlaninca bunun hic bir anlami kalmiyor ben bunlari samimi olarak yaziyorum rahatsiz. ettiysem pardon hatam olduysa cooooook ozur dilerim pardon

avira12345678

Kayıtlı Üye
bu durumda yinde sayilari ve gunu
öğrenmek ve sizi nilgil bu
durumda yinde sayilari ve gunu
öğrenmek ve sizi de bilgilendirmek icin yapiyorum ben mesaj atiyorum kimse tamam yaprız demiyo yani ben destek bekliyorum ben kendim gunu ve sayilari ogrenip dize soylemeyebilirim ama genede bilginiz artsin sizde bilin diye yaziyorum ve sizdende yanit bekliyorum ama boyle azarlaninca bunun hic bir anlami kalmiyor ben bunlari samimi olarak yaziyorum rahatsiz. ettiysem pardon hatam olduysa cooooook ozur dilerim pardon bu arda siz yazin diyorsanizya size gerek yok ben bulurum gunu yinede bilginiz artsin diye sayilari ve gunu yazarım