Korunmali buyu diye birsey var midir?

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Merhaba
Forumda son 1 senedir yasadigim bazi sikintilardan fikir aldigim olmustu. Yalniz hic buyu mu var diye baktirmamistim. Bazi seyler son raddede ve iki kisiye bakim yaptırdım.

Biri su fali bakan bir adam, durumumla ilgili bunun yildiz dusuklugunden olacagini soyledi. Buyu var mi diye sordugumda bana yapilmis korunmali bir buyu oldugunu amacini ve kimin niye yaptigini bu yuzden goremedigini, basit bisey uygulamami tavsiye etti ve bu durumda 3 gun sonra tekrar bakacagini soyledi.

Ikinci kisiye hicbir bilgi vermedim, aksam bati ve tefrik yapilmis o yuzden ugramalar oluyor maddi manevi yapilar olmus olucak dedi.

Anlamlandiramadigim seyler oluyor ve boyle bir sey var mi bilenlere sormak istedim

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Ayrica ikinci hoca ugrak var tefrik yapılmış maddi manevi kayıp icin dedi, boyle birseyler var midir bilen yok mu?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Burada hoca diye tanımladığınız kişileri incelemek gerekiyor önce. Ortalığın durumu malum bildiğiniz gibi ..

Ama eğer sorduğunuz şey böyle bir şey olabilir mi ise evet. Büyü yapan kişinin kendisini gizlemesi mümkün-belli bir noktaya kadar- Enerjinin kaynağı olarak kendisini gizleyemez çünkü onun ellerinden çıkmıştır. Farklı yöntemleri, koruma uygulamalarını kullanarak diğerlerine karşı arada bir sis oluşturabilir. Ancak büyü izleri olduğu için bunu çözmek mümkündür.

Ü

Üye silindi 58480

Kotuluklerin atasi olan Seytan bile kendini gizleyemiyor. Ona kalsa kendini gizlerdi.
Seytan yoktur, sembolik bir tanimdir diyenler oldu Seytan icin,

Ama Allah Ayeti ile karsilik verdi :

Seytan cinlerdendir. Dedi.
Yani Seytani daha alt boyuta bizim hemen bir ust boyutumuza kadar indirgeyerek onun icinde turedigi galaktik irkina kadar onu tanimladi ve adeta ciplak hale getirdi.
Evrendeki hersey, koklerine inilecek kadar uzantisal duzlemde tanimlanmistir. Bizden istenen bosluklari doldurmaktir.

Buyuculer, @Seraphine in dedigi gibi kendilerini bir noktaya kadar gizlerler. Ancak evrende kesin olarak yer isgal ediyor olmalari dolayisi ile kendilerini yok edemeyecekleri icin bilirkisilerin detektorunden kacamazlar.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Zaten büyü veya enerji uygulamaları hangi formda olurlarsa olsunlar mutlaka bir enerji iskeleti oluştururlar ve buna iz deriz. Hani çocuk animasyonlarında uçan peri figürleri vardır ve kanatlarından parıltılı tozlar saçılır. İşte aynı mantık burada işler. Enerjinin türüne göre iz bıraktığı ortamda, özündeki mesajı oraya aktarmaya devam eder. Bu yüzden kara büyü uygulayanlar genelde kendileri daha fazla zarar görür. Uzaktan başkasına yapılan uygulamalar hem yapılan ortamda kalıntı bırakır hemde hedef noktayı direk etkisi altına alır. Enerjiyi analiz etmek ise kişinin bilgisi ile eş bağlantılıdır. Sizin algılarınız spritüel anlamda gelişmemiş ise siz o enerjinin varlığını bile anlamazsınız. Gerekli önlemleri alıp enerjiye şahsi bir tarama yapmak onun hakkında bir çok bilgiyi açığa çıkarır.Ve rütbesi ağır olmadığı sürece zıt bir enerji kullanarak o etkiyi kaldırabilirsiniz.

Korunmak bu tür durumlarda her zaman yardımcı olmaz. Enerji size ulaşamadığı zaman etrafa yayılmaya başlar ve bu çevrenizdeki kişileri etkileyebilir. Benim inancıma göre bu tür şeylerin nasıl çözüldüğünü anlatmak isterim. Enerji imhası olarak adlandırdığımız bir yöntem Tanrı'nın kutsal enerjisine kanalize olup enerjiyi yakmayı içeriyor. Ama bu yanma ateş ile benzer bir varoluşa sahip değil. Kutsal ışık enerjinin bütününe nüfuz ediyor ve olumsuz enerji kendisini pozitife çeviriyor. Bir nevi amaç sıfırlanması gerçekleşiyor yani. Şimdi burada hatırlanması gereken nokta o kötü büyü enerjisinin ilk başta normal bir forma sahip olduğu. Büyüyü uygulayan kişi eenrjiyi kendi isteği şeklinde biçimlendiriyor. Bu nötrleme uygulaması ardından saflaştırılan enerji evrene teslim edilerek daha büyük bir dönüşüm sürecine uğratılıyor ve yardıma ihtiyacı olan insanların hayatlarına aktarılıyor. Bu şekilde olumsuz amaçla yaratılmış bir enerjiyi başkalarına yardımcı olması içi tekrar biçimlendiriyoruz.

Ancak varlık olayları daha farklı bir ilerleyişe sahip. Bu canlı bir yaşam formu olduğu için onu kutsallık ile yakmak daha farklı zincirleri yaratacaktır. Bunun için uygulanılan en temel yöntem bağlantıdır. O varlığa sınırları ve koşulları içeren bir saf mesaj aktarılır. Bu bir uyarı kontratıdır aslında. Eğer hizmet etmek için geldiği göreve devam edecek olursa İlahi güçlerin devreye gireceği bildirilir. Çünkü bundan sonra adım atacağı sınır Tanrı'nın himayesi altına alınmıştır. Bu sınırı geçmek Tanrı'nın gazabına adım atmak demektir. Bu himayesnin altında hiçbir yozlaşmışlık barınamaz ve negatifliğe tahammül edilmez. Genelde belli bir seviyeye kadar olan varlıklar devam etmeye cesaret edemez ve geri dönerler. Ancak bazıları vardır ki kendisinin Tanrı'dan daha güçlü olduğunu düşünüp sınırları zorlamaya kalkar. İşte bu noktada daha üst noktada ki kişiler bu gazap için kanalizelik görevi yaparlar. Sonuç olarak sorunu Tanrı'nın merhameti ile çözer ve belli bir koruma bırakırız. Bu koruma mekanlar için kutsal ışıktan faydalanırken, insanlar için inanç temellidir. Tanrı'ya ve onun himayesine inandığı sürece kalbine yerleştirdiğimiz ışık onu koruyacaktır.

Bu yöntemlerin başkalarına uygulanması oldukça karmaşık bir durum. Çünkü yozlaşmışlık ne kadar fazlaysa, Tanrı'nın ışığını yaymamız o kadar güç olur ve genelde bu tür sorun yaşayan insanlardan uzak durulması gerektiği söylenir. İnsanlara erin bir şekilde yardım edemeyen bu yöntem mekanlar için geliştirlmiştir. Biz mekan kutsama dediğimiz zaman insanların aklına hristiyan inancında bulunan su ve dualar gelir. Oysa ki biz kutsal ışığı kullanarak etrafı arıtır ve dış merkezli tüm sorunlara arşı koruyucu bir kutsama gerçekleştiririz.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Derin bilgiler bunlar teşekkurler.
Buyunun korumali oldugunu soyleyen kisi 3 gun uygulamam icin bir rutuel verdi bakimi (sirkeli suyla yikanmak) tekrar oyle yapacağını soyledi, peki gercekten gorebilmesi icin bu tarz seyler yapmaya gerek var mi?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Sirkeli su ile yıkanmak üzerimizde biriken negatif enerjileri arındırmak için kullanılır. Ve bu elma sirkesi olursa daha etkili olur. Ama bunun bu konuya yardım edeceğini pek sanmıyorum. Bence paranızı boşuna tüketmek yerine çözümü ilahınızda arayın.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Sirkeli su ile yıkanmak üzerimizde biriken negatif enerjileri arındırmak için kullanılır. Ve bu elma sirkesi olursa daha etkili olur. Ama bunun bu konuya yardım edeceğini pek sanmıyorum. Bence paranızı boşuna tüketmek yerine çözümü ilahınızda arayın.
Cok tesekkurler yardimci olduğunuz icin. Olayi cozmek icin dua denedim ama belki dogru yapamadim bazi seyler daha da kotulesti o yuzden artik bakim yaptirmak zorunda kaldim ancak dediginiz dogru bu tarz insanlara ne kadar guvenilenilir ki sonucta

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Ruyamda yapani israrla kendi ailemden goruyorum, bakim yaptirdim esimin taraf cikiyor. Onlar da o kadar yuzume guluyorlar ki arada suphelendigim olsa da konsuramiyorum.
Kime guvenip ne islem yaptiracagim sastim, dualarla da cozulmuyor maalesef....
Fikri tecrubesi onerisi olan var mi aranizda?

EkSen

Kayıtlı Üye
Korunmalı büyü ne ya ?
Zaten bütün büyüler korumalıdır, başlarında askerleri bekçileri sahipleri enerjisinden nemalanan asalakları olur. Korumalı diyerek laf söylemiş balkabağı.
Madem ki büyü den şüpheleniyorsunuz evinizi didik didik arayın köşe bucak. Bir kağıt parçası ya da bir bez parçası sarılı örtülü bir şeyler arayın.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Evet bunu soyleyen kisiye geri donua yapmadim zaten, sagolsun forumdaki bilgi paylasimi ise yariyor.
Evimi birakin ulke degistirdim, evi bosaltirken de aradim dediginiz gibi birsey bulamadim ama iyi aramamis olabilirim zira daha once de domuz yagli carsaf bulmustum ama inanmak istemiyordum.
Arada ailelerin yanina gelip gidiyoruz tabii ki ama valizden muska vs birsey cikmiyor. Ulkemizdeki ev hala acik bulamadiysam belki oradan kaynaklidir ama muska degilde baska birseyler var gibi geliyor etkisi de giderek artti sanki...

EkSen

Kayıtlı Üye
Hay körolası domuz. Ne severler domuzla iş yaptırtmayı. İsobel, eşinin eşyalarından kayıp olan bir şey var mı? Gömlek vb herhangi bir şey. Anlatımına göre yakınlarınızdan biri bir haltlar karıştırmışa benziyor.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Hay körolası domuz. Ne severler domuzla iş yaptırtmayı. İsobel, eşinin eşyalarından kayıp olan bir şey var mı? Gömlek vb herhangi bir şey. Anlatımına göre yakınlarınızdan biri bir haltlar karıştırmışa benziyor.

Esimin ivir ziviri coktur oyuzden direkt aklima gelen kayip birsey yok benim, o fark etse de onemsemez. 1 yil oldu carsafi bulup atali ama evvelsi hafta ilk kez kendim eger buyu varsa diye niyet edip bozacak birseyler denedim ve ilk kez hepten koptuk. Su anda da muthis soguguz. Bu nasil buyuymus yapanlardan cikmiyor mu acisi bebegimiz var insaf ya :(

EkSen

Kayıtlı Üye
Bozacak şeyler derken nelere bulaştın acaba? Yani bu işler öyle tehlikelidir ki ne yaptığından emin değilsen kendine zarar verirsin bilmeden. Bir bankaya olan kredi kartı borcunu başka bir kredi kartından ödemeye çalışır gibi bakımcı geçinenlerin sömürülerine gelmeyin. Eşin durumun farkında değil ama sen farkındaysan alttan alıp eşinle aranı düzeltmek için ona karşı daha anlayışla yaklaş. Eğer çalışmıyorsan gün boyu evde playerden Rahman ve Şuara surelerini çal. Sürekli onlar evinde okunsun. Bol bol da ALLAH'a içtenlikle dua et ve ona sığın. Düzelir inşaALLAH.

cagatay98

Kayıtlı Üye
Şu yüzyılda büyüden daha fazla bize uğrayan bişey yok.Reklamlar,diziler,filmler,enerji boyutundaki işlemler vb.
Bunların hepsi büyüdür insanın bilincini manipüle eder.
Fakat şöyle bir artıda var manipüle edildiğini anlarsan çözümünüde aramaya başlarsın.

Allah kendi ilminden verdiklerini öyle çevreler ki bunu tasavvuf üzerinden anlatayım,
o nurlar negatif unsurların ona gelmesini engellemek değil onu görünce kaçarlar.
Çünkü onun bilinci nurlaşmış ve artık korunmuştur.
Gönül cennetine ayağını basan oradan düşmez.

Ne ararsan Allah'ta ara,dua değil dediğim.
Allahta ara,Allahı ara.

Prana_

Kayıtlı Üye
Merhaba
Forumda son 1 senedir yasadigim bazi sikintilardan fikir aldigim olmustu. Yalniz hic buyu mu var diye baktirmamistim. Bazi seyler son raddede ve iki kisiye bakim yaptırdım.

Biri su fali bakan bir adam, durumumla ilgili bunun yildiz dusuklugunden olacagini soyledi. Buyu var mi diye sordugumda bana yapilmis korunmali bir buyu oldugunu amacini ve kimin niye yaptigini bu yuzden goremedigini, basit bisey uygulamami tavsiye etti ve bu durumda 3 gun sonra tekrar bakacagini soyledi.

Ikinci kisiye hicbir bilgi vermedim, aksam bati ve tefrik yapilmis o yuzden ugramalar oluyor maddi manevi yapilar olmus olucak dedi.

Anlamlandiramadigim seyler oluyor ve boyle bir sey var mi bilenlere sormak istedim
Sıkıntınızın nedeni her ne olursa olsun, umarım en kısa zamanda feraha ulaşırsınız. Arkadaşlar zaten bildiklerini paylaşmışlar, bende birkaç şey eklemek istiyorum.Şayet şüphelendiğiniz gibi büyüye maruz kaldıysanız, kendinizin çözebileceği bir durum olduğunu sanmıyorum.Hele ki işinin ehli bir majisyene denk geldiyseniz,sizde çareyi aynı şekilde aramak zorundasınız.Ayrıca illa muska bulmanız gerekmiyor bildiğim kadarıyla, yada bir eşyanızın alınmış olması.. Yemiş içmiş, üstünden geçmişte olabilirsiniz yada başka birşey..Her ne şekilde yapılmış olursa olsun, sayın Seraphine inde söylediği gibi sirkeli su büyüye çözüm olmaz.İşi bildiğini iddia edip siz sirkeli suyla yıkanmadan işlem yapamayan kişi ise, değil sirkeli su ile yıkanmak,3 gün sirke küpünde beklesiniz size çare olamayacaktır diye düşünüyorum.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Cok cok tesekkur ederim fikirleriniz icin @EkSen @cagatay98 @prana

Henuz kimseye bir islem yaptirtmadim bozmasi icin

Sadece bakim yaptirdim ama bakim yapanlarda isinin ehli izlenimi vermediler, isinin ehli birini de bulamıyorum ki adam akilli yardim alayim.

Kendim dua okuyorum, evde aciyorum ama bu dualarin bana faydası olsa da esime olmuyor ki

Hic sebepsiz ruh halleri degisiyor birden isler karisiyor

Allah a sığınıyorum elbette O ndan baskasi yok anladim...

Yapanlari da O na havale ediyorum

Olsane 2

Kayıtlı Üye
Eksen merhaba birşey sora bilirmiyim evimde küçük bir taş yeşil bir beze sarılmış ve nerden geldiği yaziyo sence bu büyü mahzemesi ola bilirmi
Korunmalı büyü ne ya ?
Zaten bütün büyüler korumalıdır, başlarında askerleri bekçileri sahipleri enerjisinden nemalanan asalakları olur. Korumalı diyerek laf söylemiş balkabağı.
Madem ki büyü den şüpheleniyorsunuz evinizi didik didik arayın köşe bucak. Bir kağıt parçası ya da bir bez parçası sarılı örtülü bir şeyler arayın.

EkSen

Kayıtlı Üye
Fotoğrafı var mı bulduğun şeyin. Görsem daha net fikir sahibi olabilirdim.