Kolyem ile büyü yaptım nasıl bozarım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kinetic

Banlı Kullanıcı
Benim satanic pentagram kolyem vardı onu kutsama yapıyordum, iç sesimi kullanarak karabüyü yaptım. aklımı kaybetmişim o kadar negatif doluydum ki. büyü öğrenmek için hiçbir siteye bakmadım. başım çok ağrıyor. unutkanlık başladı eski zeka seviyemi kaybettim. varlıkları gördüm korkmadım. bu lejyonlar gelip uykuya dalmama izin vermiyorlar. arkadaşımı affettim kolyemi üzerimde taşımıyorum. bu varlıklar ben ne dersem iyi-kötü bana yardım ediyorlar. arkadaşımın işyerin de biriyle arası düzeltmiş. sonra başka bir arkadaş ile arası bozulmuş. bu varlıklar dan korunmanın yolları var mı? veya bu büyüyü bozmanın yolu ne?

Shoting-stars

Kayıtlı Üye
Merhaba. Henüz büyü işlerinde yeniyim fakat düşününce şöyle bir çözümümüz olabilir; o an çok negatif yüklü olduğunuzu söylemişsiniz ve büyüyü niyetinizle yapmışsınız yani sizin de dediğiniz gibi iç sesinizle. Kolyeyi tekrar kutsayın fakat bu sefer öyle güzel şeyler düşünün ki negatif yüklü kolye pozitife dönsün. Bu şekilde nötrleme yapabilirsiniz. Varlık konusuna gelince sizi büyüyü bozduktan sonra bile (umarım bozabilirsiniz) rahatsız edecek olurlarsa size geldiklerinde onlara "İsteklerimi yerine getirdiğiniz için teşekkürler artık gitmekte serbestsiniz." Gibisinden bir komut verebilirsiniz. Size yardım ettiklerini kendiniz söylediniz, siz onlarla karşılıklı bir anlaşma yapmadıysanız bu isteğinizi de yerine getireceklerdir. Benden bu kadar. Umarım her şey yoluna girer^^

BYscorp

Kayıtlı Üye
Bulursan bir cadıya yoksa bir medyuma gitmeni öneririm hakiki medyum ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...