Köpeğim hasta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mikaelchan

Kayıtlı Üye
İş
Fizik
Arkadaşlar köpeğim hasta ve ilaç takviyesi ile yapabileceğim bir şey kalmadı, yavru ve gençlik hastalığına yakalandı iyileşme durumu ise çok düşük. İnternette enerji gönderimi hakkında çok şey okudum ama fazla açıklayıcı ve ayrıntılı bilgi bulamadım. Bu işe yarar mı? Bunun hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi? Onun yaşaması için ne olursa yaparım lütfen yardım edin..

Dolunays

Moderator
Besmeleyle Birlikte Ezhebil be'se Rabbennasi eşfi ve enteş şafai.La şifae illa şifaüke şifaen la yuğadiru sakamen

Bu Duyı Suya Üfle Ve Hastamıza İçir.Ama İşe Yararmı Bilemem.Allah İzin Verirse İyleşir İnşallah.

Gazap'

Kayıtlı Üye
Tıp çare bulamıyorsa -inandığınız- tanrıdan şifa isteyin gerisi teferruat.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İçtiği suya Ya Hayy Ya Şafi okuyun, aklınıza geldikçe okuyun, bunu yaparken kendinizi ilahi şifaya kanal gibi düşünün. Geçmiş olsun şifa Allahtan.

brotherhood

Kayıtlı Üye
Perşembe günleri yapılan şifa seanslarına katılabilirsiniz sitede araştırınca bulacaksınız detaylarını veya bulunduğunuz şehirde var ise Reiki uygulayıcıları ile görüşebilirsiniz durumu

zehirhafiye

Kayıtlı Üye
neden karma aşısını yaptırmadınız? 40-50 tl lık aşıyı yaptırsaydınız %90 oranında öldürücü olan bu hastalığa yakalanmayacaktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...