Kitapkurdu Bölümü

Lyusifer

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 8155
Amargi Hillier, Safir Yayınları
Bu kitaptan öğreneceğiniz teknikler ve bilgiler sayesinde hayatınız sonsuza dek değişecek! Koşullarınızı ve Gerçekliğinizi değiştirecek gücün içinizde olduğu düşüncesi ulaşılmaz bir şey olmaktan çıkacaktır. Bazı insanlar bunu uzun zamandır kullanıyorlar. Peki ya siz daha önce bu teknikleri hiç duymadınız ya da öğrenmediniz mi? Artık sır olarak tutulan bilgilerin açıklanma zamanı! Bu kitapta anlatılan teknikleri kolay bir şekilde aktarmak için eğlenceli bir konu seçtim. Teknikleri; Baştan Çıkartma ve Cezbetme konusu üzerinden anlattım fakat bu sizi yanıltmasın, okuduğunuzda fark edeceksiniz ki bütün teknikler istediğiniz her konu ve alan için değiştirilerek kullanılabilir. Önemli olan tekniklerin temelini, barındırdıkları güçleri ve içerdiği öğeleri kavramanızdır. Bunu yaptığınızda; Sağlık, İlişkiler, Para ve aklınıza gelen her konu için bu güçlü teknikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 8155
Amargi Hillier, Safir Yayınları
Bu kitaptan öğreneceğiniz teknikler ve bilgiler sayesinde hayatınız sonsuza dek değişecek! Koşullarınızı ve Gerçekliğinizi değiştirecek gücün içinizde olduğu düşüncesi ulaşılmaz bir şey olmaktan çıkacaktır. Bazı insanlar bunu uzun zamandır kullanıyorlar. Peki ya siz daha önce bu teknikleri hiç duymadınız ya da öğrenmediniz mi? Artık sır olarak tutulan bilgilerin açıklanma zamanı! Bu kitapta anlatılan teknikleri kolay bir şekilde aktarmak için eğlenceli bir konu seçtim. Teknikleri; Baştan Çıkartma ve Cezbetme konusu üzerinden anlattım fakat bu sizi yanıltmasın, okuduğunuzda fark edeceksiniz ki bütün teknikler istediğiniz her konu ve alan için değiştirilerek kullanılabilir. Önemli olan tekniklerin temelini, barındırdıkları güçleri ve içerdiği öğeleri kavramanızdır. Bunu yaptığınızda; Sağlık, İlişkiler, Para ve aklınıza gelen her konu için bu güçlü teknikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Bende var.:)Çok aramıştım bu kitabı ,iyi bir kitap ama uygulamalar benim için ağır olduğundan tekniklerden yararlanamadım.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Ekli dosyayı görüntüle 8156

Tasavvuf içerikli bir polisiye romandır. Ahmet Ümit ağırlıklı polisiye kitapları yazar zaten. Kurgusu hoş bilgiler ve verilen alt niyetler çok hoşuma gitti. Keyifli vakit geçireceğinize eminim.

Kayıp babasıyla doğacak çocuğu arasında kalmış bir kadın... Hayatın anlamını arayan bir insan: Karen Kimya... Kapıları sırlara açılan bir kent... Sırların mucizelere dönüştüğü geceler. Mucizelerin hakikat sayıldığı zamanlar... Yedi yüz yıl öncesinden gelen bir fısıltı... Aşkı sadece aşkla tartanların ıtırlı soluğu... Ölümün yok edemediği bir sevda... Yıllara direnen bir sevgi; Şems-i Tebrizi ve Mevlâna Celaleddin-i Rumi... Günümüzden yedi yüz küsur yıl öncesine uzanan gerilim dolu, heyecan yüklü, mistik bir serüven...

azdaka

Kayıtlı Üye
En sevdiğim kitaplardan birini görünce yorum yapmadan geçmek istemedim :) Sayın Yule'ye katılıyorum bu kitap kahvenizi elinize alıp keyifle okuyabileceğiniz bir kitap ama bazı bölümlerde heyecandan kahveniz boğazınıza takılabilir dikkat edin :) Bab-ı Esrar Ahmet Ümit'in üslubuna hayran olmamı sağlayıp neredeyse yazarın tüm kitaplarını okumama neden olmuştur. Kısacası okuyunca pişman olmayacağınız güzel bir roman :)

Ü

Üye silindi 57296

Mavi Kapı-David Fulmer

"Ringlerden ayrılmak zorunda kalan Eddie Cero, bir tesadüfle ilginç bir teklif alır: Özel Dedektiflik. Bu mesleği pek düşünmese de Eddie’nin paraya ihtiyacı vardır; mecburen kabul eder. Önemsiz vakaları çözmeye çalışırken asıl merak ettiği bir gizemin peşine
düşmeye karar verir. Koyu hayranı olduğu bir müzik grubunun baş solisti yıllar önce aniden ortadan kaybolmuş ve hâlen kendisiyle ilgili hiçbir bilgiye ulaşılamamıştır. Bu konuda yardım alabileceği tek kişi ise şarkıcının yetenekli kız kardeşi Valerie’dir. Ancak Valerie’nin onu hıyanet, entrika, güç ve hırs dolu sapkın bir hikâyenin içine çekeceğinden habersizdir…"
-David Fulmer

Polisiye romanlarını ilk bununla sevmeye başladım köşede duran hiç bakmadığım bir kitaptı benim için bir gün kütüphanemde okuyacak kitap kalmadı öyle bakınırken bunu gördüm öyle arada kalmış dikkatli bakmasam görmezdim onu okumaya başlayınca sevmeyede başladım.Bazen insanlara karşıda böyleyiz aslında hep oradalar yanımızdalar ama dikkatli bakmıyoruz.

Furking

Kayıtlı Üye
Zero Limit - Joe Vitale

Size, hayatınızdaki tüm şahit olduğunuz olaylardan yüzde yüz "siz sorumlusunuz" desem ne düşünürdünüz?
"Ne yani, bir başkasının yaptığı saçmalıklar da dahil mi?" diye soranlar olacaktır muhtemelen.
"Evet, siz sorumlusunuz. Çünkü 'sizin hayatınızda' oluşuyor."

Antik Hawai Ho'oponopono tekniği ile arınmanın en basit ve etkili yöntemini bu kitapta, Dr. Ihaleakala Hew Len'in, Morrnah'tan öğrendiği öğreti ile öğrenebilir, çok kolay ve basit bir şekilde hayatınızda uygulayabilirsiniz.

Sonuç olarak yapmanız gereken tek şey "Özür dilerim, Lütfen beni affet, Teşekkür ederim, Seni seviyorum" demek olacaktır.

okitay

Kayıtlı Üye
necronomicon ve kabala kitapları hakkında bilgileri olan paylaşabilir mi acaba ?

Ü

Üye silindi 56746

0000000059430-1.jpg

Masumiyet ve Güzellik, kötülük ve dehşeti ateşleyince, genç kız içinde gelişen

korkunç gücün etkisiyle çılgınlık alametleri sergilemeye başlar... Mc. Gee ve Vicky Tomlinson 1969 yılında gizli bir örgütün piyasaya sürmek istediği bir ilacın ilk denemelerine katılmışlardı. Bir yıl sonra evlendiler ve küçük kızları Charlie doğdu. Charlie üç yaşındayken, bakışları ile oyuncak ayısını tutuşturdu.

Charlie sekiz ya-şına gelince duygularını kontrol altına almayı öğrendi. Artık istediği zaman yangın çıkarabiliyordu.

Ama gizli örgüt, bu "büyük etkili, küçük silahı" kullanmayı planlıyordu.

Jasonmet

Kayıtlı Üye
Привет всем участникам форума!
Нашел интересную информацию на этом сайте: http://limonos.ru :
архитектура россии архитектура домов
как включить креатив креатив бесплатно
http://limonos.ru/1710-festival-gotov-v-uitbi-2014.html Фестиваль готов в Уитби 2014
Самые необычные транспортные тоннели Самые необычные транспортные тоннели
http://limonos.ru/3276-nedelya-vysokoy-mody-v-parizhe-maison-margiela-osen-2015.html

Aisling

Kayıtlı Üye
0000000442778-1.jpg

Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon başından vurulmuş bir halde hastane odasında gözlerini açar. Ne buraya nasıl geldiğini ne de nasıl vurulduğunu hatırlamaktadır. Camdan gördüğü manzara karşısında altüst olan profesör, evinden binlerce kilometre uzakta, Floransa’da olduğunu anlar. Yaşadığı korkunç baş ağrısına eşlik eden tek şey; sürekli kâbuslarında gördüğü kan kırmızısı bir nehrin karşısından kendisine seslenen gümüş saçlı güzel bir kadın ve toprağa baş aşağı gömülü can çekişen bedenlerdir. Langdon gördüğü kâbusları anlamlandırmaya çalışırken kadın bir suikastçı tarafından takip edildiğini, kendine tedavi uygulayan doktorlardan biri gözlerinin önünde vurulunca anlar. Hastanede görevli diğer doktorlardan biri olan Sienna Brooks’un o ölüm kalım anında yardım etmesiyle hayatta kalır. Simgebilim profesörü kendini bir anda ipuçlarını Dante’nin cehenneminde bularak çözmesi gereken korkunç bir senaryonun içinde bulur. Floransa’nın tarih kokan dar sokaklarından Venedik’in muazzam bazilikalarına uzanan semboller zinciri Langdon’ı insanlık tarihini sonsuza dek değiştirebilecek bir mekâna sürükler. Burası üç imparatorluğun merkezi olmuş, insanlık tarihi kadar eski, dünyanın incisi İstanbul’dur. Ve bu şehirde ya insanlık tarihi baştan sona yeniden yazılacak ya da bunu yazacak hiç kimse kalmayacaktır...

.. Diz çök kutsal bilgeliğin yaldızlı mouseion’unda ve kulağını yere daya, dinle suyun şırıltısını.

Batık sarayın derinliklerine in, orada, karanlığın içinde bekler khtonik canavar kan kırmızısı sularına gömülmüştür lagünün ki yansıtmaz yıldızları...

Ü

Üye silindi 56746

Kahkahalar Ülkesi - Jonathan Carroll

Kahkahalar Ülkesi, Galen adlı küçük bir kasabada inzivaya çekilmiş ve kırk dört yaşında geçirdiği bir kalp krizi sonucunda ölmüş olan, efsanevi çocuk kitapları yazarı Marshall France tarafından kaleme alınmıştır.
Tom Abbey ve kız arkadaşı Saxony Gardner bu en beğendikleri yazarın biyografisini yazmak için dingin bir yaz gününde Galen’a gelirler.
Ancak ne bu uyuşuk, küçük kasaba ne de orada yaşayanlar göründükleri gibidir: Marshall France’ın gölgesi hâlâ mezarından kasabanın üzerine düşmekte ve büyüsü kitap sayfalarının çok daha ötelerine uzanmaktadır.

"Beni böylesine çarpan bir fantazya daha anımsamıyorum."
Stephen King

"Muhteşem bir gövde gösterisi."
Stanislav Lem

"Sevilen bir kitabın işler kötüye gittiğinde sığınılacak güvenli bir mekan olabileceğine inananların bayılacağı bir kitap."
Neil Gaiman

"Hem korku, hem fantazya, hem polisiye... Günlük yaşamın gölgeli sınırlarında gizlenen sinsi bir dehşet!"
New York Times

Benighted

Kayıtlı Üye
Aşkın metafiziği
Tartışma sanatının incelikleri
Arthur Shopenhauer
Böyle buyurdu Zerdüşt
Iyinin kötünün ötesinde
Friedrich Nietzsche
Şöyle yapsak daha iyi olur direkt yazarları atayım :)

Alan watts
Sabina spielrein
Albert camus
Freud
Adler
Carl Gustav Jung
Nietzsche
Hegel
Kant
David Hume
Jared diamond
Karl Marx
Karl jaspers
Sartre
Jan Jacques Rousseau
George politzer
Arthur Shopenhauer

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
"Hayat bir uyanma sürecidir. Olma sürecidir. Insanin daima olduğu şey haline geldiğini bilme sürecidir. Ayrilmaz olani bir araya getirme sürecidir ve bu gerçek bir bir araya getirme işlemi değildir, sadece ayrılmanın hicbir zaman meydana gelmediğini yeniden bilmektir. "
Neale Walsch, Yarinin Tanrisi

AleeJin

Kayıtlı Üye
Hermesci Bilimlere Giriş (Franz Bardon ) kitabı bilen var mı ve içinde ayna formulü var maliyet ortalama 8 bin falan yapılır mı bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

dgo

Kayıtlı Üye
Yazılı yüz Ergun kocabıyık
Şaman olan imam cazim gürbüz

Aisling

Kayıtlı Üye
Oscar Wilde- Dorian Gray'in Portresi

Dün bitirdim muhteşem bir yapıt. Altı çizilesi o kadar çok konuşma var ki, hele o betimlemeler...

Ava Dellaira - Postacı Kapıyı çalmayacak
Lewıs Carroll- Alice Harikalar Diyarında (çocuk kitabı deyip geçmeyin, çünkü değil, içinde geçen metaforları, göndermeleri, dönemine yaptığı eleştirileri, ve bir çok yapıma ilham olmasına bakarsak aslında bir yetişkin kitabı)
Charlotte Bronte - Jane Eyre
Sue Monk Kıdd- Arıların gizli yaşamı

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Dervişin teselli koleksiyonu doğudan batıdan 99 teselli

Çok severek okudum.Dertli bir derviş rüya alemine dalar ve rüyasında bir yanda peygamberler veliler bir yanda da eflatun platon gibi batı aydınları hepsi dervişe 99 nasihat veriyor.