Kismet Kapanmasi basiret baglanmasi cidden var mi?

Miel124

Kayıtlı Üye
Beni neredeyse
kimse sevmiyor ve hic bir erkek tarafindan dikkat cekmiyorun görücü dahi gelmiyor ve çok kisi kismetin kapanmis dediler bunun icin ne yapmam gerek ?

Alienist

Kayıtlı Üye
Mutlaka ehli bir hocaya görün derim tesadüf mü oldu bilmiyorum ama bizzat yakın bi arkadaşım hocaya gittikten 6 ay sonra evlendi :) Tanıştığın insanlarda sürekli kusur arayıp bulma, ısınamama bunların çoğu büyü kaynaklı..

Miel124

Kayıtlı Üye
Yok bende buyu yok ben cok istiyorum ama karsima cikmiyor anlamis degilm zoruma gitmeye basladi nerde sapik erkek var beni buluyor

Alienist

Kayıtlı Üye
Sana verebileceğim bi tavsiye çekim yasası kurallarına uy kalbinin kalıbına uyacak insanı her zaman gözünde tasavvur et hayatının içinde her zaman varmış gibi hayal et onu ama çok yürekten inanarak.. Er yada geç seni bulur. Hayatımda bir çok şeyi bu sayede elde ettim ben..inşallah diyorum senin için de.

Miel124

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim canim denicem ama ama benim bu lise cagindan belli boyleydim anlamis degilm

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
şimdi sahteliği anlaşılmayacak bir robot yapılsa bu robot başarılı bir şekilde iletişim kursa gerekli şeyleri yapsa bir erkek veya bir kadın bundan hoşlanmaz mı böyle olan diziler de var hatta mesele sizle alakalı olabilir düşünün hatta yatın yatağınıza uyumak üzereyken uyku ile uyanıklık arasındayken bilincinizin derinliklerine inin ve sorunu çözmeye çalışın belki hatanız vardır yoksa da neyi eksik yaptığınızı düşünün

Ü

Üye silindi 58480

Beni neredeyse
kimse sevmiyor ve hic bir erkek tarafindan dikkat cekmiyorun görücü dahi gelmiyor ve çok kisi kismetin kapanmis dediler bunun icin ne yapmam gerek ?

Sadece biraz yildizin dusuk senin. Hepsi o.
Biraz da baskalarinin seni degerlendirmesini, kendi degerinin farkina varmaya tercih ediyorsun.
Ama sorgulamaya basladigina gore illa bir yerden acilim yasarsin.

xax2

Kayıtlı Üye
Yaşınız kaç ? Evde oturduğunuz yerde erkekler sizi göremez annenizle gezmelere gidin yani bi arayış içine girin ezbere kısmetim kapalı diyorsunuz. Neden herşeyi cine hacıya hocaya bağlıyorsunuz ? Bi çaba göster bakalım Allah bi kapı açıcaktır size

Berliner

Kayıtlı Üye
çevresel ve fiziksel ve düşünce yapısını faktörleri bir kenara koyup kısmeti bahtı şansı bir kenara ayırmak lazım.
ilk önce çevreye fiziğe ve düşünce yapısını ele almalı. kısmet kapanıklığı daha çok olacak gibi olup son anda aksilik çıkması gibi yorulabilir.daha önce 3-5 kişiyle yakınlaşmışsınızdır, ama tam ciddi düşüneceğiniz sırada ayrılırsanız bu kısmet kapalılığına yorulabilir.
Ama hiç bir etki tepki yok iken kısmet demek tezgahına hiç bir ürün koymayıp da müşteri bekleyen tacire benzer. eğer ki devamlı birileriyle ciddi düşünürken ayrılıyorsanız falan o zaman birine bakım yaptırın ona göre yol alın, kısmet kapalılığı olur, kimisinin cözümü hocalıktır, kimisininki değil. Hocalık ise çözümü okuma muska vefk vs ile halledebilirler, ama Allah c.c dan sınav için gelmiş bir kısmetsizliği bırak hocayı evliyaya gitsen çözemez. o yüzden ilk önce çevreni , yaşamını , fiziğini, düşünce yapını ve çevrenin de haliyle düşünce yapısını düşün taşın, durumlarını ölç , biç ondan sonra evet ben kısmetsizim veya değilim diye tahmin yürüt ve hareket et.
selametle

Hevraz

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Spor yap, makyaj öğren, uyumadan önce bakım güzellik maskesi yap, saç modelleri öğren yüz hattına en çok yakışanı bul, ağzın laf yapsın özgüvenli ol

İnşallahla maşallahla olmuyor ne yazık ki. Kendine bakman, atılgan olman lazım bir köşede oturanı kimse seçmez herkes sahneye çıkanı izler ;)

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Kendime ben değerliyim dedikçe bu bana daha değersiz hissettiriyor, ben de o değersizlik hissinin artmasına tahammül edemediğim için olumlamayı bırakıyorum.

ne güzel işte üzerinde çalışmanız gereken konuyu keşfetmişsiniz. önce değersizliği boşaltmalı, boşalan duygun yerine değeri inşa etmeliyiz.

taroh

Kayıtlı Üye
Şunu gördüm biri illa kismetim kapansın diye uğraşmasa da sen öyle zannedebiliyorsun.baskalarinin bazende artık sürekli senin duyduklarından avutan kitlenip büyü etkisi olabiliyor ve sen bunu bilinçaltı ile kabullenmem içine tuz biber ekiyor.

Ü

Üye silindi 58480

Kısmet kapalılığının sebebi şimdinin bilincinden sapmaktır. Geçmiş odaklı veya gelecek kaygılı hale gelmektir.

Siz, karşınıza çıkan bir köpekten hiç korkmadınız aslında, geçmişinizden korktunuz ve o köpeğe geçmişinizi dayatma cürretinde bulunarak evrenin raconuna racon kesmiş gibi oldunuz.

Herşey şimdinin bilincinde saklı. Allahın bir esması da şimdinin bilinci esmasıdır : ya hayy!!! Canlı ve diri demektir. Canlı yayın yapan bir kozmik bilinç kanaldır.

Hatta bu Esma Kuranda ya Kayyum esmasi ile de desteklenir. Yani şimdinin bilinci ile uzanacaginiz kozmik boyuta kayyumunuz atanır : yani mesleğiniz. Böylece kosmosun sonsuzluğu size korkutmaz. Ya hayy ya kayyum. Sırlarla doludur.

Mesela şimdinin bilincinde olan birine bir soru sorarsınız o size cevap vermez, yanıt verir. Yanıt zaten yansıtmaktan gelir. Aynalık yapar o kişi. Kayyum bilinci ile sizin ihtiyacınızı sezinler, Hayy bilinci ile kozmostan size hikmet yansıtır. Bunu da basit tecrübelerle ve kelimelere can vererek yapar. Hem kendi beslenir bundan, hem muhatabı beslenir, hem olaya kulak misafiri olanlar beslenir.

Ama cevap veren kişi yansıtma yapamayacağı için ezber bilgi satmaya çalışır. Linç edilir hatta ??

Ü

Üye silindi 58480

Melek yazacağına meslek yazmıș klavye ?
Şimdinin bilincinden olsa gerek
Herkes o kadar güzel yazım hataları yapıp sonra da düzeltiyor ki sırf buradaki klavye falından bile muhabbetin akıp gittiğinin alametini anlıyoruz.

Bence editleme yapma geri gelsin. 5 kişi okey derse bizi kirmazlar.