Kısmet Açmak İçin Büyü Dışında Uygulama, Dua vs Var Mı

StrangerMan

Kayıtlı Üye
Merhaba
O kadar uzun süredir yalnızım ki aklıma gelen her yolu deniyorum ve bir de burayı denemek istedim. Forumda birkaç şey buldum ama ya eski ya da büyü gibi olduğu için denemeye korktum açıkçası. Genel olarak kısmeti açmak için dua, muska vs tarzı bir şeyler biliyor musunuz? Yoksa bile en azından bu akşam benim için dua ediverin :)

Srna

Kayıtlı Üye
İş
Astrolog, Spiritüel Danışman
Denemeyi bırakmak, sadece bırakmak. Enerjinizi dışarı değil kendinize yoğunlaştırmak... Çok sık olduğu üzere, siz de bunu basit ve saçma bulacak, bunun için bir hap verilmesini yeğeleyeceksiniz ama gerçektir. Yeterince odaklandıktan sonra odağı değiştirirseniz istediğiniz kapıları açarsınız. Bu sırada kendinize yoğunlaşın. Ben kimim, neye ihtiyacım var, armağanlarım neler...vs.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
forumda aratırsanız böyle dualar belirli sayıda okunan şeyler çok var benim bir de size tavsiyem karşı cinsin sevdiği şekilde davranın fiziki olarak da uğraş gösterin ikisini birlikte yaparsanız amacınıza 1 adım atacakken 10 adım atmış olursunuz

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
fiziki olarak derken fiziksel alemde de demek istemiştim yanlış anlaşılmasın

bella_swan

Kayıtlı Üye
Hazine sandığı içinizdedir.Arzu ettiğiniz ilişkiyi hayal edin(nasıl biri boyu kilosu göz rengi huyu nasıl tanışacağınız vs. vs.)ve bunun olacağını önce siz kabullenin.Geçmişte ki bütün olumsuzlukları,hayal kırıklıklarını tamamen silin.. Bilinçaltına ilettiğiniz en ufak bir olumsuzluk dahi komut olarak alınır ve yaşarsınız mutlaka. Neyi ve neden istediğinizi kesinleştirin ve yoğunlaşın etrafınızada bu enerjiyi yaymış olacağınızdan dolayı kendinize çekeceksiniz. :)

Ü

Üye silindi 21866

Merhaba
O kadar uzun süredir yalnızım ki aklıma gelen her yolu deniyorum ve bir de burayı denemek istedim. Forumda birkaç şey buldum ama ya eski ya da büyü gibi olduğu için denemeye korktum açıkçası. Genel olarak kısmeti açmak için dua, muska vs tarzı bir şeyler biliyor musunuz? Yoksa bile en azından bu akşam benim için dua ediverin :)
Sana güzel bir tavsiye benim gibi çöpçatan bir arkadaşın olursa yalnız kalmiosun gel seni de evlendirecegim 6. Çift yapalım. Gerçi ben seni biri ile tanistirana kadar sen bu aylar içinde birini bulmuşsun dur diye tahmin ediorum ama...

Demre

Kayıtlı Üye
  1. Her kim bu sureyi 21 kere okursa, bekarsa kısmeti açılır.
  2. Her kim sözlerinin anlaşılmasını, dili peltekse peltekliğinin gitmesini, göğsünün genişlemesini ve imtihan sırasında başarıluı olmak isterse, Taha Suresinin 25-28. ayetlerini çokça okusun. (ki bu ayetler Musa (a.s.)’în Allah’u Teala’ya (c.c.) yaptığı Duadır.)
  3. Bir türlü evlenmeye yanaşmayan veya evlenemeyen (kısmeti kapalı) çocuğunun evlenip hayırlı bir yuva kurmasını isteyen anne ve baba, evlenmesini istediği çocuğunun üzerine, Taha suresinin ilk 12 ayetini 21 kere okuyup üflerse, Allah’u Teala’nın izni ile en kısa zamanda evlenip hayırlı bir yuva kurar.
  4. Siğil, çıban, sedef vb. gibi cilt rahatsızlıklarına karşı Taha suresinin 105-107 ayetleri bir kağıda yazılıp içinde menekşe yağı olan bir kabın içinde bekletir ve o cildin üzerine bu ayetler okunarak sürülürse, Allah’ın izni ile şifa olur.
Taha Suresiyle ilgili yukarıdaki yazı alıntıdır. Daha önce tv de bi hocadan duymuştum bu surenin kısmet açtığını ama başkaca bilgim yoktu. Forumda konu açıldığını görünce aklıma geldi, paylaşayim dedim.