Kendini Geri İsteme Duası

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Ben, ----------- , fiziksel bir insan odağı olarak, tüm boyutlarda bulunan, geçmiş, şimdi ve gelecekte, varolan tüm zaman ve mekan çerçeveleri içindeki her tür ve form içinde olan ve ancak şu anda benim yüksek iyiliğim adına artık hiçbir yararı bulunmayan, tüm anlaşmalarımı fesh ve terk ediyorum. Ve şu anda bu anlaşmalara taraf olan tüm varlıkların artık durmasını, benim enerji alanımdan derhal ve sonsuza kadar çıkmalarını, ve yapılan bu yeni anlaşma nedeniyle beni kontrol altında tutan tüm enerjilerini de kendileriyle birlikte alıp götürmelerini istiyorum. Şimdi Kaynağa ait olan ulu ve ilahi varlıkların gelmesini ve ilahi amaca hizmet etmemeleri nedeniyle bozulan anlaşmalar ile onlara bağlı tüm kontrol enerjilerinin benden ayrılışlarını kontrol ederek bu çözülme işlemine şahit olmalarını talep ediyorum. Ve oluyorlar da...

Şu anda spiritüel, fiziksel, zihinsel, duygusal benlerim ile birlikte tüm diğer benlerimi de ilahi sevgi idrakinin yüksek spiritüel vibrasyonlarına adıyorum. Şu anda yaşamımı, işimi, çevremi ilahi sevginin idrakine adıyorum. Kendimi ve bütün benlerimi kendi yüksek gücümü ve vibrasyonel yoldaki ustalığımı, kendi adıma ve etkilediğim dünyanın tamamı adına geri kazanmaya adıyorum. Şu anda ilahi sevgi idrakinden ve kendi yüksek benliğimden kendimi adamış olduğum bu ulu amaca paralel olarak yaşamımda gerekli değişiklikleri yapmalarını istiyor ve tüm ulu ilahi varlıklardan buna da şahitlik yapmalarını talep ediyorum. Ve oluyorlar da...

Geçmiş, şimdi ve gelecek içindeki tüm zaman ve mekan çerçeveleri içinde var olduğum tüm boyutlar içindeki bütün değişik ben'ler; sizleri o sınırlayıcı anlaşmalar içinde yer almış olmanızdan dolayı bağışlıyorum. Kendimi ve benlerimi, bana verilmiş olan gerçek ilahi gücün bilgi ve anlayışını farketmemiş olmaktan dolayı bağışlıyorum.

Geçmiş, şimdi ve gelecek içindeki tüm zaman ve uzay çerçeveleri içinde var olan ve sınırlayıcı anlaşmalara taraf olan tüm varlıklar ve deneyimler; sizi sevgi ve şefkatle bağışlıyorum. Sizi beni sınırlayıp kontrol altında tutarak, kendi gücünüzü arttırabileceğinize inanmış olmanızdan dolayı bağışlıyorum.

Şu anda hepimiz bağışlandık ve şifa bulduk. Hepimiz bağışlandık ve şifa bulduk. Hepimiz bağışlandık ve şifa bulduk. Şimdi kendi yüksek benliklerimize yükseltildik. İlahi altın sarısı ve beyaz karışımı ışıkla doldurulduk ve sarmalandık. İlahi altın sarısı ve beyaz karışımı ışıkla doldurulduk ve sarmalandık.

Sınırlayıcı ve kontrol edici tüm anlaşmalar ve bağlantılar şu anda serbest kaldı. Hiçbir kordon, hiçbir bağ yok aramızda. Daha önce bize bağlanmış olan korku, sancı ve öfkelerin tümü serbest bırakıldı ve şifa buldu. Şimdi ilahi kaynağın en yüce ulu varlıklarını bir zamanlar benim olan enerji ve gücün varoldukları tüm kaynaklardan en saf halleri ile bana tekrar geri dönüşüne tanıklık etmeleri ve yönlendirmeleri için çağırıyorum. Bu yüce varlıklardan benim gücümü ve enerjimi kendi menfaatleri için kullanan tüm kanalları silmelerini, tamamen ve sonsuza kadar ortadan kaldırmalarını talep ediyorum. İlahi korunma talep ediyor ve yüce tanıklıklarını diliyorum. Ve oluyor da...

Şimdi Yüce ve ulu varlıklardan benimle kalarak, tüm yaralarımı, berelerimi ve gözyaşlarımı tedavi etmelerini ve bundan böyle ilahi arzunun dışında işler yapmaktan beni korumak amacı ile beni ters etkilerin tümünden korumalarını istiyorum. Ve koruyorlar da...

Ben özgürüm. Evet sonunda olması gerektiği gibi. Ben özgürüm.

Bu şifayı bulabilmem ve yükselebilmem için bana yardım eden, ve bu yolda rehberlik eden ve edecek bulunan tüm ilahi varlıklara, meleklere, yükselmiş üstatlara, tüm yüce amaçlı ulu varlıklara, diğer tüm varlıklara, ruhlara ya da enerjilere şükranlarımı sunarım. İyileşmeme göstermiş olduğunuz sevgi dolu alakaya layık olacağım. Sizlere müteşekkirim!

Amin

Bu işlemi bitirdiğinizde eğer kendinizi temizlenmiş hissetmiyorsanız lütfen tekrar tüm hislerinizle ve yüksek sesle okuyun. Emin olamazsanız tekrar edin. Ta ki içinizde o ferahlığı hissedene kadar. Bu dua en çok yüksek sesle okunduğunda çok güçlüdür. Kelimeler en yüksek sevgi ve şifa enerjisi ile kodlanmıştır. Böylelikle beden sistemi içinde her birey kendi yüksek bedeninden alacağı miktardaki şifa enerjisinin yardımı ile fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığına geri kavuşacaktır.

Eğer genişlemenize hiçbir yarar sağlamayan inanç sistemlerine sahipseniz, ve bunları terketmeye artık hazırsanız....

Kendi yaşamınızı kurmaya ve onun sorumluluğunu üstlenmeye hazırsanız,

Farkında olduğunuz ya da olmadığınız seviyelerde kurban/günahkar/suçlu gibi duyguların güç kontrolları altında iseniz .....

O zaman lütfen bu duayı tüm içten duygularınızın eşliğinde ve yüksek sesle söyleyin. Kendinize izin verin, bırakın gitsinler....

Sizler şahane varlıklarsınız. Kendinize bu temizlik duası için zaman ve mekan ayırın. Yalnız olabileceğiniz gibi herşeyinizi paylaşabileceğiniz dürüst bir arkadaşınızla birlikte de olabilirsiniz.
Size 2 saat gerek. Duayı okumak için ve sonrasında gözlerinizi kapatıp dinlenmek için, uyuyabilirsiniz, kestirebilirsiniz. Yeter ki meleklere temizleme işlemini yapabilecekleri süreyi verin. Bu gündüzde yapılabilir ama gece uykudan önce olması daha iyi olur, böylece ilahi varlıklar temizlik işlemine gece boyu devam edebilirler.

Kelimeleri söylerken nefes almaya ve aktif olarak duyguları serbest bırakmaya özen gösterin. Kelimelerde kodlanmış bulunan şifa enerjisi size yardım edecektir. Eğer güçlü duygulara kapılırsanız korkmayın.
Bırakın içinizden aksınlar ki serbest kalabilsinler. Onları nefesle dışarı bırakın. İçinizde yükselen enerjileri tepe çakranızdan da serbest bırakabilirsiniz.

Etkileri hemen ortaya çıkacaktır. En geç 4 hafta içinde de tamamen temizleneceksiniz.

Farkındalığınızın önünde ya da hemen arkasında o durmadan söylenen endişeler gidecek.. Yerlerini iç barışı ve huzuru alacak...

Sizin yaşamınızda hiçbir pozitif amacı olmayan ilişkiler çözülüp, bitecek...

Zihninizin içinde yer alan iç konuşmalar daha barışcıl ve sevgi dolu olacak....

Farkındalığınız ve anlayışınız sadece spiritüel alanla sınırlı kalmayıp her alanda yükselecek,...

Daha yüksek sevgi, mutluluk , uyum ve barış amaçlı duygularla dolacaksınız

Genel olarak yaşam algılamanız gelişecek

Ruh kaynağının engin denizinde bulunan bireysel bir ruh olarak kendi hakkınızı ve gücünüzü geri istemek en doğal hakkınız.... bunu asla unutmayın.

ALINTIDIR

canmert196

Kayıtlı Üye
Boğazdan içeri sanki bir şey oldu okurken bir yakma ama normal yakma dııl :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Konunun güncellenmesi gerektiği inancındayım.

GoldenLand

Kayıtlı Üye
Bunu muhakkak herkes denemeli , ben çok faydasını gördüm. Ne kadar problem yaşadıysam bunu yaptıktan sonra artık o problemleri yaşamamaya ve hayatımdaki negatif herşeyin teker teker çözüldüğünü gördüm .

omr

Kayıtlı Üye
Bu söylem samimi bir dil ile yazılmışsa bile kısa süreliğine karmaşadan ve kötü gidişattan kurtulma düşüncesi için bir adım atmak ilk başlarda huzur ve ümit verebilir.Ancak esasında kendiini kandırmaktan ibarettir.Nasıl ki insanca samimiyet ile bir bağ kurulmuşsa yine o bağa göre hareket edilmişse-kazanım elde edilmişse tek taraflı beyanatla bu işler yürümez.Samimiyet ile izin istemeniz gerekir.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Güzel paylaşım.. Konu gün yüzüne çıksın :)

acid

Kayıtlı Üye
Daha önce aradığımda bulamamıştım. Bugün karşıma çıkması bir eş zamanlılık mesajı olmalı. Güncel kalmasına yardımcı olayım.
Dua olmasının yanı sıra insanın kendisi ile yaptığı bir sözleşme olarak da görüyorum bu metni. Sık sık okumak maruz kalınan etkileri fark etmek ve bunları yeniden çekmemek için faydalı olacaktır. Benim için de vakit gelmiş.