Kaybolan birini bulmak için ne yapmalıyım

kelendria

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Yurtdışında bir tanıdığımın kayınvalidesi kayboldu, bulunamıyor, kadıncağız Alzheimer hastasıydı. Geçen Cumartesi'nden beri arıyorlar. Benim aklıma durugörü vb. gibi ir yetenekle kişi bulunabilir mi? Bunun için ne yapmalıyım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Urum veya Yule'ye mesaj atın durumu bildirin. İlgilenecek müsaitlikte değillerse, kaybolan kişinin en eski 1 aylık resmini upload linkini, doğarken kulağına söylenen adını, herhangi bir akli rahatsızlığı olup olmadığını (şizofreni,alzheimer vs.) bana özel mesaj atmak için izin isteyin. Urum veya Yule yardımcı olurlar, dediğim gibi müsait değillerse bana linki ulaştırdıktan sonra 3 gün içinde size ya yer bilgisi veririm ya da göremedim diye açıkça belirtirim. İzin almadan kesinlikle bu bilgileri veya linki göndermeyin, kurallara aykırıdır siteden atılırsınız. (Diğer üyelere de hatırlatma yapmış olayım)

Benim açımdan olumsuz olabilecek durumlar:
-Kişi Allah korusun ölmüş ise,
-Bazı özel majikal tesirlerle gölgelenmişse veya korunma yapmışsa,
-Bazı telepatik özel sinyal kesici teknolojiler kullanılmışsa (çok çok zayıf ve ekstrem bir olasılıktır)

Yukarıdaki üç maddeden herhangi biri varsa en üst düzey ve karmaşık tespit çalışmalarını gerektirir ki, bunu yapacak vaktim ve enerjim yok, baştan açık konuşmayı seven biriyim.
Bunun için sizden kaybolan kişinin doğarken kulağına okunan ismi hariç herhangi bir kimlik bilgisi, iletişim bilgisi vs. talep etmeyeceğim. İzin verildiği takdirde tek görüşme alanımız Gizlimabet özel mesaj sistemi olacak.

Umarım kayıp yakınınıza bir an önce sağlıklı biçimde ulaşırsınız.

kelendria

Kayıtlı Üye
Kişi ABD'de yani Amerikalı, onlarda kulağa isim okuma geleneği var mı bilmiyorum ama dediğiniz gibi yapacağım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Vaftiz ismi var o zaman aynı şey.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Özel mesaj kutunuzu kontrol ediniz.

sumesen

Kayıtlı Üye
Merhaba 1 hafta önce kız kardeşim kayboldu ve ne bir iz ne de bir haber var çıldırmak üzereyim artık bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz??

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
Umarım kardeşin geri gelir.Haber kanallarına verin mutlaka gören birileri çıkar yardımsız bulmanız zor olur. Geçen gün bir yazı okudum bu forumda ayet-el kürsinin okuma formülünün vermiş.Altında kaybolan birinin geri gelmesi içinde kullanılabileceği yazılmış.Ama buna umut bağlanmaz bence ciddi bir haber yaymanız lazım kayıplarda daha fazla zaman geçmeden bulabilmeniz için.Yaşı çok küçük mü ?

sumesen

Kayıtlı Üye
Adli mercilerin hepsine bilgi veridi ve tüm türkiyede aranıyor ama ne bir iz nede bir haber var kafayı yiycem artık 21 yaşında

pink21

Kayıtlı Üye
İş
Dış Ticaret
İnan sabah yazını gördüm çok üzüldüm. Tüm gün aklımdasın, inşallah kardeşini bulurlar.
Karşı olmama rağmen büyü veya benzeri yolla bulunursa, senin durumunda birinin kullanması mantıklı olur.Bence site yönetimiyle konuşmalısın belki yardımcı olacakları bir yol gösterirler bu konu hakkında. Ama cidden Tv yoluyla çok hızlı yol kat edersiniz.Çok ciddi bir konu , inşallah kendisi kafası esip kaçmıştır ve geri gelir.

sumesen

Kayıtlı Üye
Umarım öyledir allah razi olsun kayıp çok zormus rabbim düşmanıma yasatmasin annem mahvoldu onu ayakta tutmak için ben güçlü olmaya çalışıyorum ama benimde gücüm tükenmek üzere rabbim herkesin yardımcısı olsun insallah

sumesen

Kayıtlı Üye
Kayıp ne kadar zor bir şeymiş haber alamamak nerde kimlerle ne yapıyor rabbim düşmanıma bile yaşatmasın 15 gün oldu tam ne bir haber var nede başka birşey :eek:fftopic:

taroh

Kayıtlı Üye
dalga geçmek ıçın söylemıyorumda cep telefonsuz nasıl bekler bırbırımızı bulurmuşuz.