Katına ile ilk karsilasma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nilot

Kayıtlı Üye
Katına ya karşı uzun zamandır ılgım vardı en sonunda birkaç gün önce sipariş verdim ve yarın elimde olacak ilk zamanlar ne yapmalıyım fal bakımına ne zaman baslamaliyim tavsiyelerinize ihtiyacım var :)

Jagged

Kayıtlı Üye
nerden aldığını söyleyebilirmisin.
hiç bir yerde bulamadım.

Jagged

Kayıtlı Üye
sorun olur diye mesaj attım eğer mabed sahipleri ve modoretörler izin verirse paylaşım iyi olur.

nilot

Kayıtlı Üye
sorun olur diye mesaj attım eğer mabed sahipleri ve modoretörler izin verirse paylaşım iyi olur.

Sanırım mesaj kutunuz dolu size mesaj atamıyorum o sitede yeni basimi var Mara meimaridi diye aratinca cikiyor

efsunperi

Kayıtlı Üye
once bır sure kartları tek inceleyin onlarla yatın resımlerı ıyı ınceleyın hafınıza yer etsın ben 13 yıldır bakıyorum sormak ıstedıgın bır sey olursa yardımcı olurum...

Mer8

Kayıtlı Üye
Katına ya karşı uzun zamandır ılgım vardı en sonunda birkaç gün önce sipariş verdim ve yarın elimde olacak ilk zamanlar ne yapmalıyım fal bakımına ne zaman baslamaliyim tavsiyelerinize ihtiyacım var :)

Güle güle kullanın :)

sealight

Kayıtlı Üye
Bana nereden aldığını söyler misin? SENELERDİR ARIYORUM LÜTFEN..

bambina1

Kayıtlı Üye
ben de bulamıyorum kitapçılarda da goremedim nerden aldıgınızı paylaşırsanız çok sevinirim

Keira

Moderator
Sitede birçok bilgi mevcut. Katina Destesi bölümündeki konuları okursanız yardımcı olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...