Kaşıkla yapılan ayırma uygulaması

cilek1

Kayıtlı Üye
onu doldururken,biz ayrılırken yazık değil miydi:(

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Bu büyü işlerine neden başvururlar anlamam.Allah'ın katında böyle şeylerin affedilemez birşey olduğunu bilmiyor musunuz ? Ben sizi yargılamıyorum yanlış anlamayın kendi görüşüm bu sizde beni yargılamayın inancım gereği yazdım.

bu arkadaşımız ve bunun gibi düşünen diğer arkadaşlarımıza özellikle belirtmek istiyorum. Sizi yargılamıyorum yanlış anlaşılmasın. İnancınıza yada düşüncenize ters geliyorsa ve kendinizi rahatsız hissediyorsanız .Bu rahatsızlığınız devam edebilir.bu sitede bu ve benzeri konuları sürekli göreceksiniz .Çünkü burada bulunuş nedenimiz bu. Burası Gizlimabet Büyü Okulu. Siz her görüp rahatsızlık duyduğunuz da bu yorumu yaparsanız o zaman biraz tuhaf kaçıyor. İyi geceler

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Korkunç, ürkünç ve tiksinç bir büyü...

Yani olumlu büyüler tabiki güzel de hani ayırmak için yapılan bir büyü olduğu için üstteki yorumumu yaptım. Enerjilerimizi ve büyülerimizi daha güzellikler adına kullanmak adına sevgi ve ışıkla kalın. (umarım üstteki yorumum olumsuz eleştiri almaz açıklamamı yaptım sonuçta :))

serfiraz

Kayıtlı Üye
Gidip bir hastanenin ölü yıkama bölümüne yani morguna gönüllü yardım mı etsem acaba. Böylece kefen bezi bulmuş olurum 1 ay çalışsam:)

_evr_

Banlı Kullanıcı
Gassallık yapsam gece uyuyamam sanırım..

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ortada hiçbirşey yokken iki seveni ayırmak günah olabilir. Ama bazı geçerli sebeplerde vardır öyle değilmi? Kötü birisi karşınıza çıkıp sizi ortada bıraksaydı ve yalanla dolanla o diğer kişi ile evleniyo olsaydı durum değişirdi bence. Allah kimseye bunu yaptırmasın demeden önce Allah kimseyi bu duruma düşürmesin diyelim. Gerçekten zor çünkü.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Şakamısınız ya mezarlığı açıp kefen parçası yırtmak falan Allah korusun insan çarpılır kalkışmamak en iyisi.

nickbulunbanaoglum

Banlı Kullanıcı
İş
Kaldırım Mühendisi :D
Bunu ekledim yer imlerine kafama eserse eski sevgilime yaparım :D nasıl olsa mezarlık eve yakın geceleride kapılar açık :D

dirvana2001

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaslar bu buyunun duasi hala eksik. Ayrica kusura bakmayin ama cok faydasiz mesajlar var, beni yanlis anlamayin, sorumlular burasi buyu okulu diyorlar, mesajlara bakiyorum yarisindan cogu mezar acma kefen bezi nasil alinir uzerine yazilmis. Aslinda bana gore daha gelisime acik mesajlar olsa faydali olmazmi arkadaslar. sevgiyle

ali42

Kayıtlı Üye
İş
Tarih Öğretmeni
Mezarlıkta tesadüf eseri görmüştüm iki kaşığın arka arkaya gömülü olduğunu.İnsanları ayırmak ve düşman yapmaya kalkışmak büyük günah,bunu yapanlar ve yaptıranlar elbet bir gün yaptıkları tuzaklara kendileri düşerler,öteki dünyada Yüce Allah'a nasıl verecekler işin o tarafı var.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bir yakınınız ölünce gömülmeden önce birkaç
gün geçiyor zaten.
Onun o esnada sarıldığı bir çarşaftan örtüden
bir parça kesilebilir.

Veya yıkanıp kefenlenince bir parça kesip
ilerde birgün lazım olursa diye saklanabilir.

Mezar açmaktan daha kolay bir yol en azından.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Bir kabirden toprak almak bile mistik ahlak gereği doğru değildir. Herkes bilir ki böyle bir saygısızlığa kalkışmanın sonuçlarına da hazır olmak gerekir.
Saygılarımla,

Amele

Kayıtlı Üye
Ölünün mezarına da gömsek oluyordu bildiğim kadarıyla doğru mudur ?

DARKKING011

Kayıtlı Üye
İlkokula kadar 7 yıl liseye kadar 8 yıl liseden üniversiteye 4 yıl lieseden sonra üniversite 4 yıl üniversiteden sonra iş ara 2 yıl erkekler için askerlik 1 yıl askerlikten sonra evlilik hazırlığı iyimser bi tahminle 2 yıl (7+8+4+4+2+1+2=28). Yani 28 yaşında evli bir işi olan tam anlamıyla hür bir birey oluyorsunuz. Ortalama insan ömrü 60-80 yıl arası siz o yaşa geldiğinizde anne babanız ortalama 50-60 yaşlarında olacak yani siz işe girdikten evlendikten sonra ortalama 10-20 yıl anne babanızla bir arada yaşayacaksınız sonra ALLAH uzun ömür versin onlar ölecekler (kimin vadesi erken gelir bilinmez ama bunlar genel varsayım). Böyle düşününce ailenizle birlikte geçirebileceğiniz o 10-20 sene sadece hele birde ben gibi lise üniversite aileden uzak okunduysa anne babanızı ortalama 10-20 sene görebileceksiniz. Şimdi böyle düşününce hiç kötü söz söyler miydiniz ailenize hiç kırar mıydınız? Ne kadar kızdırırlarsa kızdırsınlar ne yaparlarsa yapsınlar içinizden kızmak gelir miydi?
Aynen yukarıda anlattığım gibi hayat aslında çok kısadır bırakın insanlar ne yaparsa yapsın "eden kendine eder". Bu dünya gelip geçici ne kimseyi kırmaya değer nede kimseye bi kötülük etmeye kim size ne yaptıysa elbet karşılığını görür yeterki siz siz olmaktan çıkmayın.
60 lı yaşlara geldiğinizde dönüp şöyle bir arkanıza baktığınızda pişmanlıklarınız görmezsiniz inşallah hep gurur duyarsınız yaptıklarınızla.

ibrahimm

Kayıtlı Üye
boş işlerle uğraşmayın kendinizi kandırmayın bunların gerçek olmadığını sizde biliyosonuz

Creative34

Kayıtlı Üye
Mezara bile gerek yok toprak ölümü temsil eder ben saksida.bile yapıyorum önemli olan kadınları doğru bağlamak enerji seviye yüksek olsun büyü tamamdir