Kara büyü hakkında yardıma ihtiyacım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bu konu bir kaç şekilde ele alınabilir. Kukla yöntemi, kişiyi koşulsuz idare etmektir ve gerçekleştirilmesi neredeyse imkansızdır. Bir diğeri ise enerjiyi kullanarak o olayın spritüel taslağını yaratmak ve olmasını istediğiniz olayın gerçekleşmiş gibi bir cep olay yaratılmasıdır. Bu olay gerçek hayata aktarılarak o günün sonucunu etkilemekte genelde faydalıdır. Farklı bir varyasyon ise direk olarak kişilerin iradesine etkide bulunmaktır. Bunun için o hakim ile aranızda bir enerji bağı oluşmuş olması lazım veya o kişiyi görmüş olmak. Her koşulda bunları gerçekleştirmek için alt tabana ihtiyacınız olacak ve bu alt taban 1 ayda oluşamaz. Durumunuz için üzüntü duyuyorum ama bu konuda bulabileceğiniz çok fazla güvenilir yardım kaynakları yok. Ve kardeşinizin neden böyle bir durumda olduğunu bilediğimiz için geleceğin döngüsüne karışmak zararlı olabilir.

Yine de sayın Yule ile konuşmak size daha fazla yanıt verir belki.

Seviltel

Kayıtlı Üye
Kardes gecen sene internette bir site bulmuştum, fransızcaya benzerbir dildeydi,sonradan öğrendiğime görecreol diye haiti diliymiş.
o sitede bir tükle tanışmıştım.haitide yaşıyormuş ve WUDU masterlarını tanıyordu.benim için büyü yapmalarını istedim.inan bana 2 haftada sorunum çözüldü,ardından 4 arkadaşa daha yaptırdık, hepsinin istediği en fazla 1 ayda gerçekleşti. sitenin aını hatırlamıyorum ama elemanın skype ını sana mesaj atacağım, belki sana yardımcı olur. kolay gelsin

Seraphine

Kayıtlı Üye
Böyle bir şey yapmadan veya o kişiler ile iletişime geçmeden önce forum kurallarını tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

20. Üyeler site içinde özel mesajlar ile iletişim bilgilerini paylaşamaz.

Payisano

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim bunu bilmiyordum. Bu arada kara büyünün gercek adınıda bize yazdığı için seviltele teşekkürler.işi bilenleri görmek çok sevindirici

Seraphine

Kayıtlı Üye
Voodoo kara büyünün gerçek adı değildir :) Umarım her şey herkes için en hayırlı şekilde gerçekleşir.

Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın.

Ozlemakla

Kayıtlı Üye
sayın seviltel, nasıl ulaşabiliriz buna, lütfen söylermisiniz?

ThEnd

Kayıtlı Üye
Üfürükçülerin üfürüğü saçmalıktan başka şey değil.bu iişin ustaları africada benin diye bir ülkede, ve haitili kara büyücülerde çok iyiymiş , benim sorunum, aşk yada para değil, kardeşim yurt dışında tutuklu, gelecek ay karar mahkemesi var. Onu ordan kurtarmak istiyorum.başka çarem yok.

Türkiye'de ki herkesi sahtekar olarak mı görüyorsun?
Haiti dediğine göre voodoodan bahsediyorsun. Doğu tarafında doğu, batı tarafında batı majisi uygulanır. Her bölgenin enerji uyumu farklı. Afrika'ya giderim ben diyorsan da giden biri olarak söylüyorum, orası da sahtekar dolu. Yani çareyi uzaklarda arama.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
büyü yaparak kendinizi risk altına sokmuş olursunuz eğer bu büyü size geri dönerse çok kötü şeyler olabilir büyücü de risk altına girdiği için sizden o kadar çok para ister ki... kardeşinizin durumunu anlatırsanız sevinirim haklı olan sizseniz kazanabilirsiniz belki haklı olan siz değilseniz ne kadar haklı olmadığınıza göre değişir

goldbranch

Kayıtlı Üye
Kara büyü için uzak diyarlara gitmene gerek yok, İslami büyücülük kara büyüde afrikalılara taş çıkartır :)

Merdut

Kayıtlı Üye
Yapmayın,yaptırmayın... Hastalık verin, öldürmeyin zira kim cin padişahı olmadığı sürece kara büyü ile insan öldürmeye kalkarsa yapanında yaptıranında başı dertten kalkmaz, kullandığınız cinlerler o durumdaki azgınlığı ile sizede vurur ve istediğini yapmadan bırakmaz.

Payisano

Kayıtlı Üye
mesajlarınız için teşekkur ederim ama benim bildiğim benim okuduğum büyücülük içinde en güçlüü en etkilisi kara büyü diye anladım.siz nasıl düşünürseniz saygı duyarım

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yapılan büyüleri büyücüye geri çevirip tamamen kurtulmak için bir yöntem var mı? Yıllardır uğraşan en kötü şeyleri hak eden kötü biri kendisi.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba, kara bütünün temelleri evet bilinene göre Afrika ve Haiti ye dayanır ancak Vatikan arşivlerinde ki maji kaynaklarında büyük britanya olduğu söylenir. Kara büyü diğer adıyla kara maji sadece ilk düzenin büyücüler tarafından yapılabilir ve yönlendirilebilir. Günümüzde ilk düzenin büyücülerinin yaşadığına dair bazı söylentiler var ama kesin değil. Unutmamalısın ki büyü canlıdır ve onunla geçinebilmek, yönlendirmek oldukça zordur. Kara büyü yaptığını iddia eden birine gider ve yaptırırsan o kişinin bu işte ehli olduğundan emin ol aksi takdirde 7 boyuta kadar yırtılma yaşanır ve o boyutta ki her canlı musallat olur size.

Bilginize..

Payisano

Kayıtlı Üye
Bu konuda bende aynı yerleri duydum, afrikada benin ve diğer ülke haiti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...