Kara büyü hakkında yardıma ihtiyacım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Payisano

Kayıtlı Üye
Birkaç aydır kara büyü ( black magic) hakkında araştırmalarım oldu. Oldukça bu konuya meraklıyım ve yaptırmak istiyorum.
Ama bu konuda uzman arkadaşlara ulaşamadım. Esas bu işin kökeninin Africa ve Haiti olduğunu öğrendim, gerekirse oralara gitmeye bile hazırım
,bana yol gösterip yardım edecek arkadaşlarla iletişime geçmek istiyorum. Teşekkürler.

James33

Kayıtlı Üye
Arkadaşım sen ne yapmak istediğinden eminmisin?????

Payisano

Kayıtlı Üye
Evet kesinlikle buna ihtiyacım var. Problemimi ancak böyle çözebilirim.

hasan06

Kayıtlı Üye
aynen problemin nedir? senin hasta olanın doktordan hemen antibiyotik istemesi gibi birşey , belki antibiyotike ihtiyacın yok , büyü işi sakattır helede papaz büyüsü yada kara büyü ise

Seraphine

Kayıtlı Üye
İlk önce kendinize bir yol seçmeniz gerekiyor. Herşeyden ortaya karışık derseniz tam bir sonuca asla ulaşamazsınız. Seçtiğiniz yola göre temelleri öğrenecek ve farkındalık kazanacaksınız. Ancak her koşulda kara büyünün temel bir kullanım alanı olmadığını bilin. Yani kullanmak için temel sistemlerde ustalaşmanız gerekiyor ilk olarak. Sadece bazı istisnai durumlarda kara büyü enerjisini doğal yatkınlık ile kullanabilenler var.

Payisano

Kayıtlı Üye
Üfürükçülerin üfürüğü saçmalıktan başka şey değil.bu iişin ustaları africada benin diye bir ülkede, ve haitili kara büyücülerde çok iyiymiş , benim sorunum, aşk yada para değil, kardeşim yurt dışında tutuklu, gelecek ay karar mahkemesi var. Onu ordan kurtarmak istiyorum.başka çarem yok.

Dnz1

Kayıtlı Üye
burda yardım alabileceğin kimse yoktur eksik bilgilidir olasada uğraşmaz hiç

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Probleminizin aslini sorup bosu bosuna buraya yazdirmaktan baska, burda bir ise yarayacak olan sanmıyorum. Umarim gercekten yardimci olacak birine rastlarsiniz.

K_kop

Kayıtlı Üye
200 tl black magic yapıyorum gelin herkesi oldurelim. ???? Sacmalamayin yahu yaptiricam,her șeye razilik ne siz çocuk oyuncagi șansin her șeyi

Kraleri

Kayıtlı Üye
Kara büyü çok kuvvetli, tehlikeli ve geri dönüşü olmayan bir yoldur. Etkisi ve gücü hedef olan insanı ölüme kadar götürebilir.
Delirtir.Eğer kendin için bir şey isteyceeksen seni milyoner eder, yüzüne bile bakayan insanı aşkından köleye döndürür.Zamanında gördüm,
yaşadım biliyorum.

Yoncaert

Kayıtlı Üye
İstanbulda bu işi yapanlara ulaşabilirsin. Ama çok fazla para istiyorlar, 2-3 bin dolardan bahsettiklerini duymuştum.

James33

Kayıtlı Üye
Onlardaa hikaye, hepsi dandik, sadece para istyorlar.adamların sivrisineği bile öldürmeye güçleri yok

Payisano

Kayıtlı Üye
Kara büyü insanları piskolojik olarak etki altında tutabiliyorsa, mahkemede hakimleride etkileyecek, karrarlarınıda bizim yönümüzde kullanmasını sağlayacaktır.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Buyu zarar verici bir islem olduguna gore kardesinize yaparsaniz ona zarar olmaz mi, onun ustunden karsisindaki kisileri etkilemek icin yapsaniz bile ki boyle yapilabiliyor mu bilenler yazar sanirim, yine kardesinize zarari olacaktir bence.

Payisano

Kayıtlı Üye
Hiçbirşey karşılıksız olmaz.burda etkî verilmek istenen Alman hakim ve savcı ama bedeli ödeyecek günahına katlanacak olan benîm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...