kan ile bakılan kahve falı

cemulusoy1

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar kağıda alfabeyi yazıp fincanın üzerine tükürük kan ve iğne konulup soru sorularak bakılan bir fal vardı ismini ve detaylarını ilen varsa yardımcı olabilir mi denemek istiyorum

alexisis

Kayıtlı Üye
Ben o tarz bir video seyretmistim youtube da bu sordugunuz fali anlatan ama ne dikkat ettim ne denedim.
Yani demem o ki youtube da bu fali anlatan birilerini bulabilirsiniz adi igne fali yanilmiyorsam.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Kan falı ya da Kanın Yolu olarak bilinir bu fal türü. Boyutlar arası varlıkların 8 kademesindekiler ile iletişim kurabilen ler kan falı bakabilirler. Duru görü yeteneği ya da kahinlik yetisi bu falda işe yarayan yetkiler arasında gösterilemez.

Bilginize Saygılarımla

pandaaa1

Kayıtlı Üye
İğne falı diye geçiyor. Ayrıca kahve falı nerden çıktı ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Merhaba,
Kan falı ya da Kanın Yolu olarak bilinir bu fal türü. Boyutlar arası varlıkların 8 kademesindekiler ile iletişim kurabilen ler kan falı bakabilirler. Duru görü yeteneği ya da kahinlik yetisi bu falda işe yarayan yetkiler arasında gösterilemez.

Bilginize Saygılarımla

Peki ateş falını biliyor musunuz ona da mı varlıklarla bakılıyor ?

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bana yöneltilen bir soru değil ancak ateş falında varlık kullanılmaz, en azından normal birisi kullanmaz. Fallarda kullanılan nesneler sadece birer araçtır ve önemli olan sizin hissedişinizdir. Ateşte bir şekil görmek zorunda değilsiniz mesela, kelimeler zihninizde belirebilir. Ve ateş falı genelde en güvenli fal yöntemlerinden birisidir, zor olması da cabası.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher

Merhaba,
Ateş, geçmişten günümüze kadar her daim kutsal sayılmıştır. Bazı şamanlar ateşten sesler duyduğunu, bazıları ise ateşin içinde görüntüler gördüğünü iddia etmiştir. Lakin bunların doğruluğu tam olarak kanıtlanamamıştır. Ateş falı enerjisini varlıklardan değil, irade den ve olabilecek olaylardan alır. Lakin ateş falı, bilinen fallar içerisinde ki en tehlikesi olarak bilinir. Çünkü ateşin ruhu vardır ve onu doğru anlamanız, yorumlamanız gerekir. Aksi takdirde hisleriniz yanabilir.

Bilginize Saygılarımla

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Ateş, geçmişten günümüze kadar her daim kutsal sayılmıştır. Bazı şamanlar ateşten sesler duyduğunu, bazıları ise ateşin içinde görüntüler gördüğünü iddia etmiştir. Lakin bunların doğruluğu tam olarak kanıtlanamamıştır. Ateş falı enerjisini varlıklardan değil, irade den ve olabilecek olaylardan alır. Lakin ateş falı, bilinen fallar içerisinde ki en tehlikesi olarak bilinir. Çünkü ateşin ruhu vardır ve onu doğru anlamanız, yorumlamanız gerekir. Aksi takdirde hisleriniz yanabilir.

Bilginize Saygılarımla
Ben ateşe hiç bakamiyorum ya muma bile... atesin ruhu beni sevmiyor mu acaba

Aisling

Kayıtlı Üye
Konusu gelmişken ben de bulut falını sorsam? Geleceğe dair tahminlerde bulunmak, olacak olaylarla ilgili bulutlara bakıp tahminde bulunurlarmış. Bunu yapanlar kimlerdi? Bulutların ne gibi özellikleri var? Kimler bakıyordu? İlmi kökeni nedir?

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Kahve, kart, ateş, mum, bulut, bakla veya su. Bunların hepsi sadece Ayna.

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Konusu gelmişken ben de bulut falını sorsam? Geleceğe dair tahminlerde bulunmak, olacak olaylarla ilgili bulutlara bakıp tahminde bulunurlarmış. Bunu yapanlar kimlerdi? Bulutların ne gibi özellikleri var? Kimler bakıyordu? İlmi kökeni nedir?
Dediğini tam bilmiyorum ama twitterda kızıl kahin diye birisi bulutlara yildizlara bakarak deprem tahmini yapiyor. Tutturuyor da :)

Ceydacan

Kayıtlı Üye
Ben öğrendim a4 kağıta büyük daire çiziyorsun adan zye kadar yazıyorsun ortası na tüküyorsun iğneyi kan yada saç telli

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Ben öğrendim a4 kağıta büyük daire çiziyorsun adan zye kadar yazıyorsun ortası na tüküyorsun iğneyi kan yada saç telli
İnce ayrıntıları var. Mesele daireyi çizmek ve harfleri yazmak değil. Dairenin içinde ki harfin karşısında harf olmaması gerekiyor. İğne dışında yüzükte kullanıyor hakeza kan ve tükürük aynı görevi görür mesela.