Kahve falı baktığım günden beri hayatımda değişiklilikler gözlemliyorum

Telekinexis

Kayıtlı Üye
Merhaba.18 yaşındayım ve bu yıl Üniversite sınavına hazırlanıyorum.Kendi bilincime varıp birşeyleri ayırt edebildiğimden beri Parapiskoloji ve spiriüalizm'i bilincimin ele verdiği kadar araştırmaya özen gösterdim.Meraklı yapım yüzünden hep öğrendiğim bilgileri tekrar etmekle beraber aynı zamandada öğrendiğim bilgilere yeni bilgiler eklemek için çabaladım . Ablam biraz hassas birisi ve o da kahve falı bakıyor. Ama kahve falı baktıkça korkuyor çünkü kötü rüyalar görüyor ve kötü hissediyor. Fakat ben hiç bir zaman korkan taraf olmamıştım. Bir gün arkadaşıma kahve falı bakmayı denedim.O an yapabildiğimi bilmiyordum, fakat arkadaşımın babasının akciğer veya karaciğer hastalığından dolayı vefat edeceğini söyledim,hasta olduğunu söyledim ve 5 ay sonra arkadaşımın babasının 4.dereceden akciğer kanseri olduğu ortaya çıktı . Hayatımın şokunu o zaman yaşadım ve doğal olarakta arkadaşımla aramız bozuldu. Bunu benim yaptığımı söylüyordu.Bu olayın uzerınden yaklaşık 3.5 yıl geçti ve ben artık fal bakmakla beraber aynı zamanda arkadaşlarımla ilgili hissettiğim şeyleri fal veya herhangi, bir araç gerekmeksizin arkadaşlarımın gözlerinin içine bakarak söyler oldum. İlginç bir şekilde " aslında deniyorum " olarak başladığım şeyler doğruluğunu göstermeye başladı. Bazen arkadaşlarıma söylemek istiyorum, veya yoldan geçen bir insana .Arkadaşlarım zaman zaman söyleme diyor , kötü birşey duymak istemiyorum diyor fakat söylemediğim zaman resmen gözlerim kızarıyor , hareketlerim değişiyor modum düşüyor gözlerim yaşarıyor vs. Bu sebeple içimde tutamıyorum aslında. Arkadaşlarımın gözlerine bakıp onlara birşeyler anlatmaya başladığımdan beri başıma birşeyler geliyor . Misal , İzmir'de yaşıyorum ve metro da yaşlı bir kadın beni durdurup hangi dilde olduğunu bilmediğim tuhaf şeyler söylüyor , rüyalarımda melekleri görüyorum , bana farklı birşeyler söylüyorlar ne olduğunu anlamıyorum cunku bılmedıgım bır dılde konusuyorlar. Onun dışında kimi zaman sanki biri evdeyken bana sesleniyor , rüyamda gördüğüm insanları gerçekte görüyorum , kimi zaman balkondan kendimi aşağı attığımı rüyamda görüyor bacağımdayken bacağımın bir bölgesinin acıdıgını hıssedıyorum ve uyanınca bacağımın o bölgesi genelde kızarık,morarık oluyor. Korkmuyoru, ama neler olduğu hakkında hiçbir bilgim yok. Eğer bir gücüm var ise, bunu geliştirmek isterim.Çünkü insanın bir gücünün olduğunu bilip bunu kontrol edememesi şahsım adına konuşmam gerekirse iğrenç bir durum. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

ceyda

Kayıtlı Üye
Hislerin çok kuvetli senin bende arada bir kehanetler görürdüm gerçekleşti çok kez bende

ceyda

Kayıtlı Üye
Bende bir süre sonra geçti a ma tekrar başlarsa sana yazarım neler gördü mü anlatırın

cihanarmgn

Kayıtlı Üye
İş
işletmeci
Bakmayı bırakabilirsin. En net çözüm.

aggin

Kayıtlı Üye
Kötü rüyalar, gaipten ses duymalar , geceleri rahatsiz edilmen musallat belirtisi gibi görünüyor. Namaz kuran gibi ibadetlerini yapiyor musun ? Bence fal bakmayi bırak Dua etmeye başla işler sarpa sarmadan.