Kadim Bilgelik Ezoterik Şifa

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

Kadim Bilgelik Ezoterik Şifa Kitabım Çıktı...

Kadim uygarlıkların bilgelikleri gün ışığına çıkıyor...

Modern dünya ile birlikte kadim uygarlıkların, varlığımızla ilgili sır derecesindeki önemli bilgileri maalesef unutuldu/unutturuldu. Bilimsel olmamakla suçlandı. Şarlatanlık konusu edildi. Ancak 21. yüzyılla birlikte, kadim uygarlıkların aslında çok önemli bilgilere sahip oldukları parapsikolojik, metapsişik ve ezoterik çalışmalarla gözler önüne serilmeye başlandı.

Kadim uygarlıklar, varlığımızın üç unsurunun olduğundan bahsetmişlerdir. Bunlar beden, ruh ve yaşam enerjisidir.

Bu kitap, insanın ve evrenin zaten mükemmel yapısını, nasıl basit ve etkin bir şekilde kullanacağımızı anlatmaktadır.

Kadim uygarlıkların kadim şifa bilgileri hem zihinsel hem de fiziksel olarak dengeli bir yaşam sürmemizde bizlere çok önemli ipuçları sunmaktadır. Bu bilgiler ve pratik uygulamalarla sağlığımızda oluşmuş ya da oluşacak birçok dengesizliği düzeltmemiz mümkündür.

Her şey bir enerjiden meydana gelir. Bedenimiz yani bizim enerjimiz de, başka enerjilerden beslenir, etkilenir. Evrendeki diğer enerjilerle ilişkili olan üçüncü unsurumuz yaşam enerjimizdir. İşte bu nedenle kadim uygarlıklar; yaşam enerjisini sudan, yemekten daha önemli bir ihtiyaç olarak görürdü. Şimdi bu kadim bilgeliği bizim de görme zamanımız geldi…

Urum

AJA

Elit Üye
Hayırlısı olsun,ilk fırsatta okuyacağım.Şuan nereden temin edebiliriz ?

zana

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun abi...

bendekiben

Elit Üye
Hayırlı olsun ve hayırlara vesile olsun. Kitabın nasıl temin edileceğini merak eden üyelerimizin olduğunu düşünüyorum. :)

Ori

Kayıtlı Üye
Hayırlı olsun Urum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Öncelikle hayırlı olmasını diliyorum umarım daha nice kitaplar yayınlayarak bizleri bilgilerinizden istifade etme fırsatı sunarsınız.

Okuduğum bir kitapta ezoterik çağlara dair bir bilgi vardı bir bitki alırlarmış ve gezegenleri yıldızları takip ederek hastaya inanılmaz derecede şifa verirlermiş
bir kaynakta kemerhisarlı apolyonusun bu şifa metoduyla bir ölüyü dirilttiği söylenir hatta onun bu özelliğinden dolayı roma imparatoru o dönemin kemer hisarını vergiden muaf tutmuştu bu bilgi nasıl bir bilgidir nasıl yapılır bu ilmin mantığı nedir okadar araştırmama rağmen buna uğlaşamadım sanırım bu hala gizli kalan bilgilerden birisi yada herkeze öğretilmiyo ama aylarca bu konuda araştırma yaptığımı bilirim umarım birgün bu bilgilere uğlaşabilirim bu tür konuları öğrenmek isteyen birisi olarak kitabınızı mutlaka temin edicem umarım kitap satış sitelerinde yerini almıştır

Salick

Kayıtlı Üye
Esim is icin Turkiye de, iyiki rast geldi, simdi ismarladim.InsAllah bulur.Heyecanla bekliyorum... Sayin Urum bilgi paylasimlarinizin daim ve butunun hayrina olmasi dilegiyle...

nikotin-34

Kayıtlı Üye
kitabı bugün edindim. biraz üst perdeden girdi anlatıma. ben böyle kitapları çok seviyorum, her şeyi net anlatacak ama üslubunda bir kalite olacak. tabi kitabın henüz başlarındayım yazarını tanıdığımızdan direkt soru sorma şansımız da olduğundan epeyce şanslıyız. tekrardan hayırlı uğurlu olsun.

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sevindim Kerimali Abi. Abi diyesim geldi nedense bu sefer :) Hayırlı olsun. Emeğiniz için teşekkürler.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Kitaptan yeni haberim oldu. Alıp okumak istiyorum en kısa zamanda.
Sevgilime de alacağım bir tane hediye ederim.

Hepimiz birer tane alalım. Bu siteden az şey öğrenmedik.
Bizim de biraz faydamız olmuş olur.

bendekiben

Elit Üye
Ben kitabı okudum ve bazı uygulamalarından da yararlandım.O kadar güzel ve akıcı anlatılmış ki konuyla ilgili bilgisi olmayan bir kişiyi bile basit tekniklerle kendi kendinin şifacısı yapabilecek düzeyde anlaşılabilir.Ellerin dert görmesin Sevgili Kerimali harika bir kitap yazmışsın şifacılık ile ilgili bir çok kitabı gölgede bırakacak.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kitabımı özellikle gizlimabet Üyelerinin sorularına cevap verebilmek için yazdım okuyanlar biraz yorum yapsınlar Sıradaki kitaplar için bana fikir versin.

4

43887

Kitap yayınlandığında ilk alanlar arasında sayılabilirim.Haberimiz vardı çünkü :) Hatta yazarına imzalatma fırsatı bile buldum eğitim alırken,kitabın işleyiş amacı herkesin anlayacağı dilde açık ve öğretici, hatta almış olduğum eğitimlerdeki bilgileri de pekiştirmemde kolaylık sağladı bilgiler oturdu,devamını bekliyoruz...Sıradaki çalışmalar hangi konuda bilmiyorum ama çakralarla ilgili bir kitap yada hipnoz çalışmalarınla ilgili özellikle psişik deneyimlemeleri yaşayanların hikayesini yazman bence güzel olabilirdi...Başarılarının devamını diliyorum...sevgiler...

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Bende okudum faydalandım.Burçlar ve özellikleri ve elementlerine ilk defa bu kadar detaylı ve zengin bilgi aktarımı olan bir kitap oldu benim için.Diğer konularda etkileyiciydi.
2. kitabınızı da sabırsızlıkla bekliyoruz.
Bence çakralar konusunu 2. kitabınızda daha detaylı irdelemeniz etkili olur.Astral seyahate bu kitapta az yer verilmiş biraz daha üst seviyeler hakkında da bilgi iyi olur.
Birde büyü,havas,cin,şeytan,musallat olaylarının yaşanma sebepleri olumlu ve olumsuz yönleri yan etkileriyle birlikte bir kitapta toplansa etkili olur başucu niteliği taşır hatta.
Birde mesleğiniz boyunca yaşadığınız ve karşılaştığınız ilginç hikayelere yer verdiğiniz bir kitap çok iyi olur.
Meditasyon sırasında nasıl bir ortam hazırlamalıyız resimli anlatım bulunan öğretilerde çok iyi olur.
Çok şey istedim sanırım maksat fikir olsun.Beklentilerim bunlar.Sevgiler ve başarılar...

bendekiben

Elit Üye
Ezoterik şifa kitabın hakkında yorumda bulunmuştum zira baş ucu kitabım gibi oldu :) yeni kitap hakkında bazı ipuclarına sahibim ama yinede çakralar ,bilinçaltı ve temizliği konularına değinmeni ayrıca deneyimlerini de hasta bazlı paylaşmanı ümit ediyorum.Başarıların daim ve hayırlı olsun.sevgiyle...

freaky

Kayıtlı Üye
Gerçekten faydalı ve şifacılıkla ilgilenenlerin okuması gereken bi kitap olduğunu düşünüyorum. Şifacılığın temelinin oturmasını sağlıyo bence. Şu ana kadar internet üzerinde şifacılıkla ilgili bi çok yazı okudum ama bu kitap net olarak bilgiyi vermiş bize. Elementler ve karakter özellikleri ise kitabın eğlenceli bi yanı bence. İçindeki hesaplamaları yaptıktan sonra elementlerimize göre yazıları okumak hem eğlendirici hem şaşırtıcı :)

b0n3s

Kayıtlı Üye
Basarilar dilerim kitabi bende temin edeceğim fikrimuhim arkadasimizin dedig gibi büyü havası cin şeytan musallat olaylarini n yaşanma sebebleri ve olumlu olumsuz yonleri bir sonraki kitabda fena olmazdi