Jesebel Yosması (Çekicilik İçin)

Phoneix21

Kayıtlı Üye
Jesebel yosmasini bu hafta perşembe yi cumaya baglayan gece yapmayı düşünüyorum ama yasemin ve Gül dışında aktarlarda cazibe yağı formülünü tamanlayabilicegim yağları bulamadım. Mıknatıs taşını da taksimi alt üst etsemde onuda bulamadım . Acaba paculi ve vanilya dışında baska bir Esans kullanabilirmiyim ?

biard

Kayıtlı Üye
Bu uygulama pagan uygulamsı ve evet islamiyet için soruyorsanız günah.

DEMONOLOG DİLANUSRA

Banlı Kullanıcı
İş
Daha önce bir üniversite bitirdim ve şu an ikinci bir üniversitede okumaktayım..
Sevgili arkadaşlar bakın , maksadınız iyi olsada zararsız olsada büyü sadece kötülük getirir..
Lütfen bunu unutmayın.. Büyü ile uğraştığınız zamanlarda Yüce ALLAHIN korumasından çıkarsınız..
Hayata kendi öz duygularınızla bakın , bunun dışında atılan her adım sadece zarar getirir..
Sevgi Ve Saygılatımla...
( * DİLANUSRA .. DİLARA * )

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sanırım her konu altında bu büyüdür, bunu yaparsanız şu olur gibi uyarıları artık yapmayın şeklindeki uyarılarımız hiç de dikkate alınmıyor. Çok basit ve küçük bir nokta: İslam dininde BÜYÜ GÜNAHTIR, bu kadar basit ve anlaşılmayacak bir noktası yok. Bu konu o veya bu şekilde yoruma açık değildir. Üyelerin bir daha ki bu şekilde uyarıları olursa ilgili kişi SÜRESİZ yasaklanacaktır. BİLGİNİZE...

DEMONOLOG DİLANUSRA

Banlı Kullanıcı
İş
Daha önce bir üniversite bitirdim ve şu an ikinci bir üniversitede okumaktayım..
İyilik adına yapılan her uyarı saygıyla karşılanmalıdır. ..
Dolayısıylada bunun karşılığında ceza alırsınız silinirsiniz imasında bulunmanız hiç hoş değil..!
Siz yetkili olarak bu hassasiyeti gösterebilmelisiniz...
Bence gereksiz bir uyarı yaptınız.. Bunun bir manasıda yoktu diye düşünüyorum..
İnsanlar bir şekilde birbirlerine karşı gerekli saygıyı ve sevgiyi göstererek uyarılarda bulunuyorsa..
Bu takdir edilmeli...
Ama ortada sanki olumsuz bişiy varmış gibi , üyelik silinir yada ceza verilir şeklinde imalarınız hiç hoş değil...
Çok rica ediyorum tavrınızı gözden geçirin....
Üzüldüm....!

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Birincisi: Bu tarz uyarıları yapan her üye aynı şekilde karşılanır ve ceza alır. Bu kural siz veya başka biri söyledi diye değişmeyecek veya daha yumuşatarak söyleyelim de sizler alınmayın şeklinde bir düşünce şeklinde olmayacak.

İkincisi: Forumumuzda birçok inanıştan çeşitli kişiler mevcut. Bu yüzden İslam veya büyünün günah olduğu herhangi bir din dışındaki inanış sahiplerinin de veya aynı şekilde bir müslümanında sürekli bu uyarıları görmesi inanın abes kaçıyor. Zaten kutsal kitapların herhangi birine inanan bir birey eğer gerçek inanansa neyin ne olduğunu bilerek bunu yapıyor, ötesi için ise bizlerde sürekli bilmeden araştırmadan uygulama yapmayın şeklinde uyarıyoruz. Burası herkesin hür iradesiyle geldiği ve birşeyler öğrenerek uygulamaya çalıştığı ve adı üstünde BÜYÜ forumuysa dini gerekliliklerin tartışmaya alınacağı kısım burası değildir. Konu sizin iyi niyetli olmanız veya değil. Sizde tekrar bu açıdan bakarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Umarım yazdıklarım gerekli yerlere ulaşmıştır.

origanum

Yönetici
Burası bir büyü sitesi. O yüzden bu sitede vay efendim, büyü günahtır, yapmayın diye söylemek son derece anlamsız. İnsanlar buraya büyü hakkında fikir edinmek için giriyor. Bazıları da büyü yapmaya çalışmak için. Büyücüler dışında kimse büyü yapmayı başaramaz, farklı meslek gruplarının işi değildir, bunu da her fırsatta söylüyoruz. Sitemiz herkese büyü yapın diyen bir site değildir. Ancak bu site sayesinde kendisine ve yakınlarına büyü yapıldığında neler olabileceği ve bu durumlarda nasıl korunulabileceği hakkında fikir edinen üyelerle doludur. Ayrıca herkesin dini inancı farklıdır ve sitemizde islam dışı çok sayıda üye bulunmaktadır. Burada herkes birbirine saygı gösterir ve kendi inancının doğrularını başkasına empoze etmeye çalışmaz. Sizinki size başkasınınki başkasına, bırakın benimki en doğrudur, böyle yapmak gereklidir demeyi, kimin ne olduğu söylenemez bile, burada, burası bu tür konuları tartışma platformu değildir. İsteyen efendice bilgi edinir ve yararlanır. Ayrıca terimler hakkında bilgisi olmayanlar için açıklıyorum, maji kelimesi İngilizce magic den gelir yani sihir büyü anlamında dilimize girmiş bir ifadedir. Sitemizin ilgi alanı da tamamen budur.

DEMONOLOG DİLANUSRA

Banlı Kullanıcı
İş
Sözlerimin zerresini dahi anlamamışsınız.. Üzücü olan bu..!
Ortada bir tartışma yokken siz yetkili olarak tartışma çıkarıyorsunuz..!
Yada siz yetkilisiniz diye kimse size hatanızı söyleyemeyecekmi..!
Bu nasıl bir bakış açısıdır nasıl bir moderatörlük şeklidir...!
Tavrınız manasız ve Yanlış...!
Bu konu nasıl tartışma ortamına getirdiniz.. Şaşırıyorum..!
Üstelikte ortada herhangi bir tartışma yokken...!

origanum

Yönetici
Üzücü olan şu ki siz bizi ve siteyi anlamamışsınız. Sanırım yanlış yerdesiniz, görüş ve fikirlerinize uymuyor.

DEMONOLOG DİLANUSRA

Banlı Kullanıcı
İş
Uzatmayalım Lütfen ..
Çok Rica ediyorum.....
Ben doğruları dile getirdim , site ile ilgili bir eleştirimde olmadı..
Konuyu farklı yerlere çekiyorsunuz ve bu hiç hoş değil..!
Burada üzücü olan tek durum sizin kişisel tavrınız ve kabalığınız..!
Şu konuştuklarımızı daha sonra sakin kafa ile tekrar gözden geçirin..
Kendi tavrınızdaki kabalığı görür ve Özür dilersiniz umarım...!
İyilikler dilerim..

origanum

Yönetici
Ya sizin yaptığınıza ne demeli, seçtiğiniz isme bakın önce. İslamda irtibatın yasak olduğu Demonların bilgini olduğunuz ifadesi ile üye oluyorsunuz ve islami tavsiyelerde bulunuyorsunuz üyelere, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu, karar verin ne olduğunuza. Provokasyon yapmak amacı ile gelmişsiniz belli. Sizin doğru bulduğunuz fikirler ve düşünceler kimseyi ilgilendirmiyor. Burada bulunan herkes bu sitenin kurallarına uymak zorunda. Tavrımız kesindir, tartışılmaz.

DEMONOLOG DİLANUSRA

Banlı Kullanıcı
İş
Üslubunuza dikkat edin...!
Bilmiyorsanız öğrenin demonoloji bilimdir , Ve Yüce dinimiz İslam bütün bilimlere açıktır..
Siz halen kavga çıkarma çabasındasınız ve ben halen sabrımı sükunetimi koruyorum...!
Lütfen biraz saygılı ve seviyeli olun... Karşınızda bayan var....!

origanum

Yönetici
Sizin de karşınızda bayan var. Adınızı, eğitiminizi, üye olduğunuz islami yerleri biliyorum. Büyü sitesi olduğumuz için sizin gibi farklı dinlere ait kanallardan gelip sabote etmeye çalışan çok kişi oluyor. Siz de onlar gibi özel mesajlarla üyeleri dine davet edip genel mesajlarla da dininizi yaymaya, kendinizce sevap toplamaya ya da konuları dağıtmaya çalışıyorsunuz. Ancak yeri burası değil.
Ayrıca demonolojinin ne olduğunu da biliyorum, demonlar ile aile hayatım var, onlarla yaşıyorum, sizin bilgileriniz kısıtlı.
Ne yazık ki daha fazla bu sitede durmanız uygun değil. Siz sürekli kavga çıkarmaya çalışan sonra mağduru oynayıp ilgi çekmeye çalışan bir tutum sergiliyorsunuz. Sitemizin sağlığı açısından girişiniz engellenecektir.

Daryana

Kayıtlı Üye
Bunu mutlaka denemeliyim. Sanki son yıllarda çok yıprandı yüzüm çok solgun ve yorgun görünüyor. Gerçi bu görüntüyü etkileyen bir uygulama değil ama denemekte fayda var. Üşenmeyip her malzemeyi tedarik edeceğim sonucunu yazarım

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Hayır bu tek başına bir ritüel değildir. Ancak bir ritüelin sonunda uygulama olarak ,diğer tüm çalışmalar gibi bu da kullanılabilir.

momsen

Kayıtlı Üye
Kağıtları yüz yüze bakacak şekilde nasıl dikeceğiz anlamadım ya alt kısmından biraz bükerek mi